Продукція

Мотопомпа бензинова Кентавр КБМ80ГКР

Артикул: 192130

 • Ціна: 13 230 грн
* Рекомендована Роздрібна ЦінаДіаметр вхідного патрубка, мм/дюйм 80/3
Діаметр вихідного патрубка, мм / дюйм 80/3
Висота підйому, м 26
Глибина забору, м 8
Максимальна продуктивність, куб. м/год 60
Максимальний діаметр частинок у воді, мм 30
Тип двигуна 4-тактний одноциліндровий
Тип охолодження Повітряне охолодження
Потужність, к.с. 6,5
Робочий об'єм, куб. см 196
Система запуску Ручний стартер
Паливо Бензин Аі-92
Ємність паливного бака, л 3,6
Мінімальна витрата палива, гр/кВт*год 380
Обсяг масла в картері, л 0,6
Датчик низького рівня масла в двигуні Є
Габарити упаковки, мм 560х445х465
Маса нетто/брутто, кг 36,0/38,0

Опис мотопомпи бензинової Кентавр КБМ80ГКР

Мотопомпа бензинова КБМ-80ГКР ТМ «Кентавр» - потужний бензиновий насос для перекачування чистої та слабко забрудненої води, а також надійний помічник для відкачування брудної, густої води з різними домішками, такими як водорості, щебінь, дрібне сміття й іншими сторонніми предметами, діаметр яких не перевищує 28 мм. Допоможе осушити затоплені території, об'єкти, вирішити завдання з водопостачанням, поливом земельних ділянок, зрошенням, забором води з колодязів, водоймищ, басейнів, наповнення ємностей, використовується під час гасіння вогнищ.

Мотопомпа КБМ-80ГКР ТМ «Кентавр» складається з двох основних вузлів, закріплених на міцній металевій рамі – потужного 4-тактного одноциліндрового двигуна внутрішнього згоряння об'ємом 196 см³ (потужність 6,5 к. с.) та відцентрового самозасмоктувального водяного насоса в алюмінієвому корпусі. Така простота і надійність гарантують тривалий термін служби виробу.

Високу функціональність насосу надають чавунні крильчатка і дифузор, які розраховані для роботи з брудною водою і перекачування її у великих обсягах. Мотопомпа КБМ-80ГКР ТМ «Кентавр» здатна забирати воду з глибини до 8 м і піднімати на висоту до 26 м. Продуктивність залежить від висоти підйому і ступеня забрудненості води та може досягати 60 м³/год. Насосна частина для швидкого розбирання і чищення не вимагає застосування якого-небудь інструмента.

Перекачувальні рукави під'єднуються до всмоктуючого і нагнітального алюмінієвих патрубків діаметром 80 мм Для надійності з'єднання рукавів з патрубками в комплект поставки входить набір хомутів, штуцерів, гайок і ущільнювачів. На всмоктуючому патрубку встановлений зворотний клапан. Для спрощення запуску зверху на насосі передбачена горловина для заливання води, щоб насос втягував воду зі шланга, а знизу - отвір для зливу води після роботи.

Працює мотопомпа КБМ-80ГКР ТМ «Кентавр» на бензині Аи-92, який заливають у бак ємністю 3,6 л. Витрата палива при цьому складає 380 г/кВт*год, що дозволяє працювати без дозаправки на протязі кількох годин.

Двигун захищений від використання без масла в картері аварійною системою. Вбудований датчик низького рівня масла блокує систему запалювання і двигун не працює.

Варто відзначити наявність у даної моделі великі змінні гумові колеса і рукоятки, які значно полегшують переміщення помпи.

Високоякісні суміші і сплави, які використовувалися під час виготовлення деталей і частин мотопомпи, дають споживачеві впевненість у довгостроковій роботі агрегата. На мотопомпу КБМ-80ГКР ТМ «Кентавр» надається 12 місячна гарантія , яка діє по всій території України.

Розвернути

Особливості моделі Кентавр КБМ80ГКР:

 • компактність;
 • потужний і надійний двигун внутрішнього згоряння;
 • перекачування брудної і густої води з частинками великого розміру;
 • не вимагає залученна інструмента для розбирання і чищення насосу;
 • ефективна система повітряного охолодження;
 • ручний стартер;
 • амортизаційні подушки, знижують вібрацію;
 • ручка і великі гумові колеса для зручного переміщення;
 • низька витрата палива;
 • датчик низького рівня масла в картері;
 • відцентровий самозасмоктуючий насос в алюмінієвому корпусі;
 • чавунні крильчатка і дифузор;
 • зворотний клапан на всмоктуючому патрубку насоса.
Немає опису

Написати відгук

Новинки

Акційні товари

Зв'язатися з нами
Ваше ім’я:
Телефон
Коментар
Модули для Опенкарт (Opencart) всех версий!