Продукція

Культиватори

Культиватори

ЯКИЙ ВИБРАТИ КУЛЬТИВАТОР «KENTAVR»

Мотосапа, що завжди під рукою

Перекопування землі на присадибній ділянці — заняття досить виснажливе, що займає багато часу та потребує значних фізичних сил. Краще зробити цей процес максимально простим та використати культиватор. Це малогабаритний сучасний сільгоспагрегат, що дає змогу орати невелику та середню ділянку землі, зручно поратися в садку й на клумбі.

Можна суттєво скоротити дачні клопоти, вирішивши купити культиватор «KENTAVR». І ваше завдання полягатиме лише в тому, щоб спрямувати рух техніки. Її функціонал та маневровість порадує кожного: обробляє міжряддя, розпушує верхній шар ґрунту, знищує бур’ян, працює у важкодоступних місцях.

Особливості експлуатації та основні характеристики

Фреза культиватора приводиться в дію бензиновим або електричним двигуном. Водночас глиба не перевертається, поживні речовини залишаються в ґрунті.

Коли ж переконалися, що земля потребує догляду не залежно від настрою, виникають питання: як вибрати культиватори для городу і яка модель краще підійде? Щоб уникнути зайвого клопоту та витрат, треба замовити культиватори від виробника та звернути увагу на такі характеристики:

  • потужність — чим більше цей показник, тим більшу ділянку можна обробити;
  • продуктивність — на швидкість обробки впливає кількість різальних ножів;
  • вага — цей параметр залежить від потужності (більш потужний агрегат важить більше).

Види приводу культиваторів «KENTAVR»

Самий дешевий культиватор має електричний двигун (КЭ-1600Р). З його допомогою можлива обробка невеликої площі. Техніка працює з низьким рівнем шуму, не потребує спеціального догляду, вібрація практично відсутня. Єдиною умовою є наявність електроживлення та доступність кожної точки ділянки.

Культиватори з ДВЗ або мотокультиватори є більш продуктивними та потужними. Бензиновий двигун легко заводиться за допомогою ручного стартера та дає змогу працювати будь-де і скільки завгодно. У такому разі вартість культиватора для дачі залежить від можливостей техніки.

Більше потужності для твердого ґрунту

На мотокультиваторах «KENTAVR» може бути встановлений потужний 2-тактний мотор (МК 10-2СФ). Він виконує рихлення за порівняно низької ціни, але шумний та потребує заправлення сумішшю «паливо + олива». Це варіант з прямим приводом через відцентроване зчеплення: фреза починає обертатися під час натискання важеля газу.

Більш економічний садовий культиватор із 4-тактною силовою установкою: менше гріється та не потребує підготовки паливної суміші. Цей агрегат з приводом через клинопасову передачу, що є одночасно зчепленням та елементом захисту.

Вирішуючи, де купити культиватор в Україні, враховуйте: чим твердіший ґрунт, тим більша потрібна потужність (МК 10 — 2,5 к. с., МК 20 — 3 к. с., МК 30 — 5 к. с.).

Коли вага не буде зайвою

Найбільш розповсюджена класифікація культиваторів за вагою.

Легкий або міні культиватор для дому вагою до 20 кг (КЕ-1600Р, МК 10-2СФ). Маневровість та простота в керуванні дає змогу використовувати техніку жінкам та людям похилого віку. Такому агрегату буде до снаги ділянка до 10 соток з м’яким ґрунтом.

Середній культиватор важить до 50 кг (МК 20, 30). Потужність, продуктивність, глибина та ширина культивації в цих моделях вище. Коли ж порівнюєте, скільки коштує городній культиватор, зважайте на те, що збільшений ресурс цієї техніки дає змогу обробляти до 30 соток землі, де м’який та твердий ґрунт.

Вибирайте культиватор за своїми потребами!

Залежно від того, які розміри має ділянка та для якого типу ґрунту передбачається оранка, має бути визначена ширина проходу та глибина розпушування, і, відповідно, формується ціна самохідного культиватора.

Глибина культивації залежить від потужності двигуна, розмірів встановлених фрез (150–160 мм). Захват фрези визначає ширину проходу. Показник у 240 мм забезпечує МК 10-2СФ. Для досягнення результату в діапазоні 400–450 мм зверніть увагу на моделі: МК 20-1, МК 30-1Т, КЭ-1600Р. Максимальну ширину в 600–650 мм забезпечить такий агрегат, як МК 20-1/6 або МК 30-1/6Т.

Купити недорого культиватор в інтернет-магазині нашого бренду — це завдання здійсненне та цілком досяжне. Ми вміємо працювати з клієнтами, та індивідуально підходимо до запитів кожного!

мотокультиватор

купити мотокультиватор

електрокультиватор

Модули для Опенкарт (Opencart) всех версий!