Продукція

Автомобільний компресор Кентавр АК-16035A

Артикул: 190037

 • Ціна: 1 038 грн
* Рекомендована Роздрібна ЦінаНапруга, В 12
Сила струму, А 14
Потужність, кВт 0,16
Максимальний тиск, бар 6,9
Продуктивність, л/хв. 35
Цикл роботи, хв. 10
Довжина кабелю живлення, м 3
Довжина шлангу подачі повітря, м 1
Габаритні розміри ДхШхВ 220х135х170
Вага нетто/брутто, кг 1.2/1.4

Опис компресора автомобільного Кентавр АК-16035A

Для автолюбителя важлива зручна і безпечна експлуатація автомобіля. Тиск в автомобільних шинах стає нижчим за норму з різних причин. Іноді навіть покупка дорогої і якісної гуми не страхує від проколу шини, або від факту, що рано чи пізно стиснене повітря може почати просочуватись крізь стінки покришки. Кожен автомобіліст повинен знати, як впоратись із цим головним болем. Тому автомобільний компресор Кентавр АК-16035A — є невід'ємним пристроєм у транспортному засобі. Саме він допоможе врятувати від випадкового пробиття або спущеного колеса. Компресор фірми Кентавр може без проблем підняти тиск у шинах до необхідного рівня. Також він досить швидко, всього за кілька хвилин, накачає ваше колесо R16, цьому сприяє продуктивність 35 л/хвилину. Також компресор оснащений аналоговим манометром. Орієнтуючись на його показники, ви легко зможете підняти тиск до рекомендованого.

Розвернути

Особливості моделі Кентавр АК-16035A:

Крім високих показників надійності та продуктивності роботи компресор автомобільний Кентавр АК-16035A має низку особливостей.

 • Насос поршневого типу, що не потребує мастила.

  Принцип роботи автокомпресора заснований на русі поршня, що нагнітає повітряне середовище і стискається до потрібного рівня. За рахунок застосування комплектуючих із матеріалів з невеликою силою тертя відпадає необхідність використання мастила. Такий тип пристрою простий в експлуатації, не вимагає спеціалізованого обслуговування та фінансових витрат на оливу. Устаткування витримує до пів години безперервного функціонування.

 • Вібропоглинаючий майданчик.

  Компресор встановлений на стійкій пластині, що дозволяє розміщувати пристрій на різних поверхнях. Основа має вібропоглинаючі елементи з гуми, які зменшують вібраційні коливання техніки в процесі роботи, тим самим збільшуючи ресурс. Щільна еластична гума не схильна до руйнування під впливом часу, низьких і високих температур навколишнього середовища.

 • Робочий циліндр із алюмінієвого сплаву.

  Конструкція головки циліндра включає в себе посилені охолоджувальні ребра, які служать для підтримки оптимальної температури навіть під час тривалої, безперервної роботи. Численні пластини збільшують площу контакту з повітрям, прискорюючи процес віддачі тепла. Алюмінієвий сплав характеризується стійкістю до впливу вологи та гарною тепловіддачею, за рахунок чого суттєво збільшується час функціонування компресорного обладнання.

 • Зручність та точність.
 • Гнучкий кабель і штуцер, що накручується.
 • Якір електродвигуна з мідної обмотки.
 • Автоматична система захисту від перегріву.
 • Комплект насадок.
 • Сумка для транспортування.

Комплектація моделі Кентавр АК-16035A:

 • комплект насадок;
 • сумка для транспортування та зберігання;
 • інструкція з експлуатації.
Немає опису

Написати відгук

Новинки

Акційні товари

Зв'язатися з нами
Ваше ім’я:
Телефон
Коментар
Модули для Опенкарт (Opencart) всех версий!