Продукція
Фільтр
Ціна
від до грн
Сортувати за:

Віброплити

Віброплита – це різновид дорожньої техніки, що використовується для укладання дорожнього покриття. Агрегат містить вібраційний механізм, який передає коливання на робочу поверхню зі сталі чи чавуну. Коливання передаються на дорожнє покриття, і відбувається процес трамбування.

Дане обладнання може використовуватися для ущільнення різних ділянок ґрунту під час проведення будівельних робіт. Віброплита допомагає отримати доступ до важкодоступних місць, на яких не може працювати великорозмірна техніка, наприклад, на пішохідних доріжках, на узбіччях, у траншеях, у дворах тощо.

Принцип роботи віброплити

Головним механізмом є робоча плита, на якій закріплені двигун, вібратор, моторна рама, відцентрова муфта. Дебалансні вали встановлюються на підшипниках та входять до складу механізму, що викликає вібраційні коливання.

Якщо один вал, то машина пересувається тільки вперед, якщо два, то вона може рухатися вперед/назад. Моторна рама кріпиться за допомогою амортизаторів.

Обертання передається від муфти до валу вібратора. Принцип дії – створення вібрацій. Висока частота рухів збільшує тиск на поверхні грунту, змушуючи частинки щільніше прилягати один до одного, через що відбувається ущільнення.

Вибір вібраційної плити – що важливо?

Якщо вас зацікавила віброплита, варто звернути увагу на ряд найважливіших параметрів:

 1. Потужність визначає основні робочі параметри - силу, вагу віброплити, розміри майданчика.
 2. Відцентрова сила вібратора - це сила, з якою віброплита впливає на матеріал.
 3. Вага впливає на глибину ущільнення.
 4. Глибина ущільнення. Важлива характеристика, від якої залежить можливість роботи з тим чи іншим матеріалом:
  • для піску, ґрунту, тротуарних доріжок знадобиться пристрій вагою до 75 кг, який трамбує на глибину до 15 см;
  • при укладанні асфальту, під час ландшафтних робіт потрібно модель вагою до 90 кг і глибиною ущільнення 25 см;
  • на великому будівництві потрібні потужніші агрегати вагою до 140 кг, які поглиблюють матеріал на 30 см.
 5. Подача води. Ущільнення з водою ефективніше, у процесі роботи утворюється менше пилу. Для роботи з подачею води на передній частині віброплити необхідно встановити бак.
 6. Реверс забезпечує зворотний хід.
 7. Наявність коліс. Навіть найкомпактніша модель важить багато, тому якщо плита не має коліс, переносити її з місця на місце проблематично. Колісні моделі в цьому відношенні набагато зручніші.

Яку вибрати віброплиту – бензинову чи електричну?

Серед усіх віброплит найбільшою популярністю користуються саме бензинові. Професійні будівельники вибирають їх, тому що вони зручніші в експлуатації, маневрені та компактні. Їх можна використовувати на будь-яких об'єктах, а потужність та розміри легко підібрати залежно від поставленого завдання. Винятком є закриті приміщення. Застосовувати бензинову віброплиту можна тільки на об'єктах, що добре провітрюються, щоб не отримати отруєння вихлопними газами.

Бензинові агрегати обладнані потужним витривалим мотором, створеним для тривалої роботи. Бензиновий двигун може бути з різною потужністю, яка варіюється в залежності від моделі виробу. Така установка здатна ущільнити будь-який тип покриття.

Електрична вібропліта може використовуватись навіть у закритих приміщеннях. Вона займає мало місця і має невелику вагу, що робить її відмінним пристроєм для використання в приватному секторі. Для її транспортування та експлуатації достатньо однієї людини, а невеликі габарити дозволяють транспортувати агрегат у будь-якому транспорті. Підійде ця віброплита для бетонних доріжок та асфальту. Мережевий кабель знижує маневреність пристрою, але невелика вага цей недолік заповнює.

Чому варто вибрати віброплиту Кентавр?

Коли ухвалено рішення про придбання надійної віброплити, важливо звернутися до досвідчених професіоналів. Наша компанія є такими фахівцями. Ми хочемо розповісти про важливі особливості віброплит KENTAVR:

 • висока глибина ущільнення;
 • зрошувальна система з баком;
 • транспортувальні колеса;
 • плита із бортами для зручної роботи;
 • реверс;
 • ергономічність, зручність та простота у використанні;
 • абсолютна гарантія на всі частини та деталі.

Де купити віброплиту від виробника Кентавр?

Віброплита – це невеликий дорожньо-будівельний агрегат, що служить для будівництва та ремонту різних майданчиків, шляхів сполучення, доріжок, доріг, тротуарів. У сферу її можливостей входить віброущільнення незв'язаних і сипких ґрунтів, утрамбування асфальту, так само за допомогою віброплити проводять укладання тротуарної плитки, влаштування вимощення. Де придбати таку універсальну віброплиту?

Купити віброплиту Кентавр можна як безпосередньо у точках продажу (Ви можете вибрати дилера зі списку на сторінці "Де купити"), так і зайшовши на сайт офіційного партнера romb.ua. З технікою Кентавр ви відчуєте справжню радість від того, наскільки швидко та не втомлюючись вдається виконати поставлене завдання. Віброплита Кентавр – ваш надійний помічник на довгі роки!

Развернуть
Модули для Опенкарт (Opencart) всех версий!