Продукція
Фільтр
Ціна
від до грн
Номінальна потужність, кВт
1263
Максимальна потужність, кВт
1264
Система запуску
1248
Напруга, В
1249
1250
Сортувати за:

Генератори дизельні Кентавр™: економічні міні-електростанції для приватних будинків, дач, гаражів

З розвитком техніки й технологій усе більше побутових, сільськогосподарських, будівельних, промислових агрегатів потребують джерел електричного струму. Серед них: дрилі, болгарки, перфоратори, шліфмашинки, лобзики, пили шабельні та циркулярні, рубанки, газонокосарки та електрокоси, зварювальні апарати, трамбівки, насоси, мийки, розпилювачі, затиральні машини, віброплити та безліч інших інструментів. Акумулятори, якими забезпечені деякі пристрої, дають змогу деякий час попрацювати автономно, але потім знову потребують заряджання від зовнішнього джерела.

Перебої, стрибки напруги, вимкнення мереж на ремонт — доволі знайома проблема для тих, хто має приватний будинок, гараж, майстерню, а також для жителів села, фермерів. Як забезпечити нормальні побутові умови (світло, функціонування холодильників, кондиціонерів повітря, роботу інструменту), якщо раптом трапилася відмова на центральних мережах? Необхідне індивідуальне електропостачання забезпечить мініелектростанція.

Оперативніші, потужніші та маневреніші за інші — електрогенератори з двигуном внутрішнього згоряння. Зазвичай ротор генератора встановлюється на одній осі з двигуном і становить мотор-генератор. Якщо мотор-генератор оснащений контрольними приладами, каркасом, баком для палива, то це — електричний агрегат. Але самодостатнім джерелом електропостачання є електростанція. Вона містить усе: електричний агрегат, пристрої для розподілу виробленої електроенергії, автоматику контролю та пульт керування.

У побутових електростанціях найчастіше ставлять однофазні генератори 220 В. Вони оснащені однією парою з’єднаних послідовно котушок генерації (одна навпроти іншої) і виробляють струм частотою 50 Гц. Для більш потужних споживачів виробляють трифазні генератори: з трьома парами котушок та вихідною напругою 380 В.

За потреби котушки системи генерації комутуються так, що генераторна установка видає не двопівперіодний («нуль» — «плюс», «нуль» — «мінус»), а однопівперіодний (пульсівний в одному напрямку) електрострум. Якщо встановити додатково пристрої, що згладжують пульсації, то на виході отримаємо постійний струм.

Простіші за інші за конструкцією генератори дизельні. Їх застосовують:

- як основне джерело струму за великої віддаленості від стаціонарних електропередач;

- як резервне або аварійне джерело — у разі вимкнення централізованої електроподачі.

Тому, якщо потрібно забезпечити стабільне електропостачання будинку або інструменту в разі аварійного або планового вимкнення центрального джерела енергії, найкраще рішення — купити дизельну електростанцію Кентавр™.

Для приводу дизельно-генераторних електростанцій Кентавр™ слугують чотиритактні двигуни потужністю 15 к. с. Вони оснащені електричними стартерами й тому швидко (протягом хвилин або навіть секунд) вмикаються в роботу.

У порівнянні з найближчим за потужністю та конструкцією бензиновим, застосовуваний на електростанціях КентаврТМ дизельний електрогенератор має такі переваги:

- надійний та невибагливий;

- менш пожежонебезпечний;

- економічний (витрата палива становить усього 270 г/кВт∙год енергії);

- має більший моторесурс.

Компанія Кентавр випускає дизельні електрогенератори однофазні — 220 В та трифазні — 380 В. Електрична потужність дизельних електростанцій Кентавр™ — 5 кВт.

Під час роботи елементи будь-якого генератора гріються від навантаження, іскріння контактів, а особливо — у разі короткого замикання. Щоб електростанція не вийшла з ладу, агрегати Кентавр™ оснащують системою охолодження та системою автоматичного захисту (зупинки). Крім того, вони мають вбудований випрямляч (інвертор) та додатковий вихід на 12 В — для під’єднання акумулятора або іншого обладнання.

Завдяки економічному двигуну, надійному генератору та ємному паливному баку дизельний генератор для дому Кентавр здатен безупинно виробляти електричний струм протягом тривалого часу.

Дизельні електрогенератори компанії Кентавр характеризуються сучасним дизайном і добрими технічними характеристиками, прості в користуванні та обслуговуванні. Серед найважливіших переваг техніки Кентавр™ —оптимальна конструкція, у якій є все необхідне й немає нічого зайвого. Завдяки цьому дизельні електрогенератори Кентавр™ мають найкраще співвідношення ціни та якості.

Купити дизельгенератор Кентавр™ — це означає за досить помірну суму розв’язати проблеми з електропостачанням.

Купити генератор дизельний Кентавр™ зовсім нескладно. Це можна зробити як безпосередньо в точках продажу, так і зайшовши на сайт http://kentavr.ua/.

Развернуть
Модули для Опенкарт (Opencart) всех версий!