Продукція
Фільтр
Ціна
від до грн
Сортувати за:

Глибинні вібратори

Глибинний вібратор – це спеціалізоване обладнання, яке використовується у будівництві для обробки бетонних сумішей з метою надання їм оптимальних фізико-хімічних властивостей. Складається з трьох основних елементів: електродвигун, вібробулава та гнучкий вал, який передає оберти двигуна на булаву.

Головні переваги вібратора для бетону

 • видаляється зайве повітря та вода із суміші;
 • відбувається заповнення порожнеч бетоном;
 • підвищується однорідність та плинність бетонної суміші;
 • покращується зчеплення частинок бетону з арматурою;
 • бетон стає міцнішим після висихання;
 • у бетоні не утворюються провали та тріщини;
 • значно збільшується термін експлуатації бетонної конструкції.

Сфера застосування глибинного вібратора

Глибинний віброущільнювач використовують при бетонних роботах із глибиною суміші понад 1 метр, де майданчикові вібратори не забезпечують достатній ефект перемішування. Сьогодні глибинний вібратор для бетону застосовується для заливання фундаменту при будівництві висоток, парковок, торгових центрів, стадіонів, промислових підприємств, гребель, мостів. У деяких випадках глибинний вібратор може бути використаний для будівництва приватних будинків, басейнів, ангарів та інших будівель.

Принцип роботи віброущільнювача бетону

Електродвигун задає обертальний момент, який через гнучкий вал подається на бігунок, що перетворює обертання валу на механічні вібраційні коливання. В результаті отримані механічні імпульси (кола вібрації) починають рівномірно в усіх напрямках розходитися за обсягом розчину, що прилягає до булави.

При тривалому впливі - повітря, яке потрапило в розчин, виштовхуватиметься на поверхню важкими фракціями, в результаті бетон набуде однорідної структури.

Вибір вібратора з бетону - що важливо?

Якщо вас зацікавив глибинний вібратор, варто звернути увагу на ряд найважливіших параметрів:

 • Довжина гнучкого валу – важливим є правильний вибір довжини гнучкого валу. Максимальна довжина цих елементів може досягати 15 метрів. Довгий гнучкий вал дозволяє оператору вільно переміщатися робочим майданчиком, не застосовуючи великих зусиль.
 • Частота вібрації - рекомендована частота вібрації для побутових цілей – 3-5 тис./хв, для більш об'ємних робіт – 6-9 тис./хв, для великого будівництва – 9-24 тис./хв (високочастотні вібратори).
 • Потужність приводу – цей параметр визначає швидкість роботи та продуктивність агрегату. Чим потужнішим двигуном оснащений вібратор для бетону, тим ефективніше Ви справлятиметеся з бетонними роботами. Однак варто звернути увагу, що потужний двигун призначений для роботи з великими наконечниками, тобто для великого будівництва.
 • Система охолодження – у всіх сучасних бетонних вібраторах встановлено систему охолодження двигуна, зазвичай – повітряного типу. Незважаючи на це, обов'язково контролюйте температуру двигуна, особливо під час тривалої експлуатації.

Чому варто вибрати глибинний вібратор Кентавр?

Коли ухвалено рішення про придбання надійного вібратора для бетону, важливо звернутися до досвідчених професіоналів. Наша компанія є такими фахівцями. Ми хочемо розповісти про важливі особливості глибинного віброущільнювача KENTAVR:

 • портативний, легкий;
 • висока продуктивність завдяки оптимальній частоті вібрацій;
 • велика амплітуда механічних коливань, що сприяє ефективному ущільненню бетону;
 • надійна ізоляція силового кабелю;
 • добре продумана конструкція.

Де купити віброущільнювач бетону від виробника Кентавр?

Зносостійкий та міцний бетон може бути створений тільки в тому випадку, якщо у процесі виготовлення застосовується вібратор для бетону. Це сучасний високотехнологічний пристрій з гнучким валом, до якого приєднана вібробулава. За рахунок її коливання бетон максимально втрамбується і стає більш щільним, а значить, і більш надійним. Де придбати такий глибинний вібратор?

Купити вібратор для бетону Кентавр можна як безпосередньо у точках продажу (Ви можете вибрати дилера зі списку на сторінці "Де купити"), так і зайшовши на сайт офіційного партнера romb.ua. З технікою Кентавр ви відчуєте справжню радість від того, наскільки швидко та не втомлюючись вдається виконати поставлене завдання. Глибинні вібратори Кентавр – ваш надійний помічник на довгі роки!

Развернуть
Модули для Опенкарт (Opencart) всех версий!