Продукція

Будівельне обладнання

Будівельне обладнання

Будівельне обладнання – це різна техніка та пристосування, що використовується на малих та великих об'єктах будівництва. Будівництво, як і будь-який інший процес, багато в чому залежить від грамотно підібраних інструментів. Саме вони дозволяють виконати роботу в найкоротші терміни та досягти її максимальної продуктивності. Сучасна техніка замінює собою майже 90% людської праці і дозволяє легко виконати практично всі будівельні роботи.

До складу інструментів для будівництва, представлених на нашому сайті, входять: затиральні машини, бетономішалки, віброплити, вібротрамбовки, швонарізники, глибинні та майданчикові вібратори.

Перш ніж зробити вибір та купити будівельне обладнання, необхідно детально вивчити сферу застосування того чи іншого інструменту.

Затиральні машини

Затирочна машина (“вертольот”) – це спецмеханізм, який задіяний для вирівнювання бетонованої поверхні. За допомогою такої техніки видаляються напливи бетонної маси, задирки, шви, інші нерівності, що з'являються природним чином під час укладання бетону.

Такі затиральні машини по бетону, що автоматизують процес, істотно підвищують продуктивність загальнобудівельних робіт, швидкість підготовки бетонних підлог до фінішного оздоблення. Подібна техніка прискорює процеси на будь-якому об'єкті, а під час робіт у будівлях з великими площами торгові центри, спортивні споруди, автомобільні паркінги – це єдиний спосіб забезпечити якісну обробку покриття.

Бетономішалки

Бетономішалка – незамінний у наш час інструмент, якщо чекають ремонтні або будівельні роботи. Важливу роль будь-якому будівництві грає виготовлення різних сумішей. До найважливіших і затребуваних входить бетон. А значить, найбільш актуальним рішенням буде купити бетонозмішувач. З назви обладнання ясно, що цільове призначення полягає у виготовленні бетону, але й інші будівельні суміші можна виготовити за допомогою нього.

Віброплити

Віброплита – це різновид дорожньої техніки, що використовується для укладання дорожнього покриття. Агрегат містить вібраційний механізм, який передає коливання на робочу поверхню зі сталі чи чавуну. Коливання передаються на дорожнє покриття, і відбувається процес трамбування.

Дане обладнання може використовуватися для ущільнення різних ділянок ґрунту під час проведення будівельних робіт. Віброплита допомагає отримати доступ до важкодоступних місць, на яких не може працювати великорозмірна техніка, наприклад, на пішохідних доріжках, на узбіччях, у траншеях, у дворах тощо.

Вібротрамбовки

Вібротрамбовка - це пристрій для будівельних і дорожніх робіт, мета якого ущільнення основи (грунту, піску, суглинку та іншого). Вібротрамбовка відрізняється від віброплити. Вона має меншу площу основи (через її ще називають «вібронога»). Трамбувальна машина використовується з метою уникнути подальшого просідання фундаменту не тільки при будівництві будинків, але і при будівництві мостів та доріг.

Швонарізувачі

Швонарізувач – це спеціальний будівельний пристрій, який застосовується для різання асфальту, бетону, каменю. Цей прилад незамінний для невеликого ремонту доріг або демонтажу перекриттів. Головним робочим органом швонарізача є алмазний ріжучий диск.

Швонарізчик має вигідну відмінність від інших інструментів для демонтажу та ремонту, таких відбійний молоток. Він дозволяє робити рівні шви, що не потребують додаткової обробки. До того ж, нарізник швів оснащений маркером, який розташовується в його передній частині, і дозволяє рухати пристрій чітко по заздалегідь зазначеній лінії.

Глибинні вібратори

Глибинний вібратор – це спеціалізоване обладнання, яке використовується у будівництві для обробки бетонних сумішей з метою надання їм оптимальних фізико-хімічних властивостей. Це сучасний високотехнологічний пристрій, що є гнучким валом, до якого приєднана вібробулава. За рахунок її коливання бетон максимально втрамбується і стає більш щільним, а значить, і більш надійним.

Майданчикові (поверхневі) вібратори

Це пристрої, які за допомогою відцентрової сили перетворюють електричну енергію на вібрацію. Такі вібратори для бетону використовуються, коли необхідно рівномірно укласти та ущільнити великі маси бетону. За допомогою майданчикового вібратора можна просіювати пісок, навантажувати та розвантажувати сипкі речовини. Поверхневі машини не занурюють у бетон, їх встановлюють зверху або кріплять до обладнання чи механізмів, яким необхідно передати коливання.

Чому варто вибрати будівельне обладнання Кентавр?

Коли ухвалено рішення про придбання надійної будівельної техніки, важливо звернутися до досвідчених професіоналів. Наша компанія є такими фахівцями. Ми хочемо розповісти про важливі особливості будобладнання KENTAVR:

  • висока якість матеріалів та складання;
  • ми є виробниками та надаємо гарантію;
  • інтуїтивно зрозуміле керування;
  • легка та компактна конструкція обладнання;
  • висока ефективність та продуктивність.

Де придбати будівельне обладнання від виробника Кентавр?

Сучасні технології міцно увійшли до всіх сфер, включаючи будівництво. Якісне будівельне обладнання – це основа для успішного та швидкого виконання проекту. А ще воно забезпечує якість, збільшує продуктивність праці та підвищує безпеку робіт. Будобладнання необхідно як при домашніх роботах, так і у професійному виконанні. Де можна придбати таку будівельну техніку?

Купити будобладнання Кентавр можна як безпосередньо в точках продажу (Ви можете вибрати дилера зі списку на сторінці "Де купити"), так і зайшовши на сайт офіційного партнера romb.ua. З технікою Кентавр ви відчуєте справжню радість від того, наскільки швидко та не втомлюючись вдається виконати поставлене завдання. Будівельне обладнання Кентавр – ваш надійний помічник на довгі роки!

Модули для Опенкарт (Opencart) всех версий!