Продукція

ЯК ВИБРАТИ МОТОБЛОК «KENTAVR» ДЛЯ ДАЧІ ТА ГОРОДУ

578
ЯК ВИБРАТИ МОТОБЛОК «KENTAVR» ДЛЯ ДАЧІ ТА ГОРОДУ

Мотоблоки – чудовий приклад надійності та витривалості. Вибір мотоблоку необхідно здійснювати з урахуванням наступних параметрів: тип ґрунту, оброблювана площа та передбачувані види робіт.

Якщо обробці підлягає невелика ділянка землі, то краще за все використовувати мотоблок. Це універсальний компактний та маневровий агрегат, що дає змогу зорати землю, посадити рослини, зібрати врожай. Він також допоможе по господарству, наприклад, як снігоприбирач. Або можна використовувати як транспортний засіб: приєднати причіп та перевозити вантаж.

Сучасні мотоблоки «KENTAVR» є чудовим зразком надійності та витривалості. Широкий асортимент техніки дає можливість задовольнити запити будь-якого аграрія. Для того щоб не помилитися, вибір мотоблоку необхідно проводити з урахуванням таких параметрів: тип ґрунту, оброблювана площа, можливі види робіт та їхній обсяг, необхідність використання навісного обладнання.

Конструктивні особливості мотоблоків «KENTAVR»

Недорогий, але хороший мотоблок «KENTAVR» популярний у приватних домоволодіннях завдяки постійному впровадженню корисних інновацій та поліпшень, у той час, як вартість залишається доступною.

Високоефективний повітряний фільтр дав змогу знизити абразивний знос деталей поршневої групи. Відповідно, двигун отримав збільшений моторесурс та підвищену надійність. Трансмісія набула набагато вищий ступінь безпеки та зручності: мотоблок для городу або господарства з нормально розімкнутим зчепленням, тому обладнання починає рух лише під час натискання важеля. Блокування важеля заднього ходу захищає власника від поломок та травм у разі помилки вибору напрямку руху. Кожне окреме колесо будь-якої моделі виготовлено з гуми високої якості з позашляховим протектором. Кермо з можливістю комфортного налаштування, має зручні руків’я, які не вислизнуть із рук.

Бензиновий двигун чи дизельний?

Мотоблоки залежно від типу двигуна розділяють на бензинові та дизельні. Відповідно, виникає закономірне питання: який мотоблок краще дизель чи бензин?

Мотоблок бензиновий малошумний, характеризується невеликою масою, практично невідчутною вібрацією керма. Мотор не потребує особливого догляду та ремонту, техніка має чудову маневровість. Такі мотоблоки працюють виключно на високих обертах, з мінімальними — просто не впораються.

Мотоблок дизельний характеризується максимальною стійкістю, високим рівнем зчеплення, надійністю, до того ж чудово заощаджує паливо. Для нього характерне значне тягове зусилля, тому він чудово впорається зі своєю роботою на низьких обертах. Силовий агрегат може функціонувати без зупинок тривалий час, обробляючи цілинний ґрунт.

Краще охолодження для тривалої роботи

Варто розібратися, які є види мотоблоків залежно від різновиду охолоджувача, що безпосередньо впливає на тривалість роботи.

Повітряна система передбачає охолодження завдяки повітрю довкілля. Вона досить зручна, з огляду на те, що не потребує додаткових дій від користувача. Але такий технічний варіант — з обов’язковими перервами в роботі. Серед моделей бренду «KENTAVR» представлено як бензинові мотоблоки з повітряним охолодженням, так і дизельні мотоблоки з повітряним охолодженням.

Водяна система потребує постійного контролю за рівнем охолоджувача. Але можна бути впевненим, що всередині механізму постійно циркулює рідина, що підтримує нормальну робочу температуру. Тому, коли виникає питання, який дизельний мотоблок обрати для площі понад 1 гектар, безумовно, з рідинним охолодженням.

Легкі мотоблоки «KENTAVR»

Коли потрібен мотоблок для землі 6 соток, необхідно звернути увагу на легкий клас. Це сільськогосподарський агрегат, вага якого складає 70–80 кг, дешевий в обслуговуванні. Ним легко може бути оброблена не одна сотка, але загальна площа не має перевищувати 10 соток попередньо обробленої землі. Легкий мотоблок для дачі може бути дизельним на 5 кінських сил (2050Д/М2) або з бензиновим 7-сильним двигуном (40-1С, 40-2, 40-3, 2070Б/М2). Якщо стоїть питання, який бензиновий мотоблок обрати, треба звернути увагу на конструктивні особливості. Так, модель (40-1С) з активною фрезою забезпечує стійкість та легкість керування завдяки низькому центру ваги. Якщо немає потреби перекатувати техніку на значні відстані, краще вибрати мотоблок на фрезах (40-3) з опорним колесом (на відміну (40-2) — на пневматичних колесах). У розглянутих моделях як привід використовується пас, у (2070Б/М2) — прямий привід.

Більше потужності в середньому класі машин

Середній мотоблок більш потужний, ніж легкий, але не такий важкий як професійний дизель. Машина більш функціональна, її маса становить 120–130 кг. Підвищена сила техніки дає змогу агрегатувати активне навісне та перевозити вантажі в зчіпці з причепом. За допомогою мотоблока може бути вирощена не одна культура й оброблювана територія сягає 10–50 соток.

Дачний надійний мотоблок для оранки землі можна вибрати в цій категорії з бензиновим двигуном 7 к. с. (2070Б). На відміну від (2070Б/М2) цей мотоблок з більшим захватом фрези та різними варіантами транспортних коліс. Розширені можливості з вибору забезпечує дизельна техніка: на 6 к. с. (2060Д, 2061Д), 10 к. с. (2010Д(ДЕ)). Для запуску двигуна є рукоятка, а в моделях (2061Д, 2010ДЕ) передбачено електростартер.

Техніка «KENTAVR» для складних завдань

У вас планується оранка цілини або обробляється складний ґрунт? Тоді в пріоритеті буде важкий мотоблок. Він має високу потужність, працює тривалий час зі змінним навантаженням. Водночас витрата палива залишається низькою.

Для відповіді на питання, який мотоблок краще для оранки цілини, треба виділити дві групи. До першої належить техніка для площ до 1 га з масою 130–140 кг. Це надпотужний бензиновий редукторний агрегат з 13- або 17-сильним двигуном (2013Б, 2017Б) та дизельний мотоблок на 12 к. с. (2012Д(ДЕ)). Усі розглянуті вище моделі належать до мотоблоків-повітрянок. Водяне охолодження притаманне лише важким дизельним мотоблокам масою понад 350 кг (1080Д(ДЕ) — 8 к. с., 1010Д(ДЕ) — 10 к. с., 1012Д(ДЕ) — 12 к. с.). Це друга група машин, оброблювана площа понад 1 га. Для них передбачена активна фреза, яка має високу швидкість обертання. Коробка передач з широким набором швидкостей для будь-яких робіт.

Параметри обробки та можливість встановлення навісного

Якщо виникає питання, як обрати хороший мотоблок в Україні за шириною обробки, треба враховувати розмір та форму ділянки. Захват фрези мотоблоків «KENTAVR» сягає 140 см. Вони пройдуть габаритну ділянку швидше, забезпечуючи якісний результат. Культивація важкодоступних місць або міжрядь з такою шириною неможлива. У такому разі краще вибрати варіант, щоб комплектація мотоблока передбачала набірні фрези. Тоді для досягнення необхідної ширини достатньо від’єднати бічні частини. Також має бути визначена глибина обробки залежно від рослини (до 20 см).

Для того щоб привести в дію додатковий навісний механізм використовується вал відбору потужності. Завдяки йому система зазнає суттєвих навантажень без ризику пошкодження основних механізмів.

Практичні поради досвідчених аграріїв

Для розуміння, який мотоблок краще для дачі, необхідно врахувати низку порад:

  • Якщо земля важка, застосовується потужний силовий агрегат з десятком кінських сил та масою понад 100 кг. З цим завданням краще впорається надійний дизельний мотоблок з водяним охолодженням. Він дорогий у придбанні, але коштує дешево у використанні.
  • Для невеликого городу підходить агрегат з легким типом двигуна та невеликою шириною захвату.
  • Наявність вала відбору потужності розширює функціональність мотоблоків «KENTAVR», водночас навантаження буде рівномірно розподілене.
  • Під час планування перевезень доцільними будуть великі колеса та наявність багатоступеневої коробки передач.
  • Бюджетний мотоблок з бензиновим двигуном чудово працюватиме на ділянці до 50 соток. За тривалого навантаження краще впорається дизель.

Перевірений торговельний майданчик від виробника

Вам не потрібно шукати, скільки коштує мотоблок в Україні. Вичерпна інформація з усіх мотоблоків бренду (каталог 2023 року) з більш ніж демократичними цінами доступна в режимі 24/7, якщо завітати в наш інтернет-магазин (сайт: KENTAVR.UA). Якість техніки не викликає сумнівів, тому пропонуємо пересвідчитися в цьому й вам, переглядаючи презентації та порівнюючи. Ви зможете легко купити мотоблок «KENTAVR», замовивши на сайті або в месенджері. А ми потурбуємося, щоб доставлення було максимально оперативним, а техніка радувала своєю бездоганною роботою!

дизельний мотоблок

бензиновий мотоблок

мотоблок бензиновий

Коментарі

Написати коментар

Модули для Опенкарт (Opencart) всех версий!