Продукція
Фільтр
Ціна
від до грн
Розташування двигуна
1209
Потужність, Вт
1211
1210
Довжина шини, см (дюйм)
1212
1213
Плавний пуск
1215
Маса нетто / брутто, кг
1216
1217
Сортувати за:

Електропили садові

Заготівля дров на зиму для пічного, камінного та твердопаливного котельного опалення, підрізування зайвих гілок та молодих пагонів на деревах, підрівнювання живоплоту – з усіма цими завданнями легко впорається ланцюгова пилка. Для побутового використання та нерегулярних садових та лісопильних робіт чудово підійде екологічно нешкідлива та малошумна, якісна та надійна електропила.

Електропила, на відміну від свого бензинового аналога, абсолютно екологічна і не галаслива, оскільки електричний двигун не виділяє шкідливих вихлопів відпрацьованого бензину, подібно до того, як це робить бензиновий двигун внутрішнього згоряння. Ви зможете без особливих зусиль застосовувати пилку в закритому приміщенні, наприклад, в столярній майстерні.

Головні переваги електропили:

 • простота експлуатації – для запуску потрібно лише підключити пилу до електромережі, немає необхідності заправляти паливом, змішувати бензин і масло, стежити за чистотою фільтрів;
 • надійність – чим менше у конструкції вузлів, тим вона надійніша. Електропила (ціна це підкреслює) конструктивно простіше, тому вона значно надійніша за бензиновий аналог і дешевша;
 • безпечне використання – електрична пилка оптимально підходить для роботи в закритих приміщеннях (гараж, будівельний об'єкт, цех), користувач не ризикує отруїтися шкідливими вихлопами, як у роботі з бензопилами;
 • досить компактний, вузький корпус та невелика вага, що впливає на маневреність та дозволяє працювати з інструментом тривалий час без втоми;
 • малошумність – електромотор значно тихіший, ніж бензиновий, тому можна працювати на дачній ділянці практично будь-коли, не заважаючи сусідам;
 • готовність будь-якої миті. У плані експлуатації є одна велика перевага, електропили ланцюгові завжди готові до дії, варто її тільки включити в мережу. У той час як бензинові аналоги вимагають передстартової підготовки та й деяких маніпуляцій по їх закінченню.

Вибір електропили – що важливо?

Потужність. Від цього параметра залежить продуктивність інструменту та його робочий ресурс.

Довжина шини – ріжуча зона. Від неї залежить максимальний діаметр, який можна пропиляти за один прохід. При періодичній потребі розпиляти колоду більшого діаметру можна виконати кілька підходів.

Крок ланцюга – відстань між сусідніми зубцями. Чим менший цей інтервал, тим більш плавно і тихо працює інструмент. Однак при більшому інтервалі буде вищою продуктивність.

Швидкість руху ланцюга. Тут відразу все зрозуміло: чим швидше рухається ланцюг, тим швидше вона пиляє.

Маса (вага) пили. Працюючи з важким інструментом, якої б продуктивністі той не мав, оператор швидко втомиться. І ризикує, втративши пильність, ненароком зіпсувати інструмент або травмуватися сам.

Ціна. Вона залежить насамперед від загальної суми витрат на виробництво пили. До їх складу входять витрати на виробництво або купівлю основних вузлів та комплектуючих, складання, налаштування інструменту тощо. Як правило, досконаліший інструмент і коштує дорожче. Але інженерам, які конструюють техніку торгової марки Кентавр вдалося знайти оптимальний баланс.

Електропила 2022 - яку купити?

Коли ухвалено рішення про придбання надійної ланцюгової пилки, важливо звернутися до досвідчених професіоналів. Наша компанія є такими фахівцями. Ми хочемо розповісти про важливі моменти, які переконають вас придбати електропилу KENTAVR:

 • проста експлуатація та легке обслуговування;
 • висока потужність та продуктивність;
 • доступна вартість;
 • висока зносостійкість та комфорт при роботі;
 • довгий термін експлуатації, відмінна якість та надійність;
 • економне енергоспоживання;
 • гарантія 12 місяців.

Де купити електропилу в Україні високої якості?

Електропила – незамінний інструмент у приватному секторі, на дачі, а також на виробництві для заготівлі дров. З її допомогою ви зможете виконати обрізку саду, розпиляти колоди для каміна або шашлику, зробити альтанку тощо. Де придбати таку електропилу?

Купити електропилу Кентавр можна як безпосередньо у точках продажу (Ви можете вибрати дилера зі списку на сторінці "Де купити"), так і зайшовши на сайт офіційного партнера romb.ua. З технікою Кентавр ви відчуєте справжню радість від того, наскільки швидко та не втомлюючись вдається виконати поставлене завдання. Електропили Кентавр – ваш надійний помічник на довгі роки!

Развернуть
Модули для Опенкарт (Opencart) всех версий!