Продукція
Фільтр
Ціна
від до грн
Робочий об'єм циліндра, куб. см
1201
1200
Потужність, к.с. (КВт)
1202
1203
1204
Довжина шини, дюйм
1205
Маса нетто / брутто, кг
1206
1207
1208
Сортувати за:

Бензопили садові

Бензопила - чудовий помічник при роботі в саду, для заготівлі дров для лазні, для будівельних робіт, пов'язаних з деревом. Сьогодні купити в Україні недорогу бензопилу не складно, тому ця продукція користується неймовірною популярністю. Вона стане в нагоді як у приватних будинках, так і на дачах або інших заміських ділянках. Залежно від виду роботи, що виконується за допомогою бензопили, підбирається її потужність та здатність тривалого функціонування.

Бензопили не бояться високих навантажень, їх можна використовувати тривалий час. Бензопила не розрядиться як акумуляторна, необхідно лише контролювати наявність палива та додавати за необхідності. Якщо бензопила вам потрібна для нетривалих робіт у саду або в будинку (обрізка дерев, заготівля невеликої кількості дров для мангалу, будівництво альтанки або веранди, дрібний ремонт), підбирайте модель потужністю до 2,7-3 к.с. Працюючи такою пилкою до 40-45 хвилин щодня, ви можете розраховувати, що інструмент прослужить не один рік.

Основні критерії вибору бензопил

Потужність. Від цього параметра залежить продуктивність інструменту та його робочий ресурс.

Довжина шини – ріжуча зона. Від неї залежить максимальний діаметр, який можна пропиляти за один прохід. При періодичній потребі розпиляти колоду більшого діаметру можна виконати кілька підходів.

Крок ланцюга – відстань між сусідніми зубцями. Чим менший цей інтервал, тим більш плавно і тихо працює інструмент. Однак при більшому інтервалі буде вищою продуктивність.

Швидкість руху ланцюга. Тут відразу все зрозуміло: чим швидше рухається ланцюг, тим швидше вона пиляє.

Маса (вага) пили. Працюючи з важким інструментом, якої б продуктивністі той не мав, оператор швидко втомиться. І ризикує, втративши пильність, ненароком зіпсувати інструмент або травмуватися сам.

Ціна. Вона залежить насамперед від загальної суми витрат на виробництво пили. До їх складу входять витрати на виробництво або купівлю основних вузлів та комплектуючих, складання, налаштування інструменту тощо. Як правило, досконаліший інструмент і коштує дорожче. Але інженерам, які конструюють техніку торгової марки Кентавр вдалося знайти оптимальний баланс.

Чому варто вибрати бензопили Кентавр

Коли ухвалено рішення про придбання надійної ланцюгової пилки, важливо звернутися до досвідчених професіоналів. Наша компанія є такими фахівцями. Ми хочемо розповісти про важливі моменти, що переконають вас купити бензопилу KENTAVR:

 • Практичність та автономність. Інструмент не вимагає наявності електромережі, що дозволяє використовувати його скрізь та за будь-яких умов (крім морозів).
 • Висока потужність та продуктивність.
 • Значно вища швидкість роботи, ніж у електропили.
 • Доступна вартість.
 • Оснащені підвищеними засобами безпеки оператора від зворотного удару.
 • Посилений антивібраційний захист.
 • Простий запуск за допомогою ручного стартера.
 • Автоматична подача масла знижує тертя та захищає від перегріву.
 • Висока зносостійкість та комфорт при роботі.
 • Довгий термін експлуатації, відмінна якість та надійність.

Якщо Ви шукаєте де купити бензопилу для дачі або саду, то наш сайт - чудове місце, адже в нашому каталозі представлені:

 • бензопила 3-4 к.с.
 • пила бензинова 18 дюймів
 • бензопила 2-тактний двигун

Бензопила – особливості її конструкції

Запорука довгої, справної служби – грамотний та своєчасний сервіс. Частково його можна робити самостійно.

 • Перед початком експлуатації перевіряйте подачу мастила. Увімкніть пилку на мінімальних обертах над аркушем паперу. Якщо в процесі з'являється масляна доріжка, можна приступати до роботи. Якщо ні, слід прочистити канали або звернутися по допомогу до сервісного центру. Пам'ятаємо про те, що нестача мастила сприяє швидкому зносу деталей.
 • У процесі роботи ланцюг має властивість нагріватись. В результаті він прилягає менш щільно і може становити серйозну небезпеку. Тому бензопилу необхідно вимкнути, підтягнути ланцюг і лише після цього продовжувати. На завершення, не забувайте відразу його трохи послабити, щоб не виникло перетяжки після охолодження.
 • Чим частіше та довше застосовується інструмент, тим швидше зношується основна деталь – зірочка. Її знос збільшує крок, тому вона витягує ланки ланцюга, приводить його у неробочий стан. Тому розумно завжди мати під рукою запасну зірочку та своєчасно її міняти.
 • Шина також має властивість зношуватися. Тому її також слід періодично змінювати. На початковому етапі її перевертають іншою стороною, паралельно із цим змінюється ланцюг.
 • Самостійно ремонтувати бензопилу без досвіду та знань не рекомендується. Це значно скорочує термін її служби.

Де придбати бензопилу від виробника Кентавр?

Бензопила – незамінний інструмент у приватному секторі, на дачі, а також на виробництві для заготівлі дров. З її допомогою ви зможете виконати обрізку саду, розпиляти колоди для каміна або шашлику, зробити альтанку тощо. Де придбати таку бензопилу?

Купити бензопилу Кентавр можна як безпосередньо у точках продажу (Ви можете вибрати дилера зі списку на сторінці "Де купити"), так і зайшовши на сайт офіційного партнера romb.ua. З технікою Кентавр ви відчуєте справжню радість від того, наскільки швидко та не втомлюючись вдається виконати поставлене завдання. Бензопили Кентавр – ваш надійний помічник на довгі роки!

Развернуть
Модули для Опенкарт (Opencart) всех версий!