Продукція

Мотокоса, електрокоса, тример - що вибрати для дачі?

1544
Мотокоса, електрокоса, тример - що вибрати для дачі?

Щоб правильно вибрати техніку для догляду за газоном, необхідно врахувати особливості конкретного виду і моделі інструменту.

З весни і до осені на вулицях, у дворах, на придорожніх газонах і в парках час від часу чути скрекіт і дзвін, далеко розноситься аромат свіжоскошеної трави. Це працівники комунальних служб, власники присадибних ділянок і дач упорядковують зелені галявини, знищують зарості бур'яну і карантинних трав. Для цієї роботи є безліч інструментів. Найбільш доступні і найчастіше застосовуються три типи: мотокоса бензинова, ручна електрокоса і електричний тример для трави. «Який же з них краще підходить для догляду за газоном: щоб і швидко, і зручно, і не пошкодувати про витрачені гроші?» - це питання хвилює власників зелених ділянок. Одну з найважливіших вимог ідеально врахували конструктори, які створюють інструмент торгової марки Кентавр™. Ця вимога - найкраще співвідношення ціни і якості. Вона виконується завдяки хорошим технічним рішенням і оптимальному підбору комплектуючих. Тому інші питання вибору розглянемо на прикладі техніки Кентавр™.

Зручна і надійна електрична коса

Ручна електрокоса призначена для застосування як на рівних майданчиках, так і в важкодоступних закутках. З її допомогою можна обробити галявини, обкосити дерева, стовпчики, кам'яні та металеві огорожі. Електродвигун не дає вихлопу, тому агрегат можна використовувати для роботи в закритих приміщеннях - оранжереях і теплицях.

Завдяки високій частоті обертання інструменту вібрація, яка передається на руки оператора, ледь відчутна і не перешкоджає роботі. Модель Кентавр СК-1438Е оснащена двигуном 1,4 кВт. Керують положенням інструменту за допомогою руків'я. Передню рукоять - дельтавидну - можна переміщати по штанзі і кріпити в найбільш зручному для оператора місці. Задня рукоять знаходиться на корпусі електродвигуна. Не створює проблем і мала вага Кентавр СК-1438Е - всього 5 кг. Простота, зручність конструкції і невелика вага - загальна властивість всіх електрокос Кентавр™. Тому, якщо потрібна електрокоса для жінки, її можна вибрати з продукції цього бренду.

Найбільш високим комфортом характеризуються електрокоси з велосипедним кермом (верхній мотор). До їх числа належить коса Кентавр СК-1638Е. Вона важить 6 кг і оснащена мотором 1,6 кВт. Передня рукоять має ергономічну конструкцію, складається з двох частин. Їх можна регулювати незалежно одна від одної - як зручно оператору. Одна з частин подовжена - для більшого замаху. Обидві покриті м'яким еластичним матеріалом. На правій частині є клавіші включення-виключення і захисту від випадкового включення. Завдяки високій ергономічності управляти косою дуже зручно.

Шпулі електрокос Кентавр™ заправляються волосінню, яка має товщину 1,6 мм. За один прохід вони скошують зелень в смузі шириною 380 мм. А прибрати сухі стебла бур'яну, гілки кущів і не надто товсті коріння можна за допомогою металевого 255-міліметрового ножа.

Коси оснащені гачком для фіксації мережевого кабелю і комплектуються ремнем через плече з карабіном. Ремінь дозволяє правильно збалансувати вагу інструменту. Електрокосою Кентавр™ можна працювати довго, не відчуваючи втоми. Площа обробки залежить лише від оператора. Витративши досить часу, можна викосити траву навіть на зовсім не малих ділянках.

Справедливе питання: скільки коштує електрокоса Кентавр™? Виявляється, недорого - близько 1,5 тис. грн. Де можна купити електрокосу недорого? Відповідь теж нескладний: точок продажу, де є інструмент Кентавр™, чимало по всій Україні. А ще можна купити електрокосу в інтернет магазині: kentavr.ua

Головна, і напевно - єдина важлива перешкода для використання електрокос: вони можуть функціонувати тільки якщо «прив'язані» проводом до зовнішньої електричної мережі.

Бензокоса не знає перешкод

Мотокоса бензинова може працювати на будь-якій відстані від електричних мереж. Адже джерело енергії завжди з нею, в баку. До того ж, коли за тобою не тягнеться довгий електрокабель, це ще і зручно. Бензокоси Кентавр™ оснащені двотактними двигунами повітряного охолодження. Паливом для них служить суміш бензину з маслом в співвідношенні 25: 1.

У магазині торгової марки Кентавр можна купити хорошу мотокосу. У конструкції її двигуна використовуються кращі світові досягнення. Так, подвійне хромування циліндра в кілька разів підвищує зносостійкість циліндро-поршневої групи. Редуктор зі збільшеним терміном експлуатації забезпечується тавотницею (прес-маслянки). Завдяки тавотниці процес смазки швидкий і не вимагає розтину редуктора. Усередині штанги розміщений посилений металевий вал, який демпфує вібрацію і сприяє збільшенню терміну служби.

Бензинові двигуни, хоч і дорожче, але не настільки, щоб це знецінило їх потужність - майже вдвічі більшу, ніж у електрокос. Так, мотор бензокоси Кентавр МК-5236Тc має потужність 2,6 кВт (3,6 к. с.), а у Кентавр МК-5237P - 2,7 кВт (3,7 к. с.) Завдяки такій потужності збільшується продуктивність. Ширина скошування волосінню досягає 430 мм. А трилопатевим металевим ножем коса здатна перерізати навіть стебла в 20 мм завтовшки.

Крім того, вироби Кентавр™ відрізняються високим комфортом. Вони оснащуються системою легкого старту (інерційної пружиною), яка знижує необхідне для запуску зусилля на 30%. Попередній насос (праймер) дозволяє перед запуском підкачати паливну суміш в карбюратор і таким чином прискорити старт. Двигуни обертають ріжучий інструмент з частотою до 9000 об / хв. Висока частота мінімізує вібрацію інструменту.

Бензокоси Кентавр™ комплектуються роздільними ергономічними ручками, які покриті еластичним матеріалом і регулюються незалежно одна від одної. За потужністю, продуктивністю і комфорту обидві названі вище мотокоси відносяться до професійних. Професійна мотокоса Кентавр - ідеальний інструмент не тільки для великого присадибного господарства, а й комунальних служб, невеликих підприємств.

Купити мотокосу недорого можна в точках продажу ТМ Кентавр. А ще можна купити бензокосу в інтернет магазині за адресою: kentavr.ua

Найлегший і точний тример

Електричний тример для трави не блищить ні потужністю, ні розмірами, ні вагою. Зовні - електрокоса, але тільки маленька. Йому великі розміри ні до чого. Електротример для трави застосовують там, де немає необхідності різати товсті стебла або косити гектари поверхні; він призначений для особливо чистого догляду за газоном. Порівнявши з шліфувальною машинкою, про тример можна сказати: «інструмент для чистової обробки». Його використовують на малих майданчиках, крутих схилах і в важкодоступних місцях.

Малопотужний двигун не потягне важкий металевий ніж. Косильний інструмент триммера - волосінь. Його стихія - зелена трава. Швидко обертаючи «вусиками», він може обкошувати дерева, чагарники, паркани, бордюри, стінки, стовпи.

Тримери електричні для трави Кентавр ЕТ 352 споживають всього 350 Вт. Але забезпечують високу частоту обертання (до 14000 об / хв), працюють практично без шуму і вібрацій. Мала вага - всього 1,7 кг - дозволяє привести галявину в порядок, не зазнавши втоми. Завдяки відсутності вихлопу електротример можна використовувати для роботи в закритих приміщеннях. Так само, як електрокоса, він пов'язаний кабелем з електричною мережею. Купити тример для трави можна в роздрібній торговельній мережі та на сайті за адресою: kentavr.ua

Коментарі

Написати коментар

Модули для Опенкарт (Opencart) всех версий!