Продукція
Фільтр
Ціна
від до грн
Робочий об'єм циліндра, куб. см
1201
Потужність, к.с.
1251
Вага нетто / брутто, кг
1244
Сортувати за:

Мотори човнові

Човновий мотор - це спеціальний двигун, призначений для фіксації транцю човна для забезпечення швидкого руху без застосування весел. У місцях, де є вихід до моря або річки та ставки, човновий мотор має попит. Для оснащення моторних човнів їх обирають рибалки, мисливці, а також власники катерів, катамаранів та яхт. Порівняно зі стаціонарними двигунами, вони зручніші у використанні. Оскільки кріпляться вони за судном на транец, то всередині нього залишається більше місця для людей та вантажу. Човнові мотори підвісного типу легко встановлюються і знімаються.

Переваги придбання двигуна для човна:

 • широкий асортимент;
 • різні показники потужності та об'єму двигуна, дозволяють здійснити розумну модифікацію вашого водного засобу пересування;
 • мобільність, яка дозволяє використовувати ПВХ човен як моторний і гребний засіб одночасно.

Який вибрати тип двигуна для човна

Бензинові підвісні мотори мають широке поширення, завдяки більшому діапазону потужностей, доступній швидкості пересування, практичності та універсальності. Існують дві основні категорії цих двигунів, залежно від робочого циклу: 2-х та 4-х тактні.

Основні переваги 4-тактних моторів: низька витрата палива, менша шумність, стабільність роботи на низьких оборотах, більший об'єм, екологічність, відсутність необхідності готувати суміш мастила з паливом.

Двотактні двигуни для надувного човна поступово зникають на світовому ринку, але в Україні на них зберігається стабільний попит. Цьому сприяють наступні переваги: помітно нижча ціна, менша вага та габарити, двигуни конструкційно простіше та дешевше в обслуговуванні, легше у транспортуванні та доставці.

Яку потужність човнового двигуна вибрати?

Потужність мотора можна вибирати в залежності від умов застосування, але однозначно категорично заборонено встановлювати на човен човновий мотор, потужність якого перевищує максимально передбачену виробником плавзасобу і зазначену у відповідному технічному паспорті. Безпека Вас та Ваших пасажирів на воді – це головне.

Яка потужність двигуна залежить від довжини човна?

Залежність між цими двома параметрами пряма: що довший човен, то потужніший двигун для нього потрібен. Однак тут є деякі нюанси. Розглянемо їх докладніше.

 • Мотор для човна завдовжки 3 м. Підійдуть мотори човни з потужністю 2,5 або 5 к.с. При цьому важливо, щоб їхня потужність становила 3,68 кВт або навіть менше. Якщо потужність перевищуватиме вказану цифру, то вам знадобляться права на керування човном.
 • Мотор для човна завдовжки 3,5 м. Існує думка, що для таких човнів достатньо двигуна потужністю близько 6 – 7 к.с. Однак практика показала, що потрібен мотор як мінімум на 10 к.с., щоб легко вивести човен на гліссування. Уважно вибирайте кількість тактів: вага та ціна двотактного човнового мотора будуть у 1,5 рази менші за вагу та ціни чотиритактного.
 • Мотор для човна завдовжки 4 м. Для таких великогабаритних човнів потрібен потужний двигун на 18 – 20 к.с. Чотирьохтактний двигун з такою характеристикою дуже економічний у витраті палива, що також є великим плюсом. Погодьтеся, що неприємно залишитися посеред річки без палива.

Вибір двигуна човнового - що важливо?

Якщо вас зацікавив двигун на човен, тоді варто звернути увагу на ряд найважливіших параметрів:

 • потужність двигуна – параметр повинен раціонально відповідати розмірам човна;
 • тактність човнового двигуна – 2-х тактний або 4-х тактний;
 • економічність мотора - визначається кількістю палива, що витрачається;
 • система запуску;
 • рівень шуму, що видається двигуном.

Чому варто вибрати двигун човновий Кентавр?

Коли прийнято рішення про придбання надійного двигуна для човна, важливо звернутися до досвідчених професіоналів. Наша компанія є такими фахівцями. Ми хочемо розповісти про важливі особливості човнових двигунів KENTAVR:

 • Тип двигуна – 2-тактний;
 • Робочий об'єм – 52 куб. см;
 • Потужність – 4,1 к.с.;
 • Максимальна частота – 9500 об/хв;
 • Об'єм паливного бака – 1,1 л;
 • Вага – 4 кг.

Де купити мотор човновий від виробника Кентавр?

Безумовно, фізичні навантаження дуже корисні для підтримки організму в тонусі. Однак, подолавши деяку відстань на воді за допомогою весел, багато затятих рибалок і любителів водного дозвілля мимоволі замислюються про те, що бажають доукомплектувати свій човен мотором. Блискуче поєднуючи хорошу потужність і малу вагу, човнові мотори є відмінним варіантом використання як головного двигуна на легких швидкохідних катерах і невеликих човнах. Де можна купити такий двигун для човна?

Купити човен Кентавр можна як безпосередньо в точках продажу (Ви можете вибрати дилера зі списку на сторінці "Де купити"), так і зайшовши на сайт офіційного партнера romb.ua. З технікою Кентавр ви відчуєте справжню радість від того, наскільки швидко та не втомлюючись вдається виконати поставлене завдання. Човнові двигуни Кентавр - ваш надійний помічник на довгі роки!

Развернуть
Модули для Опенкарт (Opencart) всех версий!