Продукція

Двигуни Кентавр™: ДВС загального призначення для будівельної, садово-паркової техніки

Двигуни Кентавр™: ДВС загального призначення для будівельної, садово-паркової техніки

Для роботи більшості сільськогосподарських, будівельних агрегатів, побутових інструментів та пристосувань, транспортних засобів потрібні двигуни. Найчастіше це двигуни внутрішнього згоряння (ДВЗ).

Зазвичай, ресурс двигуна випрацьовується раніше, ніж стає непридатним обладнання, яке він приводить у роботу, наприклад, універсальний бензиновий мотоблок Кентавр. Тоді постає запитання: що робити: знову купити мотоблок Кентавр бензиновий або просто замінити мотор? Якщо агрегат продуктивний, зручний і міцний, то, звісно, вигідніше його відновити. У такому разі треба розв’язати інші запитання:

— Що краще: купити бензиновий двигун на мотоблок або двигун газ-бензин для мотоблока?

— Шукати мотор тієї ж моделі, що й попередній? Купити дизельний двигун на мотоблок більш потужний?

— А може, узяти мотор з автомобіля або мотоцикла?

Однозначна відповідь на останнє запитання: ні. Для заміни на сільськогосподарських або інших робочих інструментах автомобільні та мотоциклетні мотори не годяться. Адже вони спроєктовані для специфічних умов експлуатації. Тому через велику масу, потужність, оберти, тягове зусилля тощо не підходять до мотоблоків, культиваторів, човнів, бензопил, різноманітної паркової та будівельної техніки. Тому в машинобудуванні виник цілий сегмент, який назвали двигунами загального призначення. Вони мають оптимізовану конструкцію, спеціальне компонування, уніфіковане кріплення. Завдяки подібним вимогам і стандартам кожен із них може підходити відразу для декількох видів обладнання, абсолютно різних за призначенням. Здебільшого двигуни загального призначення досить компактні.

У садово-парковій техніці використовуються двигуни як малої потужності — приблизно 2 к. с., так і 5, 7 к. с., іноді — більшої. На сільськогосподарській техніці — культиваторах, сівалках, мотоблоках, тракторах — зазвичай встановлюють більш потужні двигуни: до 18 к. с. і вище. Двигуни потужністю 5–18 к. с. потрібні також для мотопомп, електричних генераторів, снігоприбиральних машин, човнів.

Наявність двигунів загального призначення дає змогу поліпшити робочий агрегат: застосувати мотор із меншим споживанням палива; зменшити вагу пристрою, поліпшити можливість роботи взимку, застосувавши замість мотора з водяним охолодженням більш легкий і менш вимогливий до температури повітря двигун із повітряним охолодженням. На побутових інструментах найчастіше встановлюють бензинові двигуни. Але і професійне обладнання теж нерідко оснащується бензиновими ДВЗ. Якщо вони оснащені спеціальними карбюраторами, то можуть поряд із бензином

використовувати як паливо також природний та зріджений газ.

Високопродуктивну техніку, призначену для тривалої експлуатації в будь-яких умовах, зазвичай оснащують дизельними двигунами. Ті стабільно працюють у всьому діапазоні швидкостей і дають добру тягу навіть на низьких обертах.

Компанія КентаврТМ пропонує широкий вибір ДВЗ — бензинові, газобензинові, дизелі з повітряним та водяним охолодженням.

Двигун на мотоблок дизельний із водяним охолодженням краще годиться для виконання великих обсягів роботи. За однакової потужності й тягового зусилля маса такого двигуна вища, ніж у дизеля з повітряним охолодженням. Але проте система водяного охолодження створює кращий тепловий режим, і цим сприяє ефективному використанню палива. Двигуни дизельні на мотоблок із водяним охолодженням Кентавр™ витрачають найменше палива на виконану роботу — від 248,9 до 268 г палива на 1 кВт∙год роботи. Низка дизельних моторів на мотоблок Кентавр™ із водяним охолодженням у базовій комплектації оснащені генератором, акумулятором, електростартером і навіть фарою для роботи в темний час доби.

Купити дизельний двигун або інший ДВЗ можна як безпосередньо в точках продажу Кентавр™, так і зайшовши на сайт http://kentavr.ua/. Двигуни Кентавр™ характеризуються сучасним дизайном та оптимальними характеристиками. Вони прості в користуванні та обслуговуванні. Серед найважливіших переваг техніки Кентавр™ — оптимальна конструкція, у якій є все необхідне й немає нічого зайвого. Завдяки цьому двигуни компанії характеризуються найкращим співвідношенням ціни та якості. Купити двигун Кентавр™ для своєї техніки — це означає знайти чудове розв’язання багатьох проблем.

Модули для Опенкарт (Opencart) всех версий!