Продукція
Фільтр
Ціна
від до грн
Сортувати за:

Драбини універсальні

Драбини універсальні - це надійний багатофункціональний інструмент для проведення висотних робіт. Драбини такого типу широко застосовуються для вирішення господарських потреб, забезпечуючи зручність експлуатації та зберігання. Купити універсальні драбини – значить забезпечити зручність під час робіт на висоті, отримавши практичний інструмент із можливістю багатофункціонального застосування.

Універсальні багатосекційні драбини - найбільш поширений формат підйомних пристроїв, що використовуються в побуті та на виробництві, коли немає можливості використовувати стандартні приставні моделі. Найчастіше виробляються вони з алюмінієвого сплаву, тому виходять легкими та міцними. Призначення конкретної моделі залежить від специфіки роботи, що проводиться. На нашому сайті представлені трисекційні та шарнірні драбини.

Драбини трисекційні або трансформери

Трисекційні – це драбини для висотних завдань, що складаються з трьох частин (трапів). Їхня особливість у тому, що вони поєднують у собі різні модифікації. З трьох трапів можна спорудити приставну драбинку, подовжену двосекційну або зручну драбину.

На одній секції, що упирається в підлогу, закріплена траверса - широка планка з протиковзкими опорами. Вона забезпечує відмінну стійкість. На кінці другої секції змонтовано опори-заглушки. Надійність конструкції забезпечують сталеві замки, які фіксують секції в потрібному положенні. Завдяки ременям безпеки та сталевим розкосом драбини трисекційні не розсуваються, коли вони використовуються, як драбини.

Головні переваги 3-х секційної драбини

 • Ергономічна та багатофункціональна. Користувачеві представляється чотири варіанти на вибір.
 • Встановлено рельєфні сходинки.
 • Опори-стійки взуті в протиковзку гуму.
 • Виносні секції надійно затискаються широкими сталевими скобами та блокуються, щоб не висунутися вище за допустимий рівень.
 • Стійкість гарантує широка траверса.
 • Міцні страхувальні стяжки не дають несподівано розкластися.

Драбини шарнірні

Шарнірні драбини представлені конструкціями, що складаються з кількох секцій, з'єднаних між собою шарнірами (особливими гнучкими елементами). Рухлива частина забезпечує гнучкість, дозволяючи змінювати становище всіх чи окремих частин конструкції. Багато моделей сконструйовані таким чином, щоб їх можна було легко трансформувати у драбину. Можливість балансування ніжок дозволяє використовувати драбини навіть на нерівних поверхнях.

Відмінною особливістю шарнірних драбин є можливість компактного зберігання, а також зручне транспортування – драбини вільно розміщуються в багажнику легкового авто.

Вибір драбини – що важливо?

Якщо вас зацікавили універсальні драбини, тоді варто звернути увагу на низку найважливіших параметрів:

 • Робоча висота. Це той рівень, на якому людина може комфортно та безпечно виконувати роботу.
 • Вага драбини.
 • Матеріал. Найлегші за вагою та доступні за ціною – алюмінієві моделі. Сталеві та інші металеві приставні драбини коштують дорожче, але вони міцніші та довговічніші.
 • Габаритні розміри у складеному вигляді особливо важливі, якщо це ваш робочий інструмент та шарнірні драбини потрібно часто перевозити.

Чому варто вибрати універсальні драбини Кентавр?

Коли ухвалено рішення про придбання надійних драбин, важливо звернутися до досвідчених професіоналів. Наша компанія є такими фахівцями. Ми хочемо розповісти про важливі особливості універсальних драбин KENTAVR:

 • рельєфні щаблі, що перешкоджають ковзанню;
 • сталеві широкі скоби, що забезпечують щільний затискач виносних секцій;
 • поперечна широка траверса забезпечує високу стійкість;
 • драбину оберігають від довільного розкладання міцні страхувальні стяжки;
 • невелика вага;
 • зручна в експлуатації;
 • максимальне навантаження до 150 кг.

Де придбати драбину від виробника Кентавр?

Універсальні багатофункціональні драбини можуть приймати різні робочі положення за рахунок шарнірних зчленувань. У порівнянні зі звичайними драбинами, вони значно розширюють можливості майстрів. Такі драбини стануть незамінним помічником при висотних роботах: підвішуванні люстри, збиранні врожаю в саду та багатьох інших. Де можна купити такі драбини?

Купити драбини Кентавр можна як безпосередньо у точках продажу (Ви можете вибрати дилера зі списку на сторінці "Де купити"), так і зайшовши на сайт офіційного партнера romb.ua. З технікою Кентавр ви відчуєте справжню радість від того, наскільки швидко та не втомлюючись вдається виконати поставлене завдання. Універсальні драбини Кентавр – ваш надійний помічник на довгі роки!

Развернуть
Модули для Опенкарт (Opencart) всех версий!