Продукція
Фільтр
Ціна
від до грн
Максимальний тиск, бар
1321
1320
1322
MAX продуктивність, л/год
1324
1325
1323
Потужність двигуна, Вт
1326
1327
1328
Сортувати за:

Мийки високого тиску Кентавр™: мінімийки для миття тротуарів, фасадів, автомийки

Найчастіше прибирання — доволі обтяжливе й виснажливе заняття. Тим паче — миття, чищення поверхонь від бруду, що налипнув після дощу або утворився з пилу. За тим, у якій чистоті підтримується будинок, прибудинкові доріжки, споруди, транспорт, домашнє приладдя, часто судять про культуру й добробут господарів. Мийки високого тиску дають змогу легко й без значних зусиль впоратися навіть із сильними забрудненнями, утримувати домашню територію та техніку в чистоті.

Принцип роботи мінімийки простий: через спеціальне сопло під високим тиском вона викидає водяний струмінь. Велика кінетична енергія допомагає краплям води проникнути вглиб бруду, розпушити, розм’якшити його. Енергійний штучний дощ швидко змиває навіть найтовстіший та злежаний шар бруду. Досить потужні та оснащені спеціальними насадками агрегати в змозі змити навіть шари корозії та старих покриттів — лаків, фарби, цвілі та ін.

Апарати високого тиску КентаврТМ дуже прості в користуванні. Достатньо під’єднати до джерела води — водопроводу або бака, увіткнути електричну вилку в розетку — і мінімийка готова до роботи.

Мийка високого тиску для будинку КентаврТМ незамінна в приватному будинку, сільському дворі, на дачі, у гаражі або майстерні. Якщо купити мінімийку, можна відразу вирішити безліч проблем. Мінімийка для будинку позбавить марудного і тривалого миття вручну. За допомогою води чистої або з додаванням мийних засобів можна швидко очистити від бруду та пилу:

- тротуари, майданчики з асфальтовим або бетонним покриттям, бруківку, тротуарну або керамічну плитку, ринви;

- фасади домів і будівель, споруд із цегли, каменю, скла, дерева, металу, полімерних та композитних матеріалів;

- дерева й чагарники;

- паркові скульптури та декоративні вироби, садові меблі, посуд, решітки-гриль, мангали, інші водостійкі предмети й вироби.

Ту ж роботу успішно виконає мінімийка для автомобіля. Адже принцип роботи один, основна різниця — у продуктивності та наборі насадок. Автомийка високого тиску чудово відмиє від бруду сільськогосподарську, будівельну, садово-паркову техніку, мотоцикл, автомобіль, трактор, катер, мотоблок, газонокосарку, велосипед.

Мийки КентаврТМ оснащені самовсмоктувальними насосами. Мінімийка високого тиску з забором води може працювати далеко від централізованого водопроводу, вона не потребує попереднього заливання води в систему.

Мала вага робить мінімийки КентаврТМ портативними, а колеса, якими забезпечені більшість моделей, полегшують переміщення та встановлення в зручному місці. Досить довгі електричні кабелі й водяні шланги дають змогу помити автомобіль з усіх боків, не перепід’єднуючи агрегат.

Насоси мінімийок КентаврТМ виготовлені з алюмінію, що дає добрий ресурс роботи та полегшує ремонт.

Мийка високого тиску професійна КентаврТМ створює вихідний тиск від 120 до 170 бар, її насос має велику продуктивність — від 390 до 450 л/год. Це гарантує швидкість миття та велику продуктивність. Портативні мийки високого тиску КентаврТМ характеризуються сучасним дизайном, прості в обслуговуванні. Серед найважливіших переваг техніки КентаврТМ —оптимальна конструкція, у якій є все необхідне й немає нічого зайвого. Завдяки цьому мінімийки КентаврТМ характеризуються найкращим співвідношенням ціни та якості. Придбавши мінімийку КентаврТМ, ви здивуєтеся, наскільки легше та швидше можна доглядати за подвір’ям та технікою.

Развернуть
Модули для Опенкарт (Opencart) всех версий!