Продукція
Фільтр
Ціна
від до грн
Максимальна потужність, к.с./кВт
1331
1335
1362
Тип приводу
1336
1337
Кількість передач вперед/назад
1338
1339
Розташування грунтофрези
1340
1341
Максимальна ширина захвату грунтофрези, мм
1345
1377
1342
1343
1344
Споряджена вага з грунтофрезою, кг
1347
1348
1350
1352
Сортувати за:

Бензинові мотоблоки

Практичним та зручним сільськогосподарським агрегатом садівників та городників є бензиновий мотоблок KENTAVR. Він дозволяє за короткий час виконати господарські роботи та провести обробку ґрунту з високою якістю, яка недосяжна під час застосування ручної праці. Свою надійністю та універсальністю ця перевірена часом техніка зобов'язана постійному впровадженню інноваційних рішень. А якщо плануєте купити бензиновий мотоблок, то до ваших послуг широкий вибір моделей як за потужністю двигуна, так і за конструкцією, здатних задовольнити вимоги найвибагливіших господарів.

Багатофункціональна техніка для невеликих площ

Вартість мотоблока на бензині, як і комплектуючих, значно нижча, ніж для дизеля. Невелика вага дозволяє легко маневрувати навіть на важкодоступній ділянці. Завдяки меншому рівню шуму та вібрацій, легкому запуску навіть взимку, робота приносить задоволення.

Бензиновий мотоблок від виробника KENTAVR, на відміну від інших, має низку переваг:

  • повітряний фільтр підвищує ресурс роботи двигуна;
  • нормально розімкнуте зчеплення полегшує запуск та керування;
  • блокування важеля заднього ходу виключає ймовірність випадкового натискання;
  • висока якість складання гарантує тривалу експлуатацію;
  • простота в управлінні не потрібує спеціальних навичок.

Визначаємо сферу застосування

Для того, щоб купити недорого бензиновий мотоблок в Україні, необхідно з’ясувати, які завдання та обробка якої площі передбачається. Тому більш докладно про тип приводу.

Безпека та надійність без заперечень

Пасовий привід характерний для найбільш бюджетних моделей на бензині, потужність яких не перевищує 7 к. с. Конструкція проста та надійна й чудово підходить для невеликого огорода чи дачі. Пас виконує одночасно функцію силової передачі, елемента зчеплення та запобіжного пристрою.

Для того, щоб відчути комфорт від роботи професійної техніки, краще обрати МБ 40-1С з активною фрезою. В МБ 40-2-4 фреза встановлюється замість коліс, а комплектація МБ 40-3-4 – вже з фрезою та опорним колесом попереду.

Використання потенціалу двигуна на повну

Прямий привід, як порівняти з пасовим, забезпечує менші втрати потужності двигуна. Він дозволяє повністю використовувати потенціал силової установки, підвищуючи її ефективність. Але більш складана конструкція обумовлює те, що ціна на бензиновий мотоблок з прямим приводом вища.

Базова модель лінійки на 7 к .с. (МБ 2070Б). Але можна обрати полегшений варіант (МБ 2070Б/М2) з меншою вагою та більшим комфортом, а також з колесами різного розміру (4.00-8 або 4.00-10). Найбільшу прохідність по ґрунту та функціональність демонструють надпотужні моделі на 13 к. с. (МБ 2013Б) та 17 к. с. (МБ 2017Б).

Тільки оригінальні рішення від перевіреного виробника

Звичайно, що кожен господар шукає, де купити бензиновий мотоблок, який поєднує відмінні експлуатаційні характеристики з доступною ціною. Кращі пропозиції, безумовно, можна отримати лише від виробника (сайт: KENTAVR.UA). В нашому інтернет-магазині найбільш актуальний асортимент техніки з турботою про клієнта. Досвідчені фахівці нададуть компетентні та вичерпні відповіді на всі питання, що цікавлять.

Купуючи новий бензиновий мотоблок у нас, ви отримуєте 2-річну гарантію, високий рівень сервісу та оперативне доставлення в усі куточки країни, включаючи міста: Дніпро, Харків, Одеса, Київ, Львів. Звертайтесь до професіоналів, щоб отримати максимум потужності для вирішення власних завдань!

бензиновий мотоблок
купити бензиновый мотоблок
вартість мотоблоку на бензині

Развернуть
Модули для Опенкарт (Opencart) всех версий!