Продукція

Який вибрати мотокультиватор для саду та дачі у 2023 році

417
Який вибрати мотокультиватор для саду та дачі у 2023 році

Вручну готувати ділянку під посів справа досить клопітна, потребує значних фізичних зусиль та витрат часу. Тому на допомогу приходять мотокультиватори.

Грунт при використанні такої сільськогосподарської техніки насичується киснем, стає одноріднішим. Сам мотокультиватор - це легкий силовий агрегат, призначений для обробки землі фрезами.

«KENTAVR» – торгова марка з легендарною історією. Завдяки універсальності, надійним вузлам та невибагливості в управлінні та обслуговуванні а також оптимальному співвідношенню «ціна-якість», мотокультиватори бренду здобули собі славу незамінних помічників для садівників та городників.

Поговоримо про види сільгосптехніки

При виборі любої техніки важливо чітко розуміти мету та завдання, які доведеться вирішувати з її використанням. Так, будь-який бензиновий мотокультиватор призначений виключно для обробки ґрунту за допомогою фрез. Багато хто при цьому плутає його з мотоблоком. Останній більш потужний та дозволяє підключати додаткове навісне для виконання широкого спектра сільгозпробіт. При цьому вартість його значно вища.

Вам потрібне обладнання лише для культивації ділянки? Тоді краще купити мотокультиватор в Україні. З його допомогою можна рихлити, підгортати, прополювати, проводити міжрядну обробку землі. А щоб з’ясувати, який краще мотокультиватор «KENTAVR» необхідно розібратися з технічними характеристиками.

Маневрова зручність: чому вартий уваги?

Відповідь на питання, як обрати хороший мотокультиватор потрібно починати з розгляду типу силової установки. Зверніть увагу, що 2-тактний двигун заправляється бензином, змішаним з оливою. Він відрізняється високою потужністю при порівняно низькій ціні. Паливо не потребує змішування з оливою для 4-тактних моторів. Такий агрегат більш економічний, але коштує дорожче.

Коли ж потрібен якісний, але недорогий бензиновий мотокультиватор, то варто звернути увагу на «KENTAVR». До його основних переваг відноситься:

  • висока якість розпушування недосяжна при ручній праці;
  • обробка без перевертання пласта (всі поживні речовини залишаються в землі);
  • проста конструкцію (обслуговування та експлуатація без проблем);
  • маневровість обумовлює можливість роботи в важкодоступних місцях;
  • економія сил та часу.

Особливості обробки земельної ділянки

Для кваліфікованого вибору помічника, потрібно розуміти, як працює мотокультиватор. Розглянемо докладніше: редукційний вал кріпиться під двигун машини, вона занурюється в землю виходячи з власної ваги. Чим більша вага, тим краще занурюється. В залежності від ваги та потужності вирізняють легкі та середні мотокультиватори «KENTAVR».

Легкий варіант

Вага легкого мотокультиватора не перевищує 20 кг. Він буде оптимальним варіантом, якщо оброблюєте грядки на площі до 10 соток: культивація та прополювання легкого та пухкого ґрунту. Це самий дешевий мотокультиватор з 2-тактним двигуном, який сподобається, як людям похилого віку, так й тендітним жінкам. З розібраним кермом техніка не займає багато місця, її зручно перевозити та зберігати.

Середня вагова категорія

Більш потужний мотокультиватор «KENTAVR» обладнаний 4-такною силовою установкою, що забезпечує швидкість обробки. Вага обладнання може досягати 50 кг. Це дозволяє середньопотужному культиваторові виконувати завдання на площі до 30 соток з легким та твердим ґрунтом, демонструючи хорошу витривалість по прийнятній ціні. Але обсяг робіт, що може зробити мотокультиватор, буде й більше, для цього знадобиться тільки додатковий час.

Бур'яни в садку можуть бути непривабливими

Роботи в саду та на клумбі не вимагають високих показників продуктивності, тому в пригоді буде малопотужний культиватор. Адже його завдання справлятися з м'яким ґрунтом, який обробляється щороку. Не менш важлива вимога полягає у можливості роботи агрегату в обмеженому просторі, наприклад, на клумбах із бордюром або в теплиці. Тому дізнаючись, скільки коштує мотокультиватор для саду, обов’язково поцікавтесь, про ширину захоплення.

Зручний та компактний садовий мотокультиватор бренду «KENTAVR» моделі МК10 перетворить роботу в задоволення. При вазі 16 кг, ви не відчуєте втоми проходячи борозну. А потужності 2,5 к. с. вистачить для всіх запланованих робіт. З шириною захоплення 160 мм ваш садовий помічник не залишить жодного шансу бур’янам.

Їдемо на дачу: нічого не забули?

На великих територіях культивація землі з малою шириною фрези займе тривалий час. Крім того, надмірне навантаження на двигун та редуктор у малопотужних моделях може призвести до виходу з ладу техніки. Тому незамінними помічниками на дачі будуть мотокультиватори для города.

При збільшенні ширини обробки збільшуються розміри та вага обладнання, його потужність. Тому кращим вибором будуть моделі МК20 та МК30 потужністю двигуна, відповідно, 3 та 5 к. с. Запорукою успішної роботи є вага порядку 30 та більше кілограм. Найкращим вибором в такому випадку буде бензиновий мотокультиватор для дачі з розбірною фрезою. Вона має бічні частини, які знімаються за потреби.

Обирайте краще та заощаджуйте

Якщо ви шукаєте, де можна купити хороший мотокультиватор, то пропонуємо звернути увагу на ТМ «KENTAVR». Продукція бренду здобула довіру серед аграріїв та повагу серед конкурентів завдяки високій якості та надійності. Ми готові запропонувати широкий асортимент продукції та професійну підтримку, щоб ви могли обрати недорогий мотокультиватор в інтернет-магазині з гарантією.

як вибрати хороший мотокультиватор
що може зробити мотокультиватор

як працює мотокультиватор

Коментарі

Написати коментар

Модули для Опенкарт (Opencart) всех версий!