Продукція
Фільтр
Ціна
від до грн
Сортувати за:

Пуско-зарядні пристрої

Пуско-зарядні пристрої (ПЗП) - багатофункціональний прилад, за допомогою якого можна зарядити акумулятор автомобіля, що сів, і запустити стартер. Вони подають високий пусковий струм у короткочасному режимі, що дозволяє швидко запустити авто. Цей вид обладнання активно використовують працівники автосервісів для СТО, автопарків, а також рядові автомобілісти. Особливо актуальне використання в холодну пору року, тому що при мінусовій температурі проблеми із запуском авто спостерігаються набагато частіше.

Головні переваги ПЗП

 • універсальність – пуско-зарядні пристрої для автомобіля планово заряджають акумулятор, а у разі потреби – оживляє двигун. Або за допомогою прискореної підзарядки батареї, або моментально запускає двигун обминаючи цей процес.
 • функціональність – вони відновлюють ємність старих елементів, працюють за таймером, мають захист від неправильної полярності та багато іншого.

Пуско-зарядні пристрої – конструкція та принцип роботи

ПЗП складається з трансформаторів, транзисторів, резисторів та діодів. Залежно від моделі електрична схема може відрізнятися, але у всіх буде загальний принцип дії. Пристрій підключається до електромережі та подає струм на клеми акумулятора через дроти із затискачами.

У міру заряджання АКБ відбувається поступове падіння зарядного струму та відновлення щільності електроліту до параметрів, необхідних для запуску двигуна. Залежно від ємності акумулятора авто і параметрів самого ПЗП підзарядка може тривати різний час. Найпотужніший зарядний пристрій для автомобіля в середньому витрачає близько 10 годин на повне відновлення заряду батареї.

Чим відрізняється пуско-зарядний пристрій від зарядного

При виборі між пуско-зарядним та зарядним пристроєм враховуйте два фактори:

 1. Якщо акумулятор потребує періодичного заряджання, щоб не допустити його повного розряду, краще придбати зарядний пристрій.
 2. Якщо необхідно універсальне рішення для будь-яких ситуацій, краще придбати пуско-зарядний пристрій. Таке обладнання коштує дорожче зарядних, але гарантує вирішення будь-яких проблем з АКБ.

Вибір ПЗП – що важливо?

Якщо вас зацікавив пуско-зарядний пристрій, варто звернути увагу на ряд найважливіших параметрів:

 • спосіб заряджання - автоматичний або традиційний;
 • напруга зарядки – для мотоциклів достатньо 6 В, для легкових авто – 12 В, для вантажних – 24 В;
 • напруга мережі – рекомендоване значення 220 В, що дозволить підключити пристрій до звичайної електромережі;
 • наявність додаткових опцій: відновлення АКБ, автоматичний процес заряду, захист від перевантаження, неправильної полярності та ін;
 • вага, яка може становити від 6 та вище кг.

Чому варто вибрати пуско-зарядний пристрій Кентавр?

Коли прийнято рішення про придбання надійного зарядного пристрою, важливо звернутися до досвідчених професіоналів. Наша компанія є такими фахівцями. Ми хочемо розповісти про важливі особливості ПЗП KENTAVR:

 • заряджання в автоматичному режимі;
 • система захисту від короткого замикання та перегріву, а також від недотримання полярності при підключенні клем;
 • можливість контролю напруги з допомогою вбудованого амперметра;
 • зручне транспортування завдяки ергономічній ручці та колесам;
 • захист від проникнення пилу та вологи всередину завдяки міцному корпусу;
 • захист від перезаряджання допоможе уникнути передчасного виходу батареї з ладу.

Де придбати ПЗП від виробника Кентавр?

Пуско-зарядний пристрій призначений для стартерного запуску двигуна в холодну пору року або при розрядженому акумуляторі, а також для заряджання АКБ. Він часто використовується як автомобілістами, так і на станціях технічного обслуговування, в автомобільних майстернях, автобусних та таксопарках. Де можна придбати такий універсальний пристрій?

Купити ПЗП Кентавр можна як безпосередньо у точках продажу (Ви можете вибрати дилера зі списку на сторінці "Де купити"), так і зайшовши на сайт офіційного партнера romb.ua. З технікою Кентавр ви відчуєте справжню радість від того, наскільки швидко та не втомлюючись вдається виконати поставлене завдання. Пуско-зарядні пристрої Кентавр – ваш надійний помічник на довгі роки!

Развернуть
Модули для Опенкарт (Opencart) всех версий!