Продукція

Пила електрична Кентавр СП-234c

Артикул: 55695

 • Ціна: 2 573 грн
* Рекомендована Роздрібна ЦінаРозташування двигуна Бокове
Напруга, В 220
Частота струму, Гц 50
Потужність, Вт 2300
Швидкість ланцюга, м/с 13
Довжина шини, см (дюйм) 40(16)
Кількість ланок ланцюга 57
Крок ланцюга, дюйм 3/8
Ширина паза шини, дюйм 0,05
Час спрацювання гальма ланцюга, с 0,15
Обсяг масляного бака, мл 200
Плавний пуск Немає
Габарити упаковки, мм 469x276x223
Маса нетто/брутто, кг 5,4/6,0

Опис електропили ланцюгової Кентавр СП-234С

Ланцюгова електрична пила СП-234с ТМ «Кентавр» - достатньо надійний представник садово-паркової техніки, призначений для швидкого і легкого розпилювання деревини будь-якої міри вологості – сирої, сухої або навіть мокрої. У свою чергу, в будівництві електрична пила застосовується для виконання різних столярних робіт або розкрою плит, виготовлених із деревини.

Великою перевагою моделі СП-234с ТМ «Кентавр» є відсутність вихлопних газів, які присутні під час роботи бензинової пилкою. Ще один плюс моделі – низький рівень шуму.

Високу продуктивність інструменту гарантує надійний  електродвигун потужністю 2300 Вт з підвищеним ресурсом роботи, а також якісні шина і ланцюг. Відмінністю електропили СП-234с ТМ «Кентавр» є поперечне розташування електродвигуна, завдяки чому спрощується його конструкція і проведення техобслуговування.

Варто відзначити, вугільні щітки - швидкознімні, що дозволяє здійснювати зручну заміну щіток у разі їх стирання, яку може виконати сам користувач, не звертаючись при цьому за допомогою в сервісний центр.

Наступною особливістю моделі виступає автоматичний масляний насос. Під час роботи електропили на шину і ланцюг подається необхідна кількість масла, тим самим знижується тертя між рухомими частинами. Таким чином, термін експлуатації виробу значно подовжується. Масло заливається в бачок об'ємом 200 мл.

Ріжуча частина виробу має поширені на ринку параметри, що полегшує пошук запчастин у разі необхідності їх заміни. Довжина шини складає 400 мм, а крок ланцюга - 3/8 дюйма.

Дана електропила забезпечена подвійною системою безпеки: ефективне гальмо ланцюга та кнопка блокування від випадкового вмикання. Також конструкцією виробу передбачений спрощений механізм натягу ланцюга.

Дана модель має багату комплектацію. Крім шини з захисним чохлом і ланцюга в комплект поставки входять гайковий ключ, викрутка і напилок , а також якісне керівництво з експлуатації.

На електропилу поширюється гарантія 12 місяців, яка діє на всій території України.

Розвернути

Особливості моделі Кентавр СП-234С:

 • ергономічний дизайн;
 • потужний двигун;
 • поперечне розташування двигуна;
 • висока швидкість ланцюга;
 • подвійна система безпеки: ефективне гальмо ланцюга та кнопка блокування від випадкового вмикання;
 • спрощений механізм натягу ланцюга;
 • автоматичний масляний насос;
 • швидкознімні вугільні щітки;
 • індикатор рівня масла;
 • гарантія 12 місяців.
Немає опису

Написати відгук

Новинки

Акційні товари

Зв'язатися з нами
Ваше ім’я:
Телефон
Коментар
Модули для Опенкарт (Opencart) всех версий!