Продукція
Фільтр
Ціна
від до грн
Максимальна потужність, к.с./кВт
1332
1333
1334
Стартер
1355
1356
Споряджена вага, кг
1360
1361
Розмір транспортних коліс
1364
Максимальна ширина захвату грунтофрези, мм
1365
Споряджена вага з грунтофрезою, кг
1354
Сортувати за:

Мотоблоки KENTAVR з водяним охолодженням

Власники великих земельних ділянок розуміють, наскільки важливо мати надійну сільськогосподарську техніку, що здатна витримувати великі навантаження. Сучасним високопродуктивним агрегатом для обробки землі є мотоблок з водяним охолодженням. Він підходить як для побутового використання на городі, так і для обробки великих площ зі складним ґрунтом. Це важкий мотоблок, що працює на дизельному пальному, готовий до інтенсивного щоденного використання за будь-яких погодних умов.

ТМ KENTAVR стала символом надійності та практичності для українських аграріїв. Тому, якщо вирішите купити мотоблок з водяним охолодженням бренду, у ваших руках опиниться універсальна високопродуктивна техніка. А дворічна гарантія забезпечить впевненість та спокій.

Професійна техніка від перевіреного бренду

Кожен мотоблок KENTAVR з водяним охолодженням оснащений надійною та економічною 4-тактною дизельною силовою установкою. Багатоступеневий фільтр забезпечує високий ступінь очищення повітря і збільшує ресурс двигуна. Три приводні паси та 2-дискове зчеплення без втрат передають потужність на коробку передач. Наявність диференціала дозволяє здійснити розворот техніки на місці. Усі дизельні мотоблоки з водяним охолодженням вирізняються високою якістю виготовлення та складання, міцним лакофарбовим покриттям та продуманою ергономікою органів управління.

Особливості важких мотоблоків

Господарі, що планують купити мотоблоки з водяним охолодженням, отримають можливість значно економити час і зусилля під час обробки землі. При цьому варто знати особливості функціонування агрегатів.

Чому вода працює краще?

Під час експлуатації двигун піддається значним навантаженням. Повітряна система охолодження не може унеможливити перегрів мотора. Вирішенням проблеми є використання води як теплоносія. Механізм роботи полягає в її циркуляції внаслідок різниці температур. Вода ефективно омиває циліндричні гільзи, знижуючи температуру двигуна. Система охолодження містить радіатор, вентилятор для охолодження води та водяну сорочку. Заливання тосолу в потужний мотоблок з водяним охолодженням є необґрунтованим через його розширення та втрати у зв’язку з відсутністю розширювального бачка.

Універсальна потужність дизеля

Ціна на мотоблоки з водяним охолодженням в Україні вища, ніж у інших моделей. Але з плином часу вони швидко окупаються завдяки ефективності використання пального та низьким витратам на утримання. Існує думка, що у потужних мотоблоків виникають труднощі з запуском у холодну пору року. Проте наявність електростартера легко вирішує це питання. Завдяки встановленому в конструкції ВВП мотоблоки з водяним охолодженням в роботі можуть використовувати різне навісне. Це обумовлює універсальність застосування у господарстві.

Причини популярності важковаговиків KENTAVR

Новий мотоблок Кентавр із водяним охолодженням захоплює своїм функціоналом та асортиментом моделей за потужністю та комплектацією. Також висока популярність техніки обумовлена численними перевагами:

  • збільшений моторесурс двигуна гарантує тривалу та ефективну роботу;
  • колеса великого діаметра забезпечують стабільність руху;
  • високе тягове зусилля при змінному навантаженні поєднується з економією пального;
  • розширена коробка передач дозволяє вибрати оптимальну швидкість для різних видів робіт;
  • краще зчеплення, особливо з важким ґрунтом та цілиною, завдяки збільшеній вазі мотоблока з водяною системою охолодження;
  • рівномірний розподіл навантаження забезпечує стійкість та легкість керування.

Ефективне поєднання високих стандартів якості та обслуговування

Якщо ви розмірковуєте, де купить мотоблок з водяним охолодженням швидко і вигідно, відвідайте сайт KENTAVR. Тут ви знайдете вичерпну інформацію по всім моделям. Наші кваліфіковані фахівці готові надати консультації з питань, пов’язаних з технікою. Мотоблоки з водяним охолодженням в інтернет-магазині проходять повну перевірку. Таким чином, ви отримуєте готовий до роботи агрегат без зайвого клопоту. Ми також піклуємося про оперативне доставлення до будь-якого регіону країни: Дніпро, Харків, Київ, Одеса чи Львів. Замовивши у нас, ви можете бути впевнені в отриманні високоякісної техніки та надійності обслуговування!

мотоблок з водяним охолодженням
купити мотоблок з водяним охолодженням

Развернуть
Модули для Опенкарт (Opencart) всех версий!