Продукція

Послуга «підмінний трактор» – гарантія спокою господаря у полі

289
Послуга «підмінний трактор» – гарантія спокою господаря у полі

Навіть найякісніша техніка може вийти з ладу, особливо в найвідповідальніший момент. І трактори не є винятком. Коли стикаєшся з серйозною поломкою, відновлення може забрати багато часу, грошей та зусиль…

Що передбачає послуга?

Але що робити, якщо треба працювати тут і зараз, адже кожна хвилина на рахунку? Власники тракторів «KENTAVR» у цьому разі можуть скористатися послугою «ПІДМІННИЙ ТРАКТОР». Під час ремонту, коли власний трактор перебуває в сервісі, господар продовжуватиме працювати, не збавляючи темпів.

Як нею скористатися?

Все працює досить просто. У разі виявлення складної поломки двигуна або КПП, достатньо зателефонувати на гарячу лінію за номером: 0 800 301 400. Якщо спеціалісти сервісної служби з'ясують потребу тривалого ремонту, то на час його проведення власник зможе безкоштовно працювати на підмінному тракторі.

Які потрібні документи?

Для отримання техніки у тимчасове користування відбувається укладання договору безоплатної оренди і, звісно ж, оформлення акту прийому-передачі. Реєстраційні номери на трактор та технічний паспорт вже готові. Водій, якому видається підмінний трактор, обов’язково повинен мати посвідчення тракториста-машиніста.

Де вже працює?

Послуга набирає оберти та діє в низці областей, зокрема: Вінницькій, Волинській, Рівненській, Закарпатській, Івано-Франківській, Чернігівській, Львівській, Тернопільській, Чернівецькій, Житомирській. На черзі інші регіони.

У чому вигода?

ТМ «KENTAVR» дбає про високі стандарти обслуговування клієнтів, надаючи комплекс додаткових послуг. Тепер вам не доведеться змінювати свої плани та відкладати справи.

Коментарі

Написати коментар

Модули для Опенкарт (Opencart) всех версий!