Продукція
Фільтр
Ціна
від до грн
Сортувати за:

Майданчикові вібратори

Майданчикові (поверхневі) вібратори – це пристрої, які за допомогою відцентрової сили перетворюють електричну енергію на вібрацію. Такі вібратори для бетону використовуються, коли необхідно рівномірно укласти та ущільнити великі маси бетону. В цілому вони особливо ефективні при зведенні великих і середніх об'єктів, наприклад:

 • фундаменти для житлових, промислових, енергетичних та інших об'єктів;
 • основи під промислові підлоги;
 • набережні, штучні споруди доріг, трубопроводів та інших об'єктів транспортної інфраструктури;
 • бетонне покриття дворів, майданчиків, доріжок тощо.

За допомогою майданчикового вібратора можна просіювати пісок, навантажувати та розвантажувати сипкі речовини. Поверхневі машини не занурюють у бетон, їх встановлюють зверху або кріплять до обладнання чи механізмів, яким необхідно передати коливання. До них відносяться: вібромайданчики, транспортери, вібропреси, вібростоли.

Головні переваги майданчикового вібратора

Використання вібраторів для бетону на будівельному майданчику несе певні переваги:

 • в результаті виходять якісні моноліти, які будуть тривалий час;
 • можливість встановлення під будь-яким кутом та у будь-якому положенні;
 • значне зниження витрат праці, оскільки не потрібно ущільнювати бетон вручну;
 • прості в експлуатації та надійні;
 • пристрої мають відносно невелику масу та габаритні розміри.

Принцип роботи поверхневого вібратора

Майданчиковий вібратор є джерелом ефективних коливань. Конструкція даного пристрою включає двигун, вал зі зміщеним центром важкості, систему ексцентриків. Плоский вібратор кріпиться до робочої поверхні, і після запуску починає надавати їй кругові коливання, що походять від обертання валу. При необхідності можна відрегулювати ексцентрики, встановлені на валу, змінюючи силу коливань. Так як це обладнання працює під серйозними навантаженнями, слід враховувати, що критично важливою є висока надійність його конструкції.

Чим глибинний вібратор відрізняється від поверхневого

Глибинні. Таке обладнання передає від двигуна момент, що крутить, робочому елементу (зустрічаються також назви «вібронаконечник» і «булава»). Вібронакінечник занурюється прямо в бетонну масу, чим і обґрунтовано назву цього різновиду.

Поверхневі (майданчикові). Бетонна суміш заливається в опалубку – спеціальний каркас із деревини або металу, необхідний для надання конструкції правильних розмірів та форми. Поверхневі вібратори впливають на суміш опосередковано: вони фіксуються на зовнішню сторону опалубки та передають вібрацію через неї.

Резюмуючи, основна відмінність між глибинними та поверхневими моделями у тому, що перші впливають на матеріал безпосередньо, другі – через каркас.

Вибір майданчикового вібратора – що важливо?

Якщо вас зацікавив майданчиковий вібратор, варто звернути увагу на ряд найважливіших параметрів:

 • Потужність впливає на здатність працювати тривалий час. Чим вища потужність, тим більша продуктивність.
 • Частота вібрацій позначається кількістю за хвилину. Для дрібнозернистого бетону найкраще підходять високочастотні вібратори. Для великих фракцій найбільше підходять низькочастотні моделі.
 • Напруга живлення від мережі. Часто покупці не звертають уваги на напругу обладнання та просто хочуть купити товар за низькою ціною. Але за підсумком працювати не виходить, оскільки немає можливості підключитися до мережі на об'єкті.
 • Габарити та вага.

Чому варто вибрати вібратор площадковий Кентавр?

Коли ухвалено рішення про придбання надійного вібратора для бетону, важливо звернутися до досвідчених професіоналів. Наша компанія є такими фахівцями. Ми хочемо розповісти про важливі особливості майданчикового вібратора KENTAVR:

 • зручність, простота експлуатації та обслуговування;
 • обмотка двигуна із 100% міді;
 • висока продуктивність за оптимальної частоти;
 • абсолютна гарантія на всі частини та деталі.

Де придбати поверхневий вібратор для бетону від виробника Кентавр?

Майданчикові вібратори незамінні для виконання будівельних та ремонтних робіт на капітальних, у тому числі монолітних об'єктах. Майданчиковий вібратор по бетону також ефективний і у виробництві на заводах залізобетонних виробів та конструкцій. Де можна купити такий вібратор для бетону?

Купити вібратор для бетону Кентавр можна як безпосередньо у точках продажу (Ви можете вибрати дилера зі списку на сторінці "Де купити"), так і зайшовши на сайт офіційного партнера romb.ua. З технікою Кентавр ви відчуєте справжню радість від того, наскільки швидко та не втомлюючись вдається виконати поставлене завдання. Майданчиковий вібратор Кентавр – ваш надійний помічник на довгі роки!

Развернуть
Модули для Опенкарт (Opencart) всех версий!