Продукція

Мотобур Кентавр МБР-52Н

Артикул: 56501

  • Ціна: 4 950 грн
* Рекомендована Роздрібна ЦінаТип двигуна 2-тактний
Робочий об'єм, куб. см 52
Потужність, к.с. 3,2
Максимальна частота, об/хв 9500
Обсяг паливного бака, л 1,25
Коефіцієнт зниження 30:1
Макс. діаметр використовуваного шнека, мм 250
Габарити упаковки, мм 430x375х305
Маса нетто/брутто, кг 9,0/10,0

Опис мотобура Кентавр МБР-52Н

Завдяки сучасним напрацюванням і технічному прогресу людина всіляко намагається спростити фізичну роботу і довірити її машинам і механізмам. Так, на допомогу будівельникам і садівникам, ТМ «Кентавр» розробила мотобур Кентавр МБР-52Н, який представляє собою моторизований механічний пристрій для свердління отворів різного діаметра в ґрунті під саджанці дерев, встановлення стовпів, опор огороджень, напрямних труб під час будівництва колон парканів.

Працює пристрій від одноциліндрового 2-тактного бензинового двигуна об'ємом 52 см³ і потужністю 3,2 к.с. Суміш бензину Аи-92 з маслом у пропорції 25:1 готується безпосередньо на початку використання і заливається в бак, об'ємом 1,25 л. Відкрита конструкція механізмів мотобура Кентавр МБР-52Н передбачає повітряну систему охолодження. Хромований циліндр, який в кілька разів подовжує термін служби поршневої системи – основного рушійного вузла виробу.

Запуск двигуна здійснюється ручним самостійно повертаючимся стартером. Швидкість обертання колінчастого вала двигуна здійснюється важелем дросельної заслінки (простіше кажучи – важелем газу), розташованої на рукоятці оператора. Там же розташований фіксатор ручки газу. Автоматичне зчеплення, тобто сильніше натиснув важіль дросельної заслінки – вища швидкість обертання шнека (макс. 9500 об/хв); відпустивши важіль – двигун працює на холостому ходу і не обертається шнек.

З двигуна через редуктор, який перетворює швидкість обертання в потужність обертання (передаточне число 30:1), крутний момент передається на бур (він же шнек). Дана модель не укомплектована шнеком та купується окремо. Вага мотобура Кентавр МБР-52Н становить 9 кг. Максимальний діаметр використовуваного в роботі шнека становить 250 мм.

Простота пристрою і комплектація якісними деталями і частинами механізму мотобура Кентавр МБР-52Н робить його надійним і зовсім не вибагливим в обслуговуванні помічником. Крім того, на всі частини і деталі надається гарантія 12 місяців і розповсюджується на всій території України.

Розвернути

Особливості моделі МБР-52Н:

  • не комплектується шнеком;
  • надійність і простота пристрою;
  • 2-тактний двигун с повітряним охолодженням;
  • хромований циліндр, який зменшує зношення поршневої системи;
  • можливість установки шнеків із різними параметрами;
  • швидке з'єднання і безключова фіксація шнека на валу редуктора;
  • зручні рукоятки;
  • паливопідкачувальний насос "праймер".
Немає опису

Написати відгук

Новинки

Акційні товари

Зв'язатися з нами
Ваше ім’я:
Телефон
Коментар
Модули для Опенкарт (Opencart) всех версий!