Продукція

Вібротрамбовка Кентавр ВТ95

Артикул: 38818N

  • Ціна: 45 360 грн
* Рекомендована Роздрібна ЦінаДвигун Кентавр
Тип двигуна Бензиновий, одноциліндровий 4-тактний
Робочий об'єм , куб. см 163
Потужність, к.с. 5,5
Система запуску Ручний стартер
Відцентрова сила вібратора, кН 12,0
Частота ударів в хв 250-270
Висота стрибка, мм 40-65
Розмір плити, мм 275х330
Максимальна глибина ущільнення, мм 400
Максимальна швидкість руху, м/хв 10
Габарити упаковки, мм 980х510х590
Маса нетто / брутто, кг 83,0/93,0

Опис вібротрамбовки Кентавр ВТ-95

Вібротрамбовка Кентавр ВТ-95 призначена для проведення дорожніх та будівельних робіт зі стабілізації й ущільнення сипучих матеріалів, ґрунту, асфальтобетону й асфальту. Дана модель стане незамінною під час проведення ландшафтних робіт, а також робіт стосовно благоустрою невеликих територій.

Вібротрамбовка Кентавр ВТ-95 має компактний дизайн, високий рівень продуктивності, ергономічна, надійна і зручна в роботі, а також простота в процесі експлуатації та обслуговування.

Головна перевага даного виробу – висока компактність робочої плити, що важливо у разі виконання робіт біля трубопроводів, колодязів, бордюрів і т.п.

Для приведення в дію вібраційного пристрою, відцентрова сила якого становить 12 кН, використовується універсальний двигун ТМ «Кентавр». Даний двигун відрізняється високою потужністю, економічністю і надійністю в роботі. Запуск двигуна здійснюється за допомогою ручного стартера. Для зручності управління важіль дроселя винесений на рукоятку. Максимальна швидкість руху під час роботи вібротрамбовки становить 10 м/хв.

Робоча частина виробу – трамбувальна плита розміром 275х330 мм. Плита виготовлена ​​з міцного металу, який має підвищену міцність на злам та запобігає стиранню. Максимальна глибина ущільнення становить 40 см, частота ударів – 250-270 ударів за хвилину, висота стрибка – 40-65 мм.

Завдяки своїй компактності вібротрамбовку Кентавр ВТ-95 досить-таки зручно транспортувати. Для завантаження і розвантаження виробу передбачений спеціальний вузол.

Розвернути

Особливості моделі Кентавр ВТ-95:

  • ергономічність;
  • зручність, простота під час експлуатації та обслуговування;
  • вузол для підйому;
  • велика сила вібрації;
  • важіль дроселя винесений на рукоятку.
Немає опису

Написати відгук

Новинки

Акційні товари

Зв'язатися з нами
Ваше ім’я:
Телефон
Коментар
Модули для Опенкарт (Opencart) всех версий!