Продукція

Догляд за газоном

Догляд за газоном

Вже давно минули ті часи, коли ручна коса була основним інструментом для роботи з травою, що наросла. Не зручні та важкі у застосуванні коси, що займають дуже багато часу, відійшли на дальній задній план. Найцінніше, що є у людини цей час, значить його треба особливо цінувати. Газонокосарки є одними з найпопулярніших інструментів у цьому напрямку. Мотокоси та електрокоси вже давно зайняли свою нішу на присадибних ділянках. Їхня популярність підтверджується своєю практичністю. Зручність та швидкість швидко окупає свої інвестиції. Для більш економічного підходу, коли "зелена ділянка" невеликої площі, купують триммер для трави. Їхня перевага в мобільності.

Класичний газон з різнотрав'я можна закласти на будь-якій ділянці. Але щоб доглядати їх було простіше, варто подумати про покупку спеціальних інструментів.

Надійна мотокоса

Завдяки значним технічним характеристикам і особливостям бензинових, сьогодні купити мотокоси в Україні вирішується все більше садівників через те, що їх можна використовувати для вирішення найскладніших завдань. Самі по собі вони використовуються для косовиці будь-якої трави, якщо густо поріс високою травою, тоді використовувати газонокосарку буде просто неактуально, саме для таких цілей використовується триммер. Завдяки високій потужності та особливостям конструкції, можна задіяти різну ріжучу гарнітуру, вона забезпечує можливість скошування густої твердої трави, молодої порослі, позбавляється молодих чагарників, навіть для зрізання молодих дерев є своя гарнітура. Мотокоса - автономна, що дозволить працювати з нею невизначений час, заправити її можна навіть у польових умовах, лише трохи відволіктися і долити паливо.

Якісна електрокоса

Електрокоса - це дуже компактний і невибагливий пристрій. З його допомогою ви завжди можете підкоригувати зовнішній вигляд трав'яного покриву та витратити на це лише кілька хвилин. Електрична коса має великий запас потужності, та й коштує дешевше за бензинові аналоги. Якщо вам не потрібно обробляти величезні території, то варто задуматися саме про придбання - садової електрокоси 220 Вольт. Цей садовий інструмент насамперед простий в експлуатації, не вимагає пильної уваги та періодичного обслуговування, такого як необхідно мотокосам.

Електричний триммер для трави

Догляд за садовою ділянкою буде набагато простішим, якщо купити триммер для трави. Легкий, маневрений пристрій стає незамінним, коли не справляється неповоротка газонокосарка. Тример для трави обробить всі важкодоступні ділянки. Основним різальним елементом пристрою є тримірна котушка з ліскою, яка обертається з великою швидкістю, при цьому гострі кінці волосіні зрізають траву. Для зрізання гілок використовується спеціальний диск із лезами чи ножі. Ручний триммер складається із двигуна, штанги, ріжучого механізму. Для того, щоб знизити навантаження на руки та плечі користувача під час роботи, використовуються ремені. Для безпеки робоча частина частково прикривається кожухом.

Універсальна газонокосарка

Газонокосарка електрична - ідеальний варіант для догляду за газоном. Вона максимально проста у використанні та не вимагає додаткових витрат. До того ж, ще й досить компактна, а також важить порівняно небагато. Якщо ваш газон не відрізняється суттєвими розмірами, то купити електричну газонокосарку буде ідеальним рішенням. Електрична газонокосарка має великий попит насамперед через те, що ціна на неї набагато нижча, ніж на бензинову. Рядову електро можна порівняти з триммерами і мотокосами в плані вартості, але при цьому вона набагато ергономічніша і функціональніша. Наявність надійного приводу, колісної бази та можливість виконувати одночасно два завдання – скошування та збирання трави в контейнер вигідно відрізняє їх від мотокоси.

Обладнання для газону – електричний чи бензиновий двигун?

Техніка кожного типу має переваги. Електродвигун відрізняється простотою запуску, відносною дешевизною, низьким рівнем шуму під час роботи, відсутністю вихлопу. Натомість бензиновий інструмент не залежить від електромережі та здатний обробляти великі площі без частих технологічних перерв у роботі обладнання.

Де купити техніку для газону в Україні високої якості?

Доглянутий газон, безперечно, приваблює чимало захоплених поглядів, тішить своїм зовнішнім виглядом і гостей, і господарів. Це справжня прикраса будь-якого приватного будинку чи дачі. Створення гарного газону тривала і нелегка праця, проте його можна суттєво спростити, якщо у вас під рукою буде спеціальна сучасна техніка для газону. Де її можна придбати?

Купити техніку для газону Кентавр можна як безпосередньо в точках продажу (Ви можете вибрати дилера зі списку на сторінці "Де купити"), так і зайшовши на сайт офіційного партнера romb.ua. З технікою Кентавр ви відчуєте справжню радість від того, наскільки швидко та не втомлюючись вдається виконати поставлене завдання. Обладнання для газону Кентавр – ваш надійний помічник на довгі роки!

Модули для Опенкарт (Opencart) всех версий!