Продукція
Фільтр
Ціна
від до грн
Максимальна потужність, к.с./кВт
1329
1368
1369
Тип двигуна
1366
1367
Тип приводу
1336
1337
Споряджена вага, кг
1373
1374
1375
Максимальна ширина культивації, мм
1370
1371
1372
Сортувати за:

Мотокультиватори

Перед садінням сільгоспкультур треба попередньо обробити землю, інакше на рясний урожай розраховувати не доводиться. За допомогою лопати ґрунт розпушують усе рідше, навіть на невеликих присадибних ділянках. Адже багатьом це не до снаги, та до того ж потребує чимало часу. Розв’язати проблему допоможе, наприклад, культиватор ручний бензиновий.

Бензиновий культиватор — це спеціалізований агрегат, що культивує, тобто розпушує ґрунт за допомогою обертових металевих ножів — фрез. Ділянку, на копання якої лопатою потрібно кілька днів, мотокультиватор розпушить за лічені години.

Оскільки культиватор — це лише інструмент, що полегшує роботу, а не виконує її замість господаря, робота з ним також потребує зусиль. Тому треба врахувати вагу агрегата та необхідний ступінь автономності. Якщо на ділянці або в безпосередній близькості немає досить потужного джерела електроенергії, краще купити мотокультиватор бензиновий. Адже для роботи пристрою з бензиновим мотором достатньо лише заправити бак та завести мотор. Це дає свободу переміщення і змогу використовувати інструмент хоч у полі, хоч у городі або саду. Завдяки компактним розмірам культиватор бензиновий може працювати у важкодоступних місцях, під кущами, на виноградниках, грядках, клумбах, у теплицях.

Велику універсальність мають мотокультиватори ТМ Кентавр. З їхньою допомогою можна культивувати, перемішувати ґрунт із добривами, нищити бур’яни. Більшість моделей мотокультиваторів ТМ Кентавр годиться для роботи як на присадибних ділянках, так і у великих фермерських господарствах.

З безлічі моделей ручних бензинових культиваторів ТМ Кентавр можна вибрати агрегат, що найкраще підходить як за вагою, так і за продуктивністю. З агрегатами середньої продуктивності вагою 16 кг добре впораються навіть літні люди. Сильніші та ті, хто прагне обробити значні площі землі, виберуть високопродуктивний і відповідно більш важкий інструмент.

На бензинових культиваторах ТМ Кентавр застосовуються двотактні й чотиритактні мотори потужністю від 2,5 до 5 к. с. з повітряним примусовим охолодженням. Ефективні фільтри проводять тонке очищення повітря й цим сприяють збільшенню моторесурсу.

Завдяки сучасним технічним рішенням і матеріалами забезпечується висока надійність і довговічність агрегатів. Кермо з м’якими руків’ями, зручне розміщення органів керування, сучасний ергономічний дизайн, захисні елементи — крила ґрунторізів і тепловий кожух на глушнику роблять працю на мотокультиваторах ТМ Кентавр комфортною й безпечною.

Двигуни забезпечують досить високу частоту обертання фрези — до 120 об/хв. Залежно від моделі ширина культивації може бути від 160 до 670 мм, максимальна глибина розпушування — 150–160 мм. Широкий вибір фрез дає змогу працювати дуже точно, безпосередньо біля стовбурів дерев або поруч із кущами, поблизу бордюрів, парканів, навколо стовпів, паркових споруд.

У конструкції бензинових мотокультиваторів ТМ Кентавр є все необхідне, і немає нічого зайвого. Завдяки цьому вони мають найважливішу перевагу — високу функціональність за мінімальної ціни.

Купити мотокультиватор Кентавр можна як безпосередньо в точках продажу, так і зайшовши на сайт офійійного партнера https://romb.ua/. З цією технікою ви відчуєте справжню радість від того, як швидко й без втоми вдається обробити земельну ділянку.

Развернуть
Модули для Опенкарт (Opencart) всех версий!