Продукція
Фільтр
Ціна
від до грн
Максимальна потужність, к.с./кВт
1332
1333
1334
Стартер
1355
1356
Споряджена вага, кг
1360
1361
Розмір транспортних коліс
1364
Максимальна ширина захвату грунтофрези, мм
1365
Споряджена вага з грунтофрезою, кг
1354
Сортувати за:

Дизельні мотоблоки з водяним охолодженням

Для обробки ґрунту, догляду за рослинами, збирання врожаю використовують безліч сільськогосподарських інструментів: ґрунтозачепи, культиватори, підгортальники, плуги, ґрунтофрези, картоплекопачі, сівалки зернові та овочеві, косарки, причепи та ін. Щоб не оснащувати кожен механізм мотором, колесами, органами керування, інженери створили мотоблок. А більшість сільськогосподарських інструментів роблять знімними. Їх назвали навісним (причіпним) обладнанням.

Головне призначення мотоблока — привести в дію основне або змінне (навісне, причіпне) сільськогосподарське обладнання. Мотоблок годиться для обробки малих та середніх ділянок землі. Завдяки компактності він може працювати на ґрунті з досить складним рельєфом і навіть між деревами — там, де не пройде трактор.

Якщо вам потрібен витривалий і економічний агрегат, краще купити мотоблок дизельний з водяним охолодженням.

Мотоблоки дизельні з водяним охолодженням ТМ Кентавр характеризуються високою продуктивністю й витривалістю. Дизелі стабільно працюють у всьому діапазоні швидкостей та забезпечують добру тягу навіть на низьких обертах. За однакової потужності та тягового зусилля дизельний мотоблок з водяним охолодженням має масу більшу, ніж дизельний мотоблок з повітряним охолодженням. Але зате водяне охолодження створює більш сприятливий тепловий режим роботи. Це підвищує ефективність використання палива, тобто знижує його витрати. Тому дизельні мотоблоки водяні мають найнижчу витрату палива на виконану роботу.

За конструкцією всі моделі дизельних мотоблоків ТМ Кентавр з водяним охолодженням практично однакові. Головні відмінності між ними — у потужності двигунів (8, 10 і 12 к. с.) та системі запуску.
Високе тягове зусилля дає змогу застосовувати дизельні мотоблоки водяні для роботи з різним оснащенням.
Тривалий моторесурс агрегатів гарантується доброю комплектацією. Двигуни оснащуються багатоступеневими циклонними фільтрами. Вони тонко очищають повітря та захищають циліндри від стирання абразивними частинками.

Дизельні мотоблоки водяні ТМ Кентавр обладнуються ґрунтофрезами із шириною захвату 1100 мм. Вони дають дуже високу швидкість обертання фрези — до 400 об/хв. Водночас глибина розпушування сягає 190 мм. Це дає змогу якісно та швидко за один прохід обробити ділянку.

Ведучі колеса позбавляють необхідності штовхати агрегат вручну під час виконання будь-яких сільськогосподарських робіт. Коробки передач мають 6 передач вперед і 2 назад, дають змогу вибрати оптимальну швидкість руху: від такої, як у пішохода, до 25,9 км/год, що допомагає якісно виконати роботу та швидко відбуксирувати причіп із зібраним урожаєм.

Завдяки наявності диференціала дизельний мотоблок ТМ Кентавр можна повернути або розвернути практично на одному місці. Добре центрування також сприяє легкій керованості. Протектор «ялинка» з великими ґрунтозачепами дає надійне зчеплення з землею та чудову прохідність навіть на слабких і мулистих ґрунтах.

Завдяки системі подвійних стінок (сорочці) двигуни працюють досить тихо.
Ручні та електричні стартери забезпечують легкий запуск у будь-яку погоду. Якщо на агрегаті є тільки ручний стартер, його можна дооснастити електричним.

Для захисту від випадкового дотику й опіку глушники обладнуються захисними кожухами. Наявність електричної фари на більшості моделей дає змогу працювати навіть вночі.

Уконструкції дизельних мотоблоків ТМ Кентавр є все необхідне, і немає нічого зайвого. Завдяки цьому вони мають найважливішу перевагу — високу функціональність. А незрівнянно менша ціна купівлі, мале споживання палива та низькі витрати на обслуговування роблять мотоблок Кентавр з водяним охолодженням значно доступнішим та вигіднішим за трактор.

Купивши мотоблок дизельний з водяним охолодженням, ви відчуєте справжню радість від того, наскільки швидко вдається обробити ділянку, не витрачати на це час з ранку до ночі. А якщо є замовлення від сусідів, то власник мотоблока ТМ Кентавр — серйозний конкурент тому, у кого є трактор. На мотоблоках також можна професійно працювати у великих городніх, садових, тепличних комплексах.

Развернуть
Модули для Опенкарт (Opencart) всех версий!