Продукція
Фільтр
Ціна
від до грн
Сортувати за:

Маски зварювальника

Зварювальна маска – це засіб індивідуального захисту, який використовується під час виконання зварювальних робіт. Завдяки масці можна захистити очі, шию та обличчя від іскор, високих температур, інфрачервоного світла та опіків. Раніше зварювальники використовували маски із затемненим склом, які приносили дискомфорт під час роботи, оскільки її доводилося постійно знімати. Зараз їх уже не використовують, тому що з'явилася маска зварювальника хамелеон, яка має суттєві переваги.

Принцип роботи зварювальної маски хамелеон

Зварювальна маска хамелеон є вдосконаленою версією звичайної маски захисної з затемненим склом. Принцип роботи зварювальної маски хамелеон полягає в миттєвому затемненні світлового фільтра у разі виникнення яскравого спалаху світла, а також у поверненні до звичайного стану після того, як спалах зник. У звичайному режимі зварювальна маска дозволяє бачити робочу зону, ніби через сонцезахисні окуляри, завдяки такій особливості майстер добре бачить зварювальний стик перед початком роботи, а його руки вільні.

Головні переваги маски хамелеон

 • висока травмобезпечність проведення зварювальних робіт;
 • відмінна здатність контролювати початок дуги та подальший процес;
 • можливість використання вільних рук;
 • заміна фільтрів дозволяє працювати з різними видами зварювання;
 • рівень затемнення можна контролювати самостійно, підбираючи найоптимальніший.

Вибір маски зварювальника – що важливо?

Якщо вас зацікавила зварювальна маска хамелеон, варто звернути увагу на ряд найважливіших параметрів:

 • Швидкість затемнення. Хорошим показником для маски зварювальної хамелеон є показник від 1/25000 частки секунди. У середньому недорога, але якісна зварювальна маска затемняється зі швидкістю 1/15000 частка секунди. Маску зварювальника, яка має показник 1/5000 секунд купити можна тільки для періодичного побутового використання.
 • Можливість регулювання темряви у робочому положенні. Більшість масок зварювальника мають можливість налаштувати ступінь темряви, і тільки найдешевша маска зварювальника не матиме такої настройки, так як різниця на зварювальні маски з регулюванням і без такої великої, радимо купити зварювальну маску хамелеон з регулюванням ступеня затемнення.
 • Наявність режиму "шліфування" (Grind). Дає можливість відключити спрацьовування та затемнення маски зварювальника, що дозволяє без перешкод проводити шліфувальні роботи використовуючи болгарку з маскою зварювальника як захисний щиток, з прозорим оглядом, без спрацьовування на іскри від КШМ.

Чому варто вибрати зварювальну маску Кентавр?

Коли прийнято рішення про придбання надійної маски зварювальної хамелеон, важливо звернутися до досвідчених професіоналів. Наша компанія є такими фахівцями. Ми хочемо розповісти про важливі моменти, які переконають вас купити маску зварювальника KENTAVR:

 • два сенсори виявлення зварювальної дуги;
 • електроживлення від сонячної та літієвої батарей;
 • ударостійкий та вогнетривкий пластик (поліпропілен);
 • мала вага;
 • регульований ступінь затемнення DIN 9-13;
 • регулювання кріплення маски під будь-який розмір голови;
 • захист очей зварювальника від ультрафіолетових та інфрачервоних променів DIN 16;
 • плавне регулювання світлочутливості.

Де придбати маску зварювальну від виробника Кентавр?

Зварювальна маска хамелеон - це один із засобів індивідуального захисту зварювальника, які йому необхідні для безпечного проведення роботи. У процесі зварювання утворюється велика кількість іскор, на всі боки летить розпечений метал і випромінюється колосальна кількість тепла, так що майстер просто зобов'язаний себе захистити. Де можна купити маску зварювальника?

Купити зварювальну маску Кентавр можна як безпосередньо у точках продажу (Ви можете вибрати дилера зі списку на сторінці "Де купити"), так і зайшовши на сайт офіційного партнера romb.ua. З аксесуарами для зварювання Кентавр ви відчуєте справжню радість від того, наскільки швидко та не втомлюючись вдається виконати поставлене завдання. Маски зварювальника Кентавр – ваш надійний помічник на довгі роки!

Развернуть
Модули для Опенкарт (Opencart) всех версий!