Продукція
Фільтр
Ціна
від до грн
Сортувати за:

Затиральні машини

Затиральна машина - це спецмеханізм, який задіюється для вирівнювання бетонованої поверхні. За допомогою такої техніки видаляються напливи бетонної маси, задирки, шви, інші нерівності, що з'являються природним чином під час укладання бетону.

Такі затиральні машини по бетону, що автоматизують процес, істотно підвищують продуктивність загальнобудівельних робіт, швидкість підготовки бетонної підлоги до фінішного оздоблення. Подібна техніка прискорює процеси на будь-якому об'єкті, а під час робіт у будівлях з великими площами, торгові центри, спортивні споруди, автомобільні паркінги – це єдиний спосіб забезпечити якісну обробку покриття.

Інша назва затирочної машини – “вертольот”. І це невипадково. Адже конструкція пристосування складається із затирочних лопат, що обертаються в горизонтальній площині, та дисків.

Головні переваги затиральної машини

 • багатофункціональність агрегату під час затирання;
 • висока швидкість обробки навіть великих площ;
 • маневрена техніка дозволяє ефективно впливати на поверхні, що примикають до стін, колон, проходити геометрично складну зону;
 • відмінний результат реалізації завершального етапу підлогових операцій, остаточна підготовка до укладання ламінату, паркету, лінолеуму.

Конструкція вертольота по бетону

Затиральна машина є механізмом, оснащеним робочими дисками і лопатями, які обрамляють захисне металеве коло – воно потрібне, щоб уникнути зіткнення зі стіною та пошкодження лопатей. Робочими дисками на низьких оборотах загладжують бетонну поверхню, а лопатями на високих оборотах роблять фінішне шліфування.

Вибір затиральної машини – що важливо?

Якщо вас зацікавила затиральна машина, варто звернути увагу на ряд найважливіших параметрів:

 • Тип двигуна. Електричні моделі мають менший діапазон потужності, але екологічні та підходять для роботи в приміщенні. Пристрої з бензиновим двигуном є високопродуктивними та автономними, проте призначені для вирівнювання тільки відкритих майданчиків.
 • Кількість робочих поверхонь (роторів). За кількістю лопатей затирочне обладнання поділяються на однороторні та двороторні.
  1. Однороторну машину найчастіше вибирають для побутових потреб та роботи в приміщеннях. Робоча поверхня такої машини – до 1,2 метра. Вибір моделі того чи іншого діаметру залежить від специфіки планування приміщення: чим більше кутів та важкодоступних місць, тим більше рекомендується вибирати машину з невеликими лопастями.
  2. Двороторна затирочна машина зазвичай використовується для роботи на великих промислових та комерційних об'єктах, оскільки з її допомогою можливе швидке затирання бетону на великих площах. Захоплення лопатей двороторної машини становить близько 2 метрів. Такі машини зазвичай самохідні, якими керують сидячи. Ціна на них, як правило, вища.
 • Діаметр диска та розмір лопатей. Параметри цих комплектуючих впливають на швидкість та ефективність затирання. Чим більшу площу потрібно шліфувати, тим більший діаметр диска та розмір лопаті потрібен.

Чому варто вибрати машину затиральну по бетону Кентавр?

Коли прийнято рішення про придбання надійного вертольота, важливо звернутися до досвідчених професіоналів. Наша компанія є такими фахівцями. Ми хочемо розповісти про важливі особливості машини затиральної KENTAVR:

 • ергономічність, зручність та простота експлуатації та обслуговування;
 • потужний електродвигун 2,2 кВт;
 • надійний редуктор для тривалої роботи;
 • регульована по висоті ручка;
 • регулювання кута нахилу лопат;
 • лопаті та затиральний диск у комплекті.

Де купити затиральні машини від виробника Кентавр?

Сучасна будівельна техніка вражає різноманітністю функціоналу, і затирочна машина по бетону входить до цього списку актуальних та дуже важливих пристроїв. Даний механізм призначений вирівнювати поверхню, залиту бетоном, до абсолютно рівної, будь це закрите приміщення або відкритий майданчик. Де купити таку затиральну машину?

Купити вертоліт Кентавр можна як безпосередньо в точках продажу (Ви можете вибрати дилера зі списку на сторінці "Де купити"), так і зайшовши на сайт офіційного партнера romb.ua. З технікою Кентавр ви відчуєте справжню радість від того, наскільки швидко та не втомлюючись вдається виконати поставлене завдання. Затиральні машини Кентавр – ваш надійний помічник на довгі роки!

Развернуть
Модули для Опенкарт (Opencart) всех версий!