Продукція
Фільтр
Ціна
від до грн
Сортувати за:

ММА інверторного типу

Зварювальний інвертор – дуже компактний зварювальний апарат для зварювання чорних та кольорових металів постійним струмом. Він набагато зручніший, економічніший і безпечніший за зварювальний трансформатор у використанні, маючи постійно високу стабільність зварювального струму. Інвертор зварювальний - прилад для ручного дугового зварювання електродами із спеціальним покриттям. Це відмінне рішення для домашньої майстерні та невеликих приватних будівельних бригад, при незначних навантаженнях, або для професіоналів та промислових завдань. Пристрій відрізняється компактністю та малою вагою.

Електродугове зварювання ММА, за рахунок електричної дуги, що створюється, плавить металеві елементи і електрод. Безпосередньо під час її горіння відбувається формування шва.

Обладнання такого типу підходить для зварювання різних вуглецевих та нержавіючих сталей, а також чавуну. Це найдешевший спосіб з'єднання металевих елементів.

Інверторний зварювальний апарат ММА – принцип роботи

Зварювальний інвертор запалює дугу між матеріалом обробки і електродом, що плавиться. В даному випадку електрод одночасно є присадним матеріалом. Так, зварний шов створюється як з матеріалів виробів, що зварюються, так і з матеріалу самого електрода.

Зварювальний апарат забезпечує плавлення як електрода, так і його покриття. У цьому процесі утворюються гази та шлак, завдяки яким дуга та вироби, що зварюються, добре захищені від зовнішнього середовища.

Після зварювання шлак досить просто видаляється з поверхні виробу за допомогою спеціального пристосування - щіткою-молотком невеликого розміру зі щетиною з металевого дроту.

Переваги зварювального інвертора ММА

 • економічність процесу зварювання;
 • можливість роботи в будь-якому положенні та у будь-якій площині;
 • відсутність додаткових агрегатів, балонів;
 • велика кількість різних видів електродів дозволяє розширити кількість оброблюваних металів;
 • простота конструкції та низька ціна.

Вибір зварювального апарату – що важливо?

Перерахуємо технічні параметри зварювального обладнання у порядку їх значущості при виборі техніки.

 • Зварювальний струм. Чим більший струм здатний видавати апарат, тим товщі електроди він потягне. А значить зможе зварити товщу металеву заготівлю.
 • Тривалість включення (ТВ). Вона виражається у відсотках від десятихвилинного циклу і позначається приблизно так: 80% (120 А), 100% (100 А). Це означає, що інверторний зварювальний апарат може працювати на струмі 120 А безперервно протягом 8 хвилин, а потім йому потрібен перепочинок на 2 хвилини. А ось на струмі 100 А такий пристрій зможе варити без перерв.
 • Напруга холостого ходу. Чим вище цей параметр, тим краще. Зазвичай він знаходиться в межах 50-90 В.
 • Споживана потужність. Значення, наведене в характеристиках, зазвичай вказано для максимального струму. Що обов'язково потрібно враховувати: величину струму в мережі, на яку має бути розрахований запобіжник. Для звичайного побутового інверторного апарату цілком достатньо стандартного - на 16-25 А. Перед підключенням зварювального апарату обов'язково перевіряйте стан розеток, струмопровідних проводів та подовжувачів.
 • Пило- та вологозахист. Побутовий зварювальний апарат інверторного типу зазвичай за цим показником має ступінь IP21, а це означає захист від сторонніх тіл середнього розміру та дощових крапель, що падають вертикально.
 • Наявність додаткових функцій.

Чому варто вибрати зварювальний інвертор Кентавр?

Коли ухвалено рішення про придбання надійного зварювального інвертора, важливо звернутися до досвідчених професіоналів. Наша компанія є такими фахівцями. Ми хочемо розповісти про важливі моменти, які переконають вас придбати зварювальний апарат KENTAVR:

 1. Апарат виготовлений за сучасними технологіями та має ряд унікальних особливостей, які прискорюють та полегшують процес роботи:
  • ForceArc (форсаж дуги) – функція апарату, яка збільшує зварювальний струм у момент відокремлення краплі металу від електрода. Знижує ймовірність прилипання електрода та підвищує стабільність горіння дуги.
  • Hot Start (гарячий старт) — піковий струм під час запалювання дуги для плавного старту.
  • Antistick — захисна функція, яка спрацьовує при дуже тривалому короткому замиканні, що перевищує встановлену тимчасову межу: зазвичай це близько 0,6 с, легке запалення та висока стабільність горіння дуги, знижене утворення бризок.
 2. Мінімальна робоча напруга 160 B.
 3. Автоматичний захист від перенапруги та надструму.
 4. Легка та компактна конструкція обладнання.

Де придбати зварювальний інвертор від виробника Кентавр?

Практичний в експлуатації ММА інвертор забезпечує якісне зварювання, різання та наплавлення металів із застосуванням постійного струму. Даний вид обладнання для зварювання є широко затребуваним на ремонтно-будівельному майданчику, цеху та майстерні. У процесі збирання пристроїв використовуються транзистори, виготовлені провідними виробниками деталей електротехнічного призначення. Завдяки цьому досягається дуже висока ефективність роботи апаратів. Де придбати такий зварювальний інвертор?

Купити зварювальний інвертор Кентавр можна як безпосередньо у точках продажу (Ви можете вибрати дилера зі списку на сторінці "Де купити"), так і зайшовши на сайт офіційного партнера romb.ua. З технікою Кентавр ви відчуєте справжню радість від того, наскільки швидко та не втомлюючись вдається виконати поставлене завдання. Зварювальні апарати Кентавр – ваш надійний помічник на довгі роки!

Развернуть
Модули для Опенкарт (Opencart) всех версий!