Продукція


Розташування двигуна Бокове
Напруга, В 220
Частота струму, Гц 50
Потужність, Вт 1800
Швидкість ланцюга, м/с 14
Довжина шини, см (дюйм) 36 (14)
Кількість ланок ланцюга 52
Крок ланцюга, дюйм 3/8
Ширина паза шини, дюйм 0,05
Час спрацювання гальма ланцюга, с Немає
Обсяг масляного бака, мл 180
Плавний пуск Немає
Габарити упаковки, мм 420х280х210
Маса нетто/брутто, кг 3,7/4,2

Опис електропили ланцюгової Кентавр СП-183

Ланцюгова електрична пила СП-183 ТМ «Кентавр» - достатньо надійний представник садово-паркової техніки, призначений для швидкого і легкого розпилювання деревини будь-якої міри вологості – сирої, сухої або навіть мокрої. У свою чергу, в будівництві електрична пила застосовується для виконання різних столярних робіт або розкрою плит, виготовлених із деревини.

Великою перевагою моделі СП-183 ТМ «Кентавр» є відсутність вихлопних газів, які присутні під час роботи бензинової пилкою. Ще один плюс моделі – низький рівень шуму.

Високу продуктивність інструменту гарантує надійний  електродвигун потужністю 1800 Вт з підвищеним ресурсом роботи, а також якісні шина і ланцюг. Відмінністю електропили СП-183 ТМ «Кентавр» є поперечне розташування електродвигуна, завдяки чому спрощується його конструкція і проведення техобслуговування.

Варто відзначити, вугільні щітки - швидкознімні, що дозволяє здійснювати зручну заміну щіток у разі їх стирання, яку може виконати сам користувач, не звертаючись при цьому за допомогою в сервісний центр.

Наступною особливістю моделі виступає автоматичний масляний насос. Під час роботи електропили на шину і ланцюг подається необхідна кількість масла, тим самим знижується тертя між рухомими частинами. Таким чином, термін експлуатації виробу значно подовжується. Масло заливається в бачок об'ємом 180 мл.

Ріжуча частина виробу має поширені на ринку параметри, що полегшує пошук запчастин у разі необхідності їх заміни. Довжина шини складає 300 мм, а крок ланцюга - 3/8 дюйма. Встановлення і регулювання ланцюга - швидке та легке, без застосування спеціального інструмента.

Дана модель має багату комплектацію. Крім шини з захисним чохлом і ланцюга в комплект поставки входять гайковий ключ, викрутка і напилок , а також якісне керівництво з експлуатації.

На електропилу поширюється гарантія 12 місяців, яка діє на всій території України.

Розвернути

Особливості моделі Кентавр СП-183:

  • безключова фіксація шини;
  • ергономічний дизайн;
  • потужний двигун;
  • поперечне розташування двигуна;
  • висока швидкість ланцюга;
  • кнопка блокування від випадкового вмикання;
  • автоматичний масляний насос;
  • індикатор рівня масла в бачку;
  • швидкознімні вугільні щітки;
  • гарантія 12 місяців.
Немає опису

Написати відгук

Новинки

Акційні товари

Зв'язатися з нами
Ваше ім’я:
Телефон
Коментар
Модули для Опенкарт (Opencart) всех версий!