Продукція
Фільтр
Ціна
від до грн
Сортувати за:

Зарядні пристрої

Зарядні пристрої (ЗП) — це обладнання, яке використовується для заряджання автомобільних акумуляторів від мережі змінного струму. Їх можна використовувати як для часткової, так і для повної зарядки свинцево-кислотних акумуляторів. Зарядний пристрій потрібно підключити до АКБ за допомогою затискачів, а потім підключити його до мережі.

Ось лише деякі причини, через які АКБ може розрядитися:

 • велика кількість залишених включеними на ніч споживачів (автомагнітола, габаритні вогні, лампочки підсвічування багажника, бардачку, салону) та охоронна сигналізація;
 • низька температура повітря;
 • малий пробіг у міських умовах узимку, із включеними фарами та частим запуском двигуна;
 • несправності електропроводки або проблеми з самою АКБ (виробила свій ресурс; витікання електроліту через тріщини корпусу; невідповідність марки батареї автомобілю).

Зарядні пристрої – особливості

Перш ніж купити зарядний пристрій автомобільного акумулятора потрібно врахувати розмір пускового струму акумулятора авто. Необхідно підібрати варіант із невеликим запасом струму. Робота зарядного пристрою не повинна виходити за межу можливості, тому слід вибирати оптимальний режим.

Наприклад, для мопедів і мотоциклів, а також іншої невеликої техніки, підійде автомобільний зарядний пристрій на 6 В, для невеликих автомобілів відмінним варіантом стане автомобільний зарядний пристрій потужністю до 12 В, для великих автомобілів потрібні пускові і зарядні пристрої потужністю не менше 24 В.

 • 6 В – мотоцикли, мопеди, мала техніка;
 • 12 В – легкові автомобілі;
 • 24 В – великі вантажні машини та автобуси;
 • 12/24 В – ЗП для авто, що мають можливість обслуговувати різний транспорт або одночасно два акумулятори. На даний момент є найпопулярнішими моделями.

Якщо ви плануєте купити зарядний пристрій для автомобільного акумулятора і використовувати його з різними транспортними засобами, тоді варто звернути увагу на універсальні пристрої, які мають можливість перемикання між 6 і 12 Вольтами, і краще брати з широким діапазоном АКБ, що заряджаються, при цьому з автоматичним контролем подає струму, для того, щоб будь-яка зарядка автомобільного акумулятора була максимально ефективною, безпечною та швидкою.

Чим відрізняється зарядний пристрій від пуско-зарядного

При виборі між пуско-зарядним та зарядним пристроєм враховуйте два фактори:

 1. Якщо акумулятор потребує періодичного заряджання, щоб не допустити його повного розряду, краще придбати зарядний пристрій.
 2. Якщо необхідно універсальне рішення для будь-яких ситуацій, краще придбати пуско-зарядний пристрій. Таке обладнання коштує дорожче зарядних, але гарантує вирішення будь-яких проблем з АКБ.

Вибір зарядки для АКБ – що важливо?

Якщо вас зацікавив зарядний пристрій, варто звернути увагу на ряд найважливіших параметрів:

 • Напруга на виході ЗП повинна бути більшою, ніж напруга акумулятора на 20 відсотків. Важливим фактором є регулювання напруги.
 • Струм повинен бути таким, щоб зміг забезпечити зарядку за 10-12 годин, і бажано, щоб він був із запасом. Це на випадок, якщо раптом знадобиться режим прискореної зарядки.
 • Місткість батареї (яку має відновити ЗП) пропорційно залежно від величини струму заряду. Найкраще, якщо цей показник буде десь у 1,5 рази більшим, ніж сама ємність акумулятора, який використовується в даний момент.

Чому варто вибрати зарядний пристрій Кентавр?

Коли ухвалено рішення про придбання надійного зарядного пристрою, важливо звернутися до досвідчених професіоналів. Наша компанія є такими фахівцями. Ми хочемо розповісти про важливі особливості ЗП KENTAVR:

 • висока якість матеріалів та складання;
 • потужність до 390 Вт;
 • можливість підключення батарей на 12/24 Вольт;
 • максимально зручний та простий в експлуатації;
 • зручне транспортування завдяки ергономічній ручці;
 • захист від проникнення пилу та вологи всередину завдяки міцному корпусу.

Де придбати ЗП від виробника Кентавр?

Зарядний пристрій для автомобіля – це простий апарат, який підтримує функціональність автомобільного акумулятора. Власник будь-якого автотранспорту добре розуміє, як необхідний цей прилад. Очевидна потрібність обладнання стаціонарними майстернями з обслуговування автомобілів, гаражними кооперативами. Де можна придбати такий універсальний зарядний пристрій?

Купити ЗП Кентавр можна як безпосередньо у точках продажу (Ви можете вибрати дилера зі списку на сторінці "Де купити"), так і зайшовши на сайт офіційного партнера romb.ua. З технікою Кентавр ви відчуєте справжню радість від того, наскільки швидко та не втомлюючись вдається виконати поставлене завдання. Зарядний пристрій Кентавр – ваш надійний помічник на довгі роки!

Развернуть
Модули для Опенкарт (Opencart) всех версий!