Продукція
Фільтр
Ціна
від до грн
Номінальна потужність, кВт
1259
1261
1263
1265
Максимальна потужність, кВт
1260
1262
1264
1266
Система запуску
1247
1248
Напруга, В
1249
Сортувати за:

Генератори газ/бензин Кентавр™: міні-електростанції побутові, для приватних будинків, дач, гаражів

З розвитком техніки й технологій усе більше побутових, сільськогосподарських, будівельних, промислових агрегатів потребують джерел електричного струму. Серед них: дрилі, болгарки, перфоратори, шліфмашинки, лобзики, пили шабельні та циркулярні, рубанки, газонокосарки та електрокоси, зварювальні апарати, трамбівки, насоси, мийки, розпилювачі, затиральні машини, віброплити та безліч інших інструментів. Акумулятори, якими забезпечені деякі пристрої, дають змогу деякий час попрацювати автономно, але потім знову потребують заряджання від зовнішнього джерела.

Перебої, стрибки напруги, вимкнення мереж на ремонт — доволі знайома проблема для тих, хто має приватний будинок, гараж, майстерню, а також для жителів села, фермерів. Як забезпечити нормальні побутові умови (світло, функціонування холодильників, кондиціонерів повітря, роботу інструменту), якщо раптом трапилася відмова на центральних мережах? Необхідне індивідуальне електропостачання забезпечить мініелектростанція.

Оперативніші, потужніші та маневреніші за інші — електрогенератори з двигуном внутрішнього згоряння. Зазвичай ротор генератора встановлюється на одній осі з двигуном і становить мотор-генератор. Якщо мотор-генератор оснащений контрольними приладами, каркасом, баком для палива, то це — електричний агрегат. Але самодостатнім джерелом електропостачання є електростанція. Вона містить усе: електричний агрегат, пристрої для розподілу виробленої електроенергії, автоматику контролю та пульт керування. У побутових електростанціях найчастіше ставлять однофазні генератори 220 В. Вони оснащені однією парою з’єднаних послідовно котушок генерації (одна навпроти іншої) і виробляють струм частотою 50 Гц. Для більш потужних споживачів виробляють трифазні генератори: з трьома парами котушок та вихідною напругою 380 В.

За потреби котушки системи генерації комутуються так, що генераторна установка видає не двопівперіодний («нуль» — «плюс», «нуль» — «мінус»), а однопівперіодний (пульсівний в одному напрямку) електрострум. Якщо встановити додатково пристрої, що згладжують пульсації, то на виході отримаємо постійний струм.

Якщо будинок централізовано забезпечується природним газом, то в деяких інших випадках має сенс купити газовий генератор для будинку.

Зручні в користуванні газові генератори з автозапуском на природному газі. У разі вимкнення центрального постачання вони вмикаються автоматично.

Мініелектростанції, двигуни яких можуть працювати на природному і зрідженому газі, а також бензині, випускає компанія КентаврТМ.

Газовий генератор Кентавр приводиться в дію чотиритактним двигуном. Є моделі з двигунами 7 і 15 к. с.: однофазні на 220 В і трифазні — 380 В. Залежно від моделі генератори на газу видають максимальну електричну потужність від 2,5 до 6,5 кВт. На менш потужних застосовуються ручні стартери, більш потужні газові електрогенератори додатково комплектуються електростартерами

.

Більшість газових електрогенераторів КентаврТМ призначені для досить стабільного навантаження. Але є й електростанції, що можуть стабільно працювати з пристроями, які різко збільшують навантаження, а потім так само різко його скидають: наприклад, зі зварювальними апаратами.

Під час роботи елементи будь-якого генератора гріються від навантаження, іскріння контактів, а особливо — від короткого замикання. Щоб електростанція не вийшла з ладу, агрегати КентаврТМ оснащують системою охолодження та системою автоматичного захисту (зупинки). Крім того, вони оснащені додатковими виходами постійного струму 12 В.

Газові електрогенератори компанії Кентавр працюють досить тихо: рівень шуму становить 75–78 дБ. Вони мають сучасний дизайн, чудові технічні характеристики, прості в користуванні та обслуговуванні. Серед найважливіших переваг техніки КентаврТМ — оптимальна конструкція, у якій є все необхідне й немає нічого зайвого. Завдяки цьому газові генератори компанії Кентавр характеризуються найкращим співвідношенням ціни та якості.

Газогенератор купити зовсім нескладно. Це можна зробити як безпосередньо в точках продажу, так і зайшовши на сайт http://kentavr.ua/. Техніка КентаврТМ допоможе вам вирішити безліч побутових та робочих проблем.

Развернуть
Модули для Опенкарт (Opencart) всех версий!