Продукція
Фільтр
Ціна
від до грн
Максимальна потужність, к.с./кВт
1329
1330
1332
1333
1334
Стартер
1355
1356
Розмір транспортних коліс
1357
1358
1359
1364
Споряджена вага, кг
1360
1361
Максимальна ширина захвату грунтофрези, мм
1365
1345
1346
1344
Споряджена вага з грунтофрезою, кг
1349
1351
1353
1354
Сортувати за:

ДИЗЕЛЬНИЙ МОТОБЛОК KENTAVR В УКРАЇНІ

Одним із затребуваних помічників, здатним задовольняти вимоги найвибагливіших садівників-городників і навіть фермерів, є мотоблок дизельний. Цей високопродуктивний агрегат полегшує виконання клопітких сільськогосподарських завдань на земельних ділянках середнього й великого розміру. Двигун на дизельному пальному забезпечує підвищену тягу, що особливо важливо на вологих та важких ґрунтах.

Якщо бажаєте купити дизельний мотоблок від перевіреного виробника, зверніть увагу на продукцію ТМ KENTAVR. Дизельні агрегати бренду добре відомі аграріям високою якістю складання та широким впровадженням інноваційних технологій.

Вся справа в охолодженні

Однією з важливих особливостей, що обумовлює, скільки коштує мотоблок дизельний, є його система тепловідводу – повітряна або водяна. У чому різниця між ними?

Прості рішення для зручності експлуатації

Повітряна система охолодження добре зарекомендувала себе на легкому та середньому мотоблоці, якщо потрібно зорати ґрунт або виконати інші сільгоспроботи на невеликій площі. Це недорогий, але хороший дизельний мотоблок з відмінною прохідністю та маневровістю, що відрізняється високою продуктивністю та економічністю. Техніка з таким охолодженням має простішу конструкцію та невибаглива у обслуговуванні, але вимагає обов’язкових перерв у роботі.

Коли потрібно більше потужності

Висока потужність двигуна на дизелі передбачає інтенсивне охолодження, тому у якості холодоагенту використовується вода. Завдяки великій масі техніки забезпечується краще зчеплення з оброблюваною поверхнею.

Ціна на дизельний мотоблок водяного охолодження дещо вищі попередника, але це вже професійний клас. Внаслідок того, що активна фреза встановлюється позаду техніки, а не замість транспортних коліс, покращується стійкість агрегату. Мотоблок здатний працювати на важких ґрунтах, а в літню спеку не потрібно думати про необхідність чергової зупинки для його охолодження.

Потужна техніка для великого городу та на допомогу фермеру

Незважаючи на пріоритети, буде це бюджетний дизельний мотоблок в Україні чи його варіант у більш важкій версії, ви отримуєте низку переваг від користування технікою:

  • значна тяга на низьких обертах та високий крутний момент. Це важливо, коли потрібна більша потужність, аніж швидкість;
  • дизельний двигун значно важчий за бензиновий, тому мотоблок не потребує додаткової ваги під час роботи на складних в агротехнічному відношенні ґрунтах;
  • здатність переносити перепади навантаження та працювати тривалий час без зупинки, коли дорога кожна хвилина;
  • збільшений ресурс роботи, економічне споживання пального, а також можливість купити недорогий дизельний мотоблок забезпечують тривалу його експлуатацію без зайвих витрат.

Досвід та професіоналізм, втілений у техніці

Більшість господарів, які ще не обзавелись надійним помічником для обробки ділянки, замислюються: де купити мотоблок дизельний? Ми розуміємо, що таке робота в полі і як важливо мати в руках якісну техніку. Тому пропонуємо завітати на наш сайт та ознайомитися з широким асортиментом тільки перевірених позицій в електронному каталозі.

Досвідчені менеджери допоможуть обрати дизельний мотоблок в інтернет- магазині KENTAVR, щоб його функціонал відповідав вашим вимогам та подбають про гарантію. Оперативна доставка діє по всій країні, включаючи міста: Дніпро, Одеса, Харків, Київ, Львів.

мотоблок дизельний
купити дизельний мотоблок
ціна на дизельний мотоблок

Развернуть
Модули для Опенкарт (Opencart) всех версий!