Продукція
Фільтр
Ціна
від до грн
Максимальна потужність, к.с./кВт
1331
1335
1362
Тип приводу
1336
1337
Кількість передач вперед/назад
1338
1339
Розташування грунтофрези
1340
1341
Максимальна ширина захвату грунтофрези, мм
1345
1342
1343
1344
Споряджена вага з грунтофрезою, кг
1347
1348
1350
1352
Сортувати за:

Бензинові мотоблоки з повітряним охолодженням

Для обробки ґрунту, догляду за рослинами, збирання врожаю використовують безліч сільськогосподарських інструментів: ґрунтозачепи, культиватори, підгортальники, плуги, ґрунтофрези, картоплекопачі, сівалки зернові та овочеві, косарки, причепи тощо. Щоб не оснащувати кожен механізм мотором, колесами, органами керування, інженери створили мотоблок. А більшість сільськогосподарських інструментів роблять знімними.
Їх назвали навісним (причіпним) обладнанням.

Мотоблок — це універсальний агрегат, який приводить у дію навісне (причіпне) сільськогосподарське обладнання.

Бензинові мотоблоки ТМ Кентавр належать до найбільш продуктивних та економічно вигідних. Вони оснащуються надійними чотиритактними двигунами, для роботи яких однаково добре підходить бензин АІ-92 та АІ-95. Двигуни дають тягове зусилля, достатнє для роботи причіпного обладнання та іншого оснащення. 

Коробки передач, якими укомплектовані мотоблоки ТМ Кентавр, мають 2 швидкості вперед і 1 назад, дають змогу вибрати оптимальну швидкість руху. Від зручної — для точної роботи, від швидкості пішохода до 13 км/год — щоб досить швидко відбуксирувати до місця призначення причіп із зібраним урожаєм.

Двигун на мотоблок Кентавр бензиновий оснащений повітряним охолодженням. Така система робить механізм досить простим, легким, надійним і недорогим, зменшує витрати на обслуговування.

Бензиновий мотоблок, повітряне охолодження, можна дібрати для агрегатів у великому діапазоні потужностей. Для обробки порівняно невеликих городів вистачить агрегата потужністю 7 к. с. І з великою ділянкою він теж впорається, просто робота займе більше часу.

Категорія мотоблок бензиновий (повітряне охолодження) ТМ Кентавр містить і справжніх силачів за потужністю і продуктивністю — 17 к. с. — близьких до колісних тракторів. Водночас мотоблок може працювати там, де трактором не заїдеш: між деревами, на складному рельєфі ґрунту. А завдяки незрівнянно меншій ціні, малому споживанню палива й низьким витратам на обслуговування мотоблок бензиновий купити та використовувати в роботі значно вигідніше, ніж трактор.

Тривалий моторесурс агрегатів гарантується доброю комплектацією. Двигуни оснащуються ефективними повітряними фільтрами — контактно-масляними. Водночас повітрозабірники, як правило, винесені на кермо, якомога далі від землі. Це дає тонке очищення повітря й захищає циліндри від абразивних частинок.
Відповідно до потреб того чи іншого господарства бензинові мотоблоки ТМ Кентавр оснащуються ґрунтофрезами із шириною захвату від 570 мм до 1400 мм.

Бензинові мотоблоки ТМ Кентавр можуть забезпечити високу швидкість обертання земляної фрези — 90, 155 і навіть 250 об/хв. І водночас глибина розпушування досягає 200 мм. Це дає змогу якісно та швидко за один прохід обробити ділянку.

Ведучі колеса позбавляють необхідності штовхати агрегат вручну під час виконання будь-яких сільськогосподарських робіт. Протектор «ялинка» з великими ґрунтозачепами дає добре зчеплення з землею та забезпечує чудову прохідність навіть на слабких і мулистих ґрунтах.

Низьке розташування центру мас надає бензиновим мотоблокам ТМ Кентавр виняткової стійкості, запобігає перекиданню на схилах.

Бензиновий мотоблок ТМ Кентавр можна повернути або розвернути практично на одному місці. Правильне центрування забезпечує легку керованість. Наявні на мотоблоках ТМ Кентавр регулювання керма за висотою, ергономічне розміщення органів керування дають змогу працювати тривалий час, не відчуваючи втоми.

Безпечній роботі сприяє наявність блокування заднього ходу. Для захисту від випадкового дотику й опіку глушники забезпечуються захисними решітками.

У конструкції бензинових мотоблоків ТМ Кентавр є все, що необхідно, і немає нічого зайвого. Завдяки цьому вони мають найважливішу перевагу — високу функціональність за мінімальної ціни.

Купити бензиновий мотоблок можна як безпосередньо в точках продажу, так і на сайті офіційного партнера https://romb.ua/. З цією технікою ви відчуєте справжню радість від того, наскільки швидко вдається обробити ділянку, не витрачати на це час з ранку до ночі. А якщо є замовлення від сусідів, то власник мотоблока ТМ Кентавр — серйозний конкурент тому, у кого є трактор. На мотоблоках також можна професійно працювати у великих городніх, садових, тепличних комплексах.

Развернуть
Модули для Опенкарт (Opencart) всех версий!