Продукція

Пуско-зарядні пристрої

Пуско-зарядні пристрої

Усі без винятку власники авто хочуть, щоб їхній транспорт виконував свою роботу без проблем. Але, насправді, автомобілісти стикаються з найрізноманітнішими проблемами, які потрібно вирішити без зволікань. У категорію таких випадків входить розрядка і навіть повне розрядження акумулятора, внаслідок чого автомобіль просто відмовляється заводитися. Ідеальним виходом із ситуації стане використання автомобільного зарядного пристрою для акумуляторів.

Сучасні моделі зарядних пристроїв дуже прості щодо застосування, це компактні апарати з доступною системою управління, багато моделей повністю автономні і не вимагають для роботи жодного втручання з боку людини, що робить їх дуже зручними і практичними. Автомобільний зарядний пристрій необхідний для часткового або повного заряду АКБ.

Зарядний пристрій для акумулятора – класифікація

Що стосується класифікації зарядних пристроїв, то можна виділити два основних класи, які застосовуються залежно від свого функціоналу в тій чи іншій ситуації, що слід враховувати при виборі, щоб купити саме те, що Вам необхідно.

 1. Зарядні пристрої (ЗП) — це обладнання, яке використовується для заряджання автомобільних акумуляторів від мережі змінного струму. Їх можна використовувати як для часткової, так і для повної зарядки свинцево-кислотних акумуляторів. Зарядний пристрій потрібно підключити до АКБ за допомогою затискачів, а потім підключити його до мережі.
 2. Пуско-зарядні пристрої (ПЗП) - прилад, який необхідний при повній втраті заряду акумулятора. Інше його використання – заряджати батареї в процесі експлуатації. ПЗП подають високий пусковий струм у короткочасному режимі, що дозволяє швидко запустити авто.

ПЗП або ЗП – що вибрати?

Якщо Вам не потрібно запускати двигун за допомогою ПЗП, то Вам достатньо мати у своєму розпорядженні звичайний пристрій для зарядки ЗП, за його допомогою можна швидко і якісно заряджати акумулятор, який був частково або повністю розряджений. Головна особливість при роботі з таким пристроєм полягає в тому, що оператору не потрібно вимикати акумулятор від бортової мережі автомобіля. Ця, здавалося б, незначна особливість стане великим плюсом для моделей з автоматичною коробкою перемикання передач, для якої від'єднання акумулятора може мати негативні наслідки, так що ми в цьому випадку рекомендуємо купити автомобільний зарядний пристрій.

Зарядно-пускові пристрої для автомобіля - універсальні моделі, придатні як для зарядки акумулятора, так і для запуску двигуна. ПЗП примітні своєю універсальністю, маючи в своєму розпорядженні такий апарат можна повністю обслуговувати акумулятор і домогтися якісної його експлуатації. Є важлива примітка, при його використанні необхідно в обов'язковому порядку відключати акумулятор від бортової мережі, або при зарядці може повністю згоріти вся проводка разом з електронікою через високий пусковий і зарядний струм на виході.

Переваги пуско-зарядних пристроїв

Такі моделі більш функціональні, тому що працюють у двох режимах: пуску та зарядки. Іноді пуско-зарядні пристрої оснащуються ще однією функцією - прискореною зарядкою. Серед додаткових функцій можуть бути таймер, захисні системи, режими відновлення батарей.

 • універсальність: заряджає та запускає;
 • наявність кількох функцій та режимів;
 • надійний захист.

Чому варто вибрати зарядний пристрій Кентавр?

Коли ухвалено рішення про придбання надійного зарядного пристрою, важливо звернутися до досвідчених професіоналів. Наша компанія є такими фахівцями. Ми хочемо розповісти про важливі особливості зарядок KENTAVR:

 • висока якість матеріалів та складання;
 • заряджання в автоматичному режимі;
 • система захисту від короткого замикання та перегріву, а також від недотримання полярності при підключенні клем;
 • максимально зручна та проста в експлуатації;
 • зручне транспортування завдяки ергономічній ручці;
 • захист від проникнення пилу та вологи всередину завдяки міцному корпусу.

Де придбати ЗП та ПЗП від виробника Кентавр?

Низький заряд акумулятора – часта причина неможливості завести автомобіль у холодну пору року і не тільки. Досить забути про включені фари на парковці і неприємність застане вас зненацька. Однак завжди є можливість оперативно вирішити проблему, якщо під рукою знайдеться зарядний або пуско-зарядний пристрій автомобіля. Де їх можна купити?

Купити ЗП та ПЗП Кентавр можна як безпосередньо у точках продажу (Ви можете вибрати дилера зі списку на сторінці "Де купити"), так і зайшовши на сайт офіційного партнера romb.ua. З технікою Кентавр ви відчуєте справжню радість від того, наскільки швидко та не втомлюючись вдається виконати поставлене завдання. Зарядний пристрій Кентавр – ваш надійний помічник на довгі роки!

Модули для Опенкарт (Opencart) всех версий!