Продукція

«KENTAVR 504» — ТРАКТОР, НА ЯКИЙ ВПЕВНЕНО МОЖНА ПОКЛАСТИСЯ!

409
«KENTAVR 504» — ТРАКТОР, НА ЯКИЙ ВПЕВНЕНО МОЖНА ПОКЛАСТИСЯ!

Зустрічайте нові 50-сильні трактори «KENTAVR»!

З огляду на побажання дбайливих господарів, ми створили техніку з потужними мостами, поліпшеним керуванням трансмісії та ефективними робочими системами. Трактори цієї серії поєднують у собі потужність двигуна та надійність складання з цілим набором сучасних властивостей, суттєво підвищуючи ефективність та зручність використання.

Сідайте в кабінний трактор «504FC» і насолоджуйтесь комфортом, щоб продуктивніше працювати весь день. Панорамний огляд під час виконання кожного проходу або під час руху по дорогах забезпечується круговим склінням. Якщо ж вам потрібен потужний помічник на кожен день і бажаєте заощадити, вибирайте базову модель серії — «504F».

Вдосконалені експлуатаційні характеристики трактора помітно підвищують продуктивність праці. Зокрема, запуск двигуна в холодну погоду полегшує електрофакельна система підігріву в повітряному колекторі. Значно подовжує термін служби силової установки багатоступеневий повітряний фільтр. Ергономічно розташовані важелі природно лягають у руку й ними можна легко керувати, утримуючи кермо, що підвищує безпеку та зменшує стомлюваність оператора. Є система безпечного запуску двигуна та реверсна коробка передач. Кращий потенціал машини в полі забезпечує потужна навісна система, високий агротехнічний просвіт та додаткові гідровиходи.

Для більш докладного знайомства з технікою переходьте за посиланнями: Трактор KENTAVR 504F, Трактор KENTAVR 504FC

Коментарі

Написати коментар

Модули для Опенкарт (Opencart) всех версий!