Продукція
Фільтр
Ціна
від до грн
Сортувати за:

Бетономішалки

Бетономішалка – незамінний у наш час інструмент, якщо чекають ремонтні або будівельні роботи. Важливу роль будь-якому будівництві грає виготовлення різних сумішей. До найважливіших і затребуваних входить бетон. У разі необхідності виготовити фундамент для будівлі, паркану та інших споруд, виконувати кладку цегли, шлакоблоку, потрібна велика кількість бетону та використовувати будівельний міксер недоцільно. Можна вручну, але сил і часу піде просто незрівнянно. Найбільш актуальне рішення купити бетонозмішувач. З назви обладнання ясно, що цільове призначення полягає у виготовленні бетону, але й інші будівельні суміші можна виготовити за допомогою неї.

З бетонозмішувачем створення бетонної суміші відбуватиметься набагато швидше, а поставлені цілі будуть виконані вчасно. Сьогодні не важко купити дешевий бетонозмішувач, так як асортимент постійно поповнюється новими моделями з покращеними технічними характеристиками та тривалим терміном експлуатації.

Головні переваги бетономішалки

 • Великий вибір. Бетонозмішувачі виробляється в різних в плані об'єму і потужності двигуна конфігураціях.
 • Висока продуктивність. Відрізняються надійною і безперебійною діяльністю, вони витривалі, мають значну продуктивність і здатність функціонувати в будь-яких умовах.
 • Легкість ремонту у разі поломки. Більшість компонентів механізму змішувача можна замінити за допомогою побутових ручних інструментів.
 • Невибагливість у догляді.

Принцип роботи бетономішалки

Принцип роботи ґрунтується на обертанні барабана, на стінках якого жорстко закріплені лопатки-розсікачі. При обертанні барабана лопатки підхоплюють суміш і піднімають її вгору, не даючи ковзати по поверхні ємності, під силою тяжіння складники падають вниз і знову піднімаються вгору лопатями. Ретельне перемішування розчину здійснюється за рахунок багаторазового повторення процесу.

Вибір бетонозмішувача – що важливо?

Якщо вас зацікавив бетонозмішувач, тоді варто звернути увагу на ряд найважливіших параметрів:

 • Об'єм барабана. Обчислюється з обсягів робочої суміші, необхідної для виконання робіт. Місткість бетономішалки завжди повинна бути на 10-15% більше передбачуваного об'єму розчину. Для побутового використання необхідно вибирати пристрої ємністю в межах 150 л.
 • Робоча потужність. Для домашніх потреб не варто вибирати дуже потужний пристрій, який створюватиме навантаження мереж. Потужність у межах 650 Вт буде відмінним показником. Такий пристрій не витрачатиме багато електроенергії, та й обійдеться набагато дешевше за професійний пристрій.
 • Особливості експлуатації. Виділяють два види пристрою: безперервного та періодичного принципу діяльності. Вибирати бетонозмішувач потрібно спираючись на обсяги будівельних робіт.
 • Принцип виготовлення робочої сировини. Бувають агрегати з примусовим перемішуванням, відрізняються великими обсягами, придатні для приготування рідкого розчину без твердих частинок. Пристрої з вільним перемішуванням підійдуть для підготовки щільних розчинів.

Чому варто вибрати бетонозмішувач Кентавр?

Коли прийнято рішення про придбання надійної бетономішалки, важливо звернутися до досвідчених професіоналів. Наша компанія є такими фахівцями. Ми хочемо розповісти про важливі особливості бетонозмішувача KENTAVR:

 • об'єм барабана від 125 до 200 літрів;
 • об'єм готової суміші від 108 до 185 л;
 • діаметр отвору барабана від 50 до 60 см;
 • максимальна споживана потужність від 550 до 900 Вт;
 • кількість обертів барабана 28-30 об/хв.

Де купити бетонозмішувач від виробника Кентавр?

Без продуктивної та надійної бетономішалки не можна уявити жоден будівельний процес. Вона зручна і практична, витримує сильні механічні навантаження, а її продуманий робочий механізм дозволяє в найкоротший термін приготувати великий обсяг якісної будівельної суміші. Де можна купити бетонозмішувач?

Купити бетонозмішувач Кентавр можна як безпосередньо в точках продажу (Ви можете вибрати дилера зі списку на сторінці "Де купити"), так і зайшовши на сайт офіційного партнера romb.ua. З технікою Кентавр ви відчуєте справжню радість від того, наскільки швидко та не втомлюючись вдається виконати поставлене завдання. Бетонозмішувачі Кентавр – ваш надійний помічник на довгі роки!

Развернуть
Модули для Опенкарт (Opencart) всех версий!