Продукція
Фільтр
Ціна
від до грн
Сортувати за:

Електрокультиватори

Перед садінням сільгоспкультур треба попередньо обробити землю, інакше на рясний урожай розраховувати не доводиться. За допомогою лопати ґрунт розпушують усе рідше, навіть на невеликих присадибних ділянках. Адже багатьом це не до снаги, та до того ж потребує чимало часу. Усе частіше застосовують моторизований інструмент. Добре, коли на ділянці або в безпосередній близькості є надійне джерело електроенергії.

Адже для роботи електричного пристрою треба лише під’єднати його до електромережі. Відсутність бака для палива зменшує його вагу й габарити.

Зазвичай, щоб виконати найбільш важку фізичну роботу на присадибній ділянці, достатньо купити електрокультиватор. Він культивує, тобто розпушує ґрунт за допомогою металевих ножів — фрез, які обертаються за допомогою двигуна. Електрокультиватори — досить універсальні машини. З їхньою допомогою також можна перемішувати ґрунт із добривами, нищити бур’яни.

Оскільки ручний електрокультиватор — це інструмент, що полегшує роботу, а не виконує її замість господаря, використання його також потребує зусиль. Завдяки компактним розмірам керування приладом до снаги навіть літнім людям. Так, легкий (менш ніж 13 кг), але потужний електрокультиватор КЕ-1600р компанії Кентавр призначений для швидкого й ефективного розпушування ґрунту на ділянках до 30 соток. У цього агрегата потужність електродвигуна 2,2 к. с. Система примусового охолодження запобігає перегріву двигуна й дає можливість тривало працювати без зупинки. Глибина розпушування — до 160 мм. За ширини фрези 450 мм це дає змогу швидко за один прохід обробляти досить великі ділянки.

Завдяки компактним розмірам ручний електрокультиватор можна використовувати у важкодоступних місцях, під кущами, на виноградниках, грядках, клумбах, у теплицях. І водночас працювати дуже точно, не побоюючись пошкоджень, безпосередньо біля стовбурів дерев або поруч із кущами, поблизу бордюрів, парканів, навколо стовпів, паркових споруд. Завдяки застосуванню сучасних технічних рішень та матеріалів електричні культиватори ТМ Кентавр характеризуються високою надійністю й довговічністю.

Де ж електрокультиватори купити? Це можна зробити як безпосередньо в точках продажу, так і зайшовши на сайт офіційного партнера https://romb.ua/. Сучасний ергономічний дизайн та захисні елементи роблять використання електрокультиваторів ТМ Кентавр комфортним та безпечним. Ділянка, на копання якої за допомогою лопати треба кілька днів, електрокультиватор розпушить за лічені години. І найважливіше: техніка ТМ Кентавр характеризується найкращим співвідношенням ціни та якості.

Развернуть
Модули для Опенкарт (Opencart) всех версий!