Продукція

Зварювальні апарати

Зварювальні апарати

Зварювальні апарати – сучасна надійна техніка, яка може застосовуватись для різних робіт, включаючи ремонт автомобілів, зварювання металевих конструкцій. Майстри можуть вибрати для роботи моделі, які працюють з різними видами металів, мають функцію плавного старту, підтримки напруги дуги, дозволяють працювати навіть за зниженої електричної напруги. Більшість таких моделей дозволяє майстрам використовувати різні електроди у роботі та різні типи дроту.

На сьогоднішній день зварювальний інвертор - це невід'ємна частина багатьох будівельних і монтажних робіт. Існує величезний вибір обладнання, і вибрати відповідний агрегат, здавалося б, справа не складна, але розрізняють кілька основних категорій обладнання:

 • ручне зварювання електродом «MMA». Найчастіше застосовуються зварювальні інвертори, легкі та компактні пристрої для вирішення завдань побутового та професійного рівня;
 • напівавтоматичне зварювання «MIG/MAG». Дія, яку здійснюють зварювальні напівавтомати, зварювання у захисному газовому середовищі, застосовується і на виробничому рівні, і на побутовому.

Принцип роботи інверторного зварювального апарату ММА

Зварювальний інвертор запалює дугу між матеріалом обробки і електродом, що плавиться. В даному випадку електрод одночасно є присадним матеріалом. Так, зварний шов створюється як з матеріалів виробів, що зварюються, так і з матеріалу самого електрода.

Зварювальний апарат інвертор забезпечує плавлення як електрода, так і його покриття. У цьому процесі утворюються гази та шлак, завдяки яким дуга та вироби, що зварюються, добре захищені від зовнішнього середовища.

Принцип роботи інверторного зварювального апарату MIG-MAG

Принцип роботи зварювального напівавтомата MIG-MAG полягає в автоматичному поданні дроту до місця горіння, при цьому сам процес зварювання майстер здійснює самостійно. Джерело живлення, до якого підключається зварювальний апарат, перетворює змінний струм, який він отримує з електромережі, на постійний. У кожній моделі апарату є два входи (плюс, мінус). Мінус завжди підключається на масу, плюсом є кабель пальника. Саме цим кабелем проходить дріт до місця плавки металів. Якщо інших видах зварювального устаткування деталі з'єднаються з допомогою плавки електродів, то тут під час нагрівання плавиться дріт.

У чому перевага зварювання напівавтомат

Таке обладнання широко застосовується в машинобудуванні, суднобудуванні, сервісних автомайстернях та на інших видах підприємств, воно особливо цінується за рахунок того, що якість шва у них практично бездоганна. Не обійшло воно і побутову сферу, такі апарати дозволять домашньому майстру-автоаматору самостійно проводити кузовні роботи свого авто, тому що навіть при малому досвіді зварювальником можна виконувати її на досить високому рівні.

Простота використання полягає в тому, що він набагато легший у лані освоєння, він зажадає менше вправ з боку оператора для нанесення рівного і якісного шва, якщо порівнювати з електродною ручною, де потрібно прикласти деякі старання не тільки для того, щоб розпалити дугу, але і щоб якісно робити саме зварювання. Напівавтомат в автоматичному порядку регулює робочі налаштування, майстру необхідно тільки зосередиться на точності ведення пістолета, хоча є безліч передстартових налаштувань, які вимагають уваги оператора, але розібратися в них не складе жодних труднощів.

Чому варто вибрати зварювальний інвертор Кентавр?

Коли ухвалено рішення про придбання надійного зварювального інвертора, важливо звернутися до досвідчених професіоналів. Наша компанія є такими фахівцями. Ми хочемо розповісти про важливі моменти, які переконають вас придбати зварювальний апарат KENTAVR:

 1. Апарат виготовлений за сучасними технологіями та має ряд унікальних особливостей, які прискорюють та полегшують процес роботи:
  • ForceArc (форсаж дуги) – функція апарату, яка збільшує зварювальний струм у момент відокремлення краплі металу від електрода. Знижує ймовірність прилипання електрода та підвищує стабільність горіння дуги.
  • Hot Start (гарячий старт) — піковий струм під час запалювання дуги для плавного старту.
  • Antistick — захисна функція, яка спрацьовує при дуже тривалому короткому замиканні, що перевищує встановлену тимчасову межу: зазвичай це близько 0,6 с, легке запалення та висока стабільність горіння дуги, знижене утворення бризок.
 2. Висока ефективність та продуктивність.
 3. Інтуїтивно зрозуміле керування всіма важливими параметрами зварювання.
 4. Автоматичний захист від перенапруги та надструму.
 5. Легка та компактна конструкція обладнання.

Де придбати зварювальний інвертор від виробника Кентавр?

Зварювальний апарат – устаткування, затребуване не тільки у сфері промисловості, а й у домашньому господарстві. Це обладнання відрізняється великою потужністю, що дозволяє працювати з різними металевими металами. Результатом будуть акуратні міцні шви. Де придбати такий зварювальний інвертор?

Купити зварювальний апарат Кентавр можна як безпосередньо у точках продажу (Ви можете вибрати дилера зі списку на сторінці "Де купити"), так і зайшовши на сайт офіційного партнера romb.ua. З технікою Кентавр ви відчуєте справжню радість від того, наскільки швидко та не втомлюючись вдається виконати поставлене завдання. Зварювальні апарати Кентавр – ваш надійний помічник на довгі роки!

Модули для Опенкарт (Opencart) всех версий!