Продукція
Фільтр
Ціна
від до грн
Частота обертів шпинделя, об/хв
1221
Потужність, Вт
1220
Маса нетто / брутто, кг
1222
Сортувати за:

Станки для заточки ланцюгів

Сьогодні бензопили та електропили займають ключову роль у сільському господарстві, лісоповальних організаціях. Такий інструмент швидко зміг витіснити звичні всім сокири та пилки на другий план, так як моторизована техніка дозволяє в рази ефективніше виконувати будь-які роботи та суттєво заощаджувати час та сили. Як і будь-яке інше обладнання або інструмент, вони вимагають деякого сервісного обслуговування, у тому числі й ріжучої оснастки, так що багато хто звикли звертатися до послуг майстерень і сервісних центрів, але багато хто також воліє самостійно виконувати обслуговування свого інструменту.

Незалежно від того, який у Вас інструмент, професійний чи побутовий, у процесі експлуатації у нього зношуватиметься ланцюг, при інтенсивному використанні швидше, при помірному довше, але це відбувається. Головний критерій обслуговування ріжучої гарнітури полягає у своєчасній її підточці, адже в процесі праці ланки тупляться з цілого ряду причин, що сильно знижує якість роботи з пилкою.

Ми рекомендуємо придбати верстат для заточування ланцюгів, оскільки він дозволить Вам якісно обслуговувати свою гарнітуру. Це простий пристрій, який не займає багато місця, для нього не потрібно мати майстерню, його легко можна зберігати в заводській упаковці і дістати лише за потребою, розташувавши на будь-якому столі та виконати заточення ланцюга.

За допомогою верстата для заточування ланцюга ви зможете:

 • збільшити загальну продуктивність;
 • значно скоротити витрати пального;
 • знизити навантаження на організм людини, що працює.

Верстат для заточування ланцюгів - особливості його конструкції

Хоча існує велика різноманітність конструкцій верстатів для заточування пильних ланцюгів, загальний принцип дії у всіх у них однаковий: електродвигун, закріплений на точильної голівці, обертає тонкий абразивний заточной диск. Заточувальні головка шарнірно встановлена ​​на нерухомій станині, яка в свою чергу жорстко закріплюється на верстаті або на стільниці. На станині знаходиться спеціальний настроюється поворотний стіл з затискачем для ланцюга. Ланцюг встановлюється в затиск, фіксується в ньому, і нахилом точильної головки відбувається заточка зуба. Потім ланцюг пересувається на один крок і знову повторюється операція заточення з одними і тими ж заданими кутами і глибиною різу.

Переваги заточувальних верстатів

 • висока швидкість заточування;
 • можливість вирівнювання робочого зуба;
 • найкращий кут заточування з можливістю регулювання;
 • повна або часткова автоматизація процесу заточування;
 • простота експлуатації (не вимагає спеціальних навичок).

Чому варто вибрати заточувальний верстат для ланцюгів Кентавр?

Коли ухвалено рішення про придбання заточувального верстата для ланцюгів, важливо звернутися до досвідчених професіоналів. Наша компанія є такими фахівцями. Ми хочемо розповісти про важливі моменти, які переконають вас купити верстат для заточування ланцюгів Кентавр:

 • потужний двигун для кращого результату;
 • можливість виставити як кут заточування, а й його глибину;
 • продумана конструкція зводить ризик пошкодження ланцюга до мінімуму;
 • надійна фіксація різального елемента затискними болтами;
 • ергономічні рішення забезпечують зручну роботу.

Технічні характеристики заточувальних верстатів Кентавр

 1. Номінальна напруга живлення 220 В, частота 50 Гц.
 2. Максимальна потужність 85 Вт.
 3. Частота обертання шпинделя 7000 об/хв.
 4. Зовнішній діаметр точильного диска 100 мм.
 5. Товщина точильного диска 3,2 мм.
 6. Кут регулювання заточування зуба ±35°.
 7. Вага 1,7 кг.

Де придбати якісний верстат для заточення ланцюгів?

Тільки заточний верстат дозволить виконати роботу по заточенню ланцюга правильно та якісно, з найменшими витратами часу. Цей пристрій не займає багато місця, що дозволить зручно розмістити його навіть у невеликій майстерні. Де придбати такий заточувальний верстат для ланцюгів?

Купити верстат для заточування ланцюгів Кентавр можна як безпосередньо в точках продажу (Ви можете вибрати дилера зі списку на сторінці "Де купити"), так і зайшовши на сайт офіційного партнера romb.ua. З технікою Кентавр ви відчуєте справжню радість від того, наскільки швидко та не втомлюючись вдається виконати поставлене завдання. Верстат для заточування ланцюгів це не лише економія вашого часу, а й грошей.

Развернуть
Модули для Опенкарт (Opencart) всех версий!