Продукція

Ґрунтофреза Кентавр 110У

Артикул: 80475

  • Ціна: 7 462 грн
* Рекомендована Роздрібна ЦінаШирина захвату, мм 1100
Глибина культивації, мм До 200
Швидкість обертання ротора, об/хв До 400
Кількість ножів, шт. 22
Розташування ножів Спірально
Регулювання глибини обробки Опорним колесом
Привід фрези Ланцюговий редуктор
Вмикання фрези Важелем — плавальною шестернею
Маса, кг 55

Опис грунтофрези Кентавр 110У

Ґрунтофреза Кентавр 110У призначена для фінішної передпосівної обробки ґрунту за один робочий прохід, виключаючи попередню оранку та боронування. Активно дробить і перемішує верхній шар ґрунту, знищує бур’яни, зашпаровує поживні залишки та добрива, вирівнює поверхню ділянки.

Ґрунтофреза Кентавр 110У, агрегатована з мотоблоком водяного охолодження потужністю від 8 кінських сил, забезпечує найкращу якість розпушення ґрунту та найбільш високий рівень комфорту під час проведення робіт. Приєднується позаду мотоблока до коробки передач на місце кришки та закріплена на чотирьох гвинтах. Вмикання фрези здійснюється за допомогою важеля на корпусі фрези.

Розвернути

Особливості грунтофрези Кентавр 110У

  • Регулювання й обмеження глибини обробки за допомогою металевого опорного колеса з регулювальним гвинтом.
  • Висока швидкість обертання ротора (до 400 об/хв) забезпечує високу якість розпушення ґрунту та подрібнення брил.
  • Спіральне розташування ножів забезпечує рівномірний вхід у ґрунт і в такий спосіб забезпечує безударну, плавну та комфортну роботу. Ротор ґрунтофрези складається з двох секцій, симетрично розташованих по обидва боки від редуктора. На кожній секції встановлено по 11 ножів.
  • Робоча зона ножів фрези з усіх боків закрита кожухом, а позаду — шарнірно закріпленою підпружиненою планкою — для запобігання травмування оператора й забезпечення йому комфортних умов роботи. Також кожух запобігає непродуктивному розкиданню ґрунту.
  • Ґрунтофреза має посилену конструкцію, додаткові ребра жорсткості на кожусі. Усі елементи ґрунтофрези мають якісне лакофарбове покриття, що надійно захищає їх від корозії. Важіль вмикання приводу фрези має зручне руків’я, а колесо глибиноміра — зручне для обертання руків’я у вигляді кулі.


Немає опису

Написати відгук

Новинки

Акційні товари

Зв'язатися з нами
Ваше ім’я:
Телефон
Коментар
Модули для Опенкарт (Opencart) всех версий!