Продукція

Про нас™

Про тих, хто купив і перевірив у дії техніку з емблемою «Kentavr™», сміливо можна сказати: не прогадали. Завдяки сучасним технічним рішенням, наша продукція поєднує в собі міцність, надійність і продуктивність. У нас ви знайдете все для справжнього господаря.

Роботу на городі полегшать і зроблять продуктивнішою бензинові та дизельні мотоблоки з великим діапазоном потужності, електро- та мотокультиватори. Функціональні можливості техніки розширює навісне і причіпне обладнання.

Тим, у кого приватний будинок або дача, сад, галявина, знадобляться бензо- і електропили, мото- і електрокоси, газонокосарки, тримери, мотобури.

Бути незалежними від центрального водогону і збоїв у системі енергопостачання допоможуть електрогенератори та мотопомпи.

У великому чи малому гаражі незамінні зарядні й пускозарядні пристрої. У далекій поїздці стане в пригоді й не займе багато місця в багажнику компресор від ТМ «Kentavr».

Наша продукція призначена як для індивідуального споживача, так і для тих, хто сам заробляє гроші у сфері будівництва, ремонту, вміє майструвати.

У конструкції нашої техніки є все, що необхідно, і немає нічого зайвого. Її найважливіша перевага — висока функціональність за оптимальною ціною.

Підтримувати техніку в доброму стані й отримати повну віддачу від експлуатації допомагає розвинена мережа сервісних центрів.

Завдяки оптимальному співвідношенню ціни і якості техніка «Kentavr™» впевнено посідає провідні позиції на українському ринку.

Чому клієнти обирають «Kentavr™»?

  1. Контроль якості комплектуючих здійснюється нами постійно.

    Ми випускаємо на ринок лише доопрацьовану продукцію, яка не підведе вас і ваших близьких.

  2. Науково-дослідні розробки дають змогу розширювати асортимент продукції.

    Завдяки цьому наші клієнти отримують можливість вибору.

  3. Своєчасне сервісне обслуговування дає змогу нашим клієнтам не хвилюватися про поломки.

  4. Адекватна цінова політика завжди радувала наших клієнтів. У нас можна обрати якісний інструмент, який залишить ваш гаманець цілим.

Чому клієнти обирають Kentavr™?

картинка
Контроль якості комплектуючих здійснюється нами постійно.

Ми випускаємо на ринок лише доопрацьовану продукцію, яка не підведе вас і ваших близьких.

repair
Науково-дослідні розробки дають змогу розширювати асортимент продукції.

Завдяки цьому наші клієнти отримують можливість вибору.

wrench

Своєчасне сервісне обслуговування дає змогу нашим клієнтам не хвилюватися про поломки.

hand

Адекватна цінова політика завжди радувала наших клієнтів. У нас можна обрати якісний інструмент, який залишить ваш гаманець цілим.

Модули для Опенкарт (Opencart) всех версий!