Продукція
Фільтр
Ціна
від до грн
Номінальна потужність, кВт
1245
1257
1259
1261
1263
1265
Максимальна потужність, кВт
1246
1258
1260
1262
1264
1266
Система запуску
1247
1248
Напруга, В
1249
1250
Сортувати за:

Генератори бензинові

Бензинові генератори – це спеціалізоване обладнання, що перетворює енергію рідкого палива на електроенергію. Вони можуть використовуватися як основне або резервне джерело живлення, на об'єктах різного типу: від заміських котеджів та дачних ділянок, до невеликих виробничих цехів, будівельних майданчиків та комерційних об'єктів.

Класична конструкція бензогенератора передбачає наявність ДВЗ (двигуна внутрішнього згоряння), генератора електроенергії, а також ряду допоміжних комплектуючих. Сучасні генератори є складним обладнанням з розширеними функціональними можливостями.

Головні переваги бензогенератора

Популярність бензинового генератора пояснюється безперечними перевагами:

 • невеликі габарити та вага роблять прилад дуже зручним у переміщенні;
 • рівень шуму нижче, ніж у дизельних агрегатів. Показник становить 70-78 дБ, тому їх не обов'язково встановлювати в окремому ізольованому приміщенні;
 • заводяться при низьких температурах, оскільки бензин не загусне на морозі;
 • низька ціна. Порівняно з дизельними та газовими, вартість бензинових – нижча.

Вибір бензинового генератора - що важливо?

Головний критерій вибору бензинової електростанції – номінальна потужність агрегату. За цим параметром генератори можна розділити на кілька груп:

 • до 3 кВт – малопотужні моделі використовуються на дачі, для виїзних заходів, на ярмарках, торгових точках;
 • 4-6 кВт – агрегати, здатні забезпечити живленням основні освітлювальні, побутові прилади, електричний інструмент, насос, компресорну установку, зварювальний апарат та інше електрообладнання;
 • 5-10 кВт – генератори такої потужності використовуються для забезпечення електрикою заміських будинків, магазинів, офісів, майстерень та інших об'єктів, де потрібне резервне джерело живлення;
 • 8-15 кВт – агрегати, розраховані на підвищені навантаження. Задіяні на невеликих виробництвах, будівельних майданчиках та інших об'єктах, на яких обладнання активно споживає електрику.

Інші важливі критерії вибору бензинового генератора:

 • Система запуску. Безвідмовний ручний запуск тросиком для малопотужних моделей не потребує значних зусиль. Автозапуск (електростартер або дистанційний запуск із пульта управління) потрібен для потужних генераторів.
 • Витрати палива. Повністю залежить від потужності та технологій виготовлення бензинового двигуна.
 • Стабілізація напруги. Для стабілізації частотних показників струму традиційні генератори обладнуються функцією AVR. Ця функція є важливою для побутового обладнання зі складною електронікою, при постійній роботі з комп'ютерами, ноутбуками.
 • Напруга та кількість фаз струму. В Україні більшість побутових електроприладів працюють від однофазного струму напругою 220В. Тому вибір трифазної електростанції 380В або універсального генератора виправданий при встановленні асинхронних двигунів.

Чому варто вибрати бензиновий генератор Кентавр?

Коли ухвалено рішення про придбання надійного бензогенератора, важливо звернутися до досвідчених професіоналів. Наша компанія є такими фахівцями. Ми хочемо розповісти про важливі особливості генераторів KENTAVR:

 • стабільність роботи у всьому діапазоні навантажень;
 • ручний або електричний стартер;
 • автоматичний регулятор вихідної напруги (AVR);
 • тривалий час безперервної роботи;
 • датчик низького рівня масла у картері двигуна.

Де придбати бензиновий генератор від виробника Кентавр?

Бензинові генератори - установки, що працюють на двигуні внутрішнього згоряння, який передає обертання альтератору, що перетворює обертання на електричний струм. Такі агрегати розраховані на короткочасне включення і зазвичай використовуються як резервне джерело живлення в момент відсутності напруги в основній електромережі. Також їх можна використовувати нетривалий час як основне джерело живлення у місцях, де відсутня можливість підключитися до мережі електропостачання. Де можна придбати такий генератор?

Купити бензиновий генератор Кентавр можна як безпосередньо у точках продажу (Ви можете вибрати дилера зі списку на сторінці "Де купити"), так і зайшовши на сайт офіційного партнера romb.ua. З технікою Кентавр ви відчуєте справжню радість від того, наскільки швидко та не втомлюючись вдається виконати поставлене завдання. Бензинові генератори Кентавр – ваш надійний помічник на довгі роки!

Развернуть
Модули для Опенкарт (Opencart) всех версий!