Продукція

Драбини

Драбини

Драбини призначені для підйому людей та обладнання, вони створюють вертикальний зв'язок між різними висотними рівнями. Головними вимогами до цього пристрою є надійність, компактність у зібраному стані, стійкість у робочому положенні, хороша збалансованість центру тяжіння. Залежно від галузі застосування підбирається конструкція та матеріал драбин.

Багато тисячолітть людство користувалося дерев'яними драбинами, але коли стало можливим виробляти метал, почали виготовляти драбини зі сталі та алюмінію.

Останнє ноу-хау у матеріалознавстві драбин – діелектричні моделі зі склопластику, які застосовують у галузі електроенергетики для безпечного доступу на висоту, адже драбини з фібергласу не проводять струму.

Драбина

Розкладний пристрій для того, щоб дістатися до високо розташованих предметів. У побуті необхідна для навішування штор, заміни лампочок у люстрах, знадобиться у випадках, коли треба дістати предмети зі стелажу під стелею та багато іншого, особливо під час ремонту. Конструктивні особливості вибираються користувачем залежно від застосування.

Драбина приставна

Вона відрізняється простотою та зручністю експлуатації, проте обов'язково потребує використання стійкої опори. Приставні драбини знайшли широке застосування як у побуті, і у професійної діяльності: веденні електромонтажних, оздоблювальних, ремонтних, садових робіт, тощо.

Конструкція драбини гранично проста - дві жорсткі напрямні (тітиви) і кілька щаблів. Більшість моделей не мають рухомих частин, а значить ламатися нема чому. Тому термін служби часто становить кілька десятиліть. Довгий час купити приставну драбину було непросто, і жителі сільської місцевості обходилися саморобними варіантами з дерева або зварних труб. Наразі лідерами продажів є алюмінієві приставні драбини.

Драбина трисекційна або трансформер

Трисекційні – це драбини для висотних завдань, що складаються з трьох частин (трапів). Їхня особливість у тому, що вони поєднують у собі різні модифікації. З трьох трапів можна спорудити приставну драбинку, подовжену двосекційну або зручну драбину.

На одній секції, що упирається в підлогу, закріплена траверса - широка планка з протиковзкими опорами. Вона забезпечує відмінну стійкість. На кінці другої секції змонтовано опори-заглушки. Надійність конструкції забезпечують сталеві замки, які фіксують секції в потрібному положенні. Завдяки ременям безпеки та сталевим розкосом драбини трисекційні не розсуваються, коли вони використовуються, як драбини.

Драбина шарнірна

Шарнірні драбини представлені конструкціями, що складаються з кількох секцій, з'єднаних між собою шарнірами (особливими гнучкими елементами). Рухлива частина забезпечує гнучкість, дозволяючи змінювати становище всіх чи окремих частин конструкції. Багато моделей сконструйовані таким чином, щоб їх можна було легко трансформувати у драбину. Можливість балансування ніжок дозволяє використовувати драбини навіть на нерівних поверхнях.

Драбина двостороння

Це універсальний пристрій для одномоментної роботи на висоті одної-двох осіб. Вона допоможе швидко і легко повісити люстру, встановити натяжну стелю, приклеїти багети, дістати речі на антресолі, обприскати садові рослини від шкідників. Список операцій за допомогою драбини величезний. Це одне з небагатьох пристосувань, яке потрібна і в побуті, і на підприємстві, і в офісі, та просто скрізь без перебільшень. Драбини двосторонні відрізняються особливою практичністю. Вони являють собою стійкі Л-подібні драбини, що мають сходинки з двох сторін.

Чому варто вибрати драбини Кентавр?

Коли ухвалено рішення про придбання надійних драбин, важливо звернутися до досвідчених професіоналів. Наша компанія є такими фахівцями. Ми хочемо розповісти про важливі особливості драбин KENTAVR:

  • рельєфні щаблі, що перешкоджають ковзанню;
  • невелика вага;
  • зручна в експлуатації;
  • висока надійність;
  • максимальне навантаження драбини до 150 кг.

Де придбати драбину від виробника Кентавр?

Драбини є допоміжним елементом при виконанні різних робіт професійного рівня: будівельних, ремонтних та електромонтажних, а також для квартири (заміна лампочки, дістати речі з верхньої полиці шафи тощо). Де можна купити такі універсальні драбини?

Купити драбини Кентавр можна як безпосередньо у точках продажу (Ви можете вибрати дилера зі списку на сторінці "Де купити"), так і зайшовши на сайт офіційного партнера romb.ua. З технікою Кентавр ви відчуєте справжню радість від того, наскільки швидко та не втомлюючись вдається виконати поставлене завдання. Драбини Кентавр – ваш надійний помічник на довгі роки!

Модули для Опенкарт (Opencart) всех версий!