Продукція
Фільтр
Ціна
від до грн
Робочий об'єм циліндра, куб. см
1201
Потужність, к.с. (КВт)
1226
Максимальна частота, об/хв
1227
Маса нетто / брутто, кг
1230
Сортувати за:

Мотокоси

Мотокоса - необхідний інструмент для підтримки порядку на прибудинковій ділянці, з її допомогою можна позбутися трави, сухостою, бур'янів і навіть дрібного чагарника, витративши при цьому мінімум часу. Мотокоса, бензинова зокрема, має великий рівень автономності, вона дозволяє скошувати траву як на рівних майданчиках, так і похилих ділянках, вздовж бордюрів і парканів, навколо дерев, під лавочками та інших місцях, куди не дістанешся з газонокосаркою.

Мотокоса - особливості застосування

Завдяки значним технічним характеристикам і особливостям бензинових, сьогодні купити мотокоси в Україні вирішується все більше садівників через те, що їх можна використовувати для вирішення найскладніших завдань. Самі по собі вони використовуються для косовиці будь-якої трави, якщо густо поросла висока трава, тоді використовувати газонокосарку буде просто неактуально, саме для таких цілей використовується триммер. Завдяки високій потужності та особливостям конструкції, можна задіяти різну ріжучу гарнітуру, вона забезпечує можливість скошування густої твердої трави, молодої порослі, позбавляється молодих чагарників, навіть для зрізання молодих дерев є своя гарнітура.

Зазначимо той факт, що за рахунок високої мобільності та автономності, зможете виконувати завдання на віддалених ділянках або де немає електропостачання для підключення електричного тримера або газонокосарки. Мотокоса - автономна, що дозволить працювати з нею невизначений час, заправити її можна навіть у польових умовах, лише трохи відволіктися і долити паливо.

Головні переваги бензокоси

 • висока продуктивність;
 • витривалість, здатність обробляти великі площі без частих технологічних перерв у роботі оборудования;
 • розширений функціонал завдяки використанню різноманітного ріжучого інструменту;
 • висока надійність та моторесурс;
 • зручність під час роботи, мотокоса оснащується ременем або ранцевою жилеткою, що забезпечує додаткову підтримку та рівномірний розподіл ваги агрегату.

Основні критерії вибору мотокос

Мотокоса вибирається з урахуванням передбачуваного обсягу робіт. Чим він більший, тим потужнішим і важчим будуть бензинові пристрої. Але спиратися виключно на площу ділянки неправильно, адже на ринку дуже різноманітні моделі бензинових косарок із відмінними робочими параметрами.

Вибір краще ґрунтувати на сукупності технічних, конструктивних та інших характеристик:

 1. Двигун. Тактність - цей показник безпосередньо впливає на продуктивність та термін служби садового обладнання. Найпоширеніший тип двигуна 2-х тактний. Він набагато легший і простий, що здешевлює моторизовану косу. Заправляється двотактний двигун сумішшю бензину та мастила, яка не може довго зберігатися, тому щоразу її рекомендується зливати. Обороти двигуна відрізняються у різних моделей. Чим вище швидкість обертання ріжучого елемента, тим якісніше і акуратніше він зрізає рослинність.
 2. Тип різального елемента:
  • Ліска для свіжої та м'якої трави;
  • Ніж для твердої рослинності;
  • Диск для зрізання чагарників.
 3. Вал - розбірний чи цільний. Перший варіант зручний для транспортування та зберігання, а другий вважається більш надійним та довговічним, оскільки виключається попадання сторонніх частинок.
 4. Форма штанги. Вигнута спрощує стрижку зон під лавкою, біля квітника тощо. Пряма не настільки функціональна.

Чому варто вибрати мотокоси Кентавр?

Коли ухвалено рішення про придбання надійної мотокоси, важливо звернутися до досвідчених професіоналів. Наша компанія є такими фахівцями. Ми хочемо розповісти про важливі моменти, що переконають вас купити бензокосу KENTAVR:

 • бездоганна якість складання, що гарантує безвідмовну роботу протягом тривалого часу – продукція виробляється з використанням новітніх технологій та якісних комплектуючих;
 • зручність в експлуатації, що забезпечується продуманою конструкцією інструменту з ергономічною рукояткою;
 • низький рівень вібрацій при роботі двигуна для обладнання такого класу, що полегшує маневрування ручною бензокосаркою;
 • мотокоса оснащується системою легкого старту (інерційною пружиною), яка знижує необхідне запуску зусилля на 30%.

Де придбати бензокоси від виробника Кентавр?

Мотокоса – інструмент, який полегшить догляд за газоном та зеленими зонами, галявиною поруч із будинком. Бензокоса дозволить швидше впоратися із завданням без зайвих зусиль з вашого боку. Пристрій також допоможе позбавитися рослинності у важкодоступних місцях, він підійде для будь-якого типу газону. А ще мотокоса дуже мобільна. Де купити таку мотокосу?

Купити мотокосу Кентавр можна як безпосередньо у точках продажу (Ви можете вибрати дилера зі списку на сторінці "Де купити"), так і зайшовши на сайт офіційного партнера romb.ua. З технікою Кентавр ви відчуєте справжню радість від того, наскільки швидко та не втомлюючись вдається виконати поставлене завдання. Бензокоси Кентавр – ваш надійний помічник на довгі роки!

Развернуть
Модули для Опенкарт (Opencart) всех версий!