Продукція

Компресор Кентавр КР-10030В

Артикул: 52437

 • Ціна: 16 150 грн
* Рекомендована Роздрібна ЦінаТип компресора Поршневий
Форм-фактор Пересувний
Продуктивність, л/хв 420
Максимальний тиск, атм 8,0
Тип двигуна Електродвигун
Максимальна споживана потужність, к.с. (КВт) 3,0 (2,3)
Система пуску двигуна Редукційний клапан
Тип приводу Ремінний
Кількість циліндрів/ступенів
Напруга живлення, В 220
Частота струму, Гц 50
Число фаз
Розташування ресивера
Обсяг ресивера, л 100
Охолодження
Рівень шуму, дБ
Габарити паковання, мм 1060х370х750
Вага, кг 63,6/68,6

Опис компресора Кентавр КР-10030В

Компресор поршневий повітряний Кентавр КР-10030В - дуже надійний і продуктивний енергетичний агрегат, призначений для стиснення і подачі повітря під високим тиском. Дана модель, продуктивність якої становить 420 літрів за хвилину, може використовуватися як в домашніх умовах, так і в невеликчких майстернях в якості джерела енергії для інструментів та спеціального обладнання. Крім цього, приєднавши до компресора повітряного КР-10030В ТМ "Кентавр" спеціальні насадки, можна виконувати роботи з миття, продувки, а також фарбування.

Головною відмінною особливістю даної моделі є те, що передача механічної енергії від двигуна на вал повітряного насоса здійснюється за допомогою міцного ременя.

Акцентуємо увагу на тому, що повітряний фільтр розташований в металевому корпусы, що забезпечує захист фільтруючого елемента від пошкодження в процесі експлуатації виробу.

Для нагнітання повітря в ресивер, об'єм якого становить 100 літрів, використовується надійний двигун, який забезпечений захистом від перегрівання і перевантаження, що в свою чергу збільшує термін експлуатації виробу в рази. Максимальна споживана потужність виробу становить 3,0 к. с. (2,3 кВт).

Тиск в ресивері регулюється за допомогою регулятора. Для точного визначення тиску повітря як в самому ресивері, так і на виході, використовується манометр. Робота компресора Кентавр КР-10030В здійснюється в автоматичному режимі. Після того, як тиск повітря в ресивері досягне максимального значення 8,0 атм., система автоматики зупинить роботу виробу. Компресор увімкнеться автоматично у разі зниження тиску повітря до мінімального встановленого рівня 6 атм. У разі необхідності, обумовленого робочим процесом, встановлені виробником максимальне і мінімальне значення тиску можна змінювати самостійно. Для зливання конденсату з ресивера використовується спеціальний клапан.

Компресор поршневий повітряний КП-10030В ТМ "Кентавр" простий в експлуатації й обслуговуванні. Чотири транспортувальних колеса забезпечують переміщення виробу легшим і зручнішим.

В комплект поставки компресора входять два повітряних фільтра, штуцер для відведення газів з картера повітряного насоса, чотири транспортувальних колеса, а також докладне керівництво з експлуатації

На дану модель виробником встановлена гарантія 12 місяців, яка діє на всій території України.

Розвернути

Особливості моделі Кентавр КР-10030В:

 • об'єм ресивера – 100 л;
 • захист двигуна від перевантаження;
 • захист двигуна від перегріву;
 • регулятор тиску;
 • манометр тиску в ресивері;
 • манометр тиску на виході;
 • швидкознімне з'єднання;
 • чотири транспортувальних колеса;
 • повітряний фільтр в металевому корпусі;
 • якісне керівництво користувача.
Немає опису

Написати відгук

Новинки

Акційні товари

Зв'язатися з нами
Ваше ім’я:
Телефон
Коментар
Модули для Опенкарт (Opencart) всех версий!