Продукція
Фільтр
Ціна
від до грн
Вид зварювання
1376
Сортувати за:

MIG/ММА інверторного типу

Зварювальний інвертор — це сучасний електричний прилад, який за безліччю як зварювальних, так і фізичних параметрів, переважає над зварювальним обладнанням у класичному виконанні, адже інвертор зручніший, економічніший, безпечніший. І що важливо – має постійно високу стабільність зварювального струму. Зварювальні апарати MIG/ММА інверторного типу – крок у бік професійних зварювальних агрегатів. Звичайно ж, напівавтомати можна зустріти і в побуті, але найчастіше ними користуються у промислових підприємствах для виробництва та майстерень з ремонту автомобілів або слюсарних робіт.

MIG (Metal Inert Gas) зварювання - здійснюється з використанням інертного газу. MIG апарати відмінно підійдуть для зварювання алюмінію, міді, титанових виробів, нікелю та різноманітних сплавів. Основні особливості MIG-MAG зварювання: використання тонкого дроту замість електрода та захисного газу для ізоляції від навколишнього середовища. Під час варочного процесу дріт подається автоматично, а сам механізм роботи дозволяє досягти якісного та естетичного зварювального шва.

Інверторний зварювальний апарат MIG-MAG - принцип роботи

Принцип роботи зварювального напівавтомата MIG-MAG полягає в автоматичному поданні дроту до місця горіння, при цьому сам процес зварювання майстер здійснює самостійно. Джерело живлення, до якого підключається зварювальний апарат, перетворює змінний струм, який він отримує з електромережі, на постійний. У кожній моделі апарату є два входи (плюс, мінус). Мінус завжди підключається на масу, плюсом є кабель пальника. Саме цим кабелем проходить дріт до місця плавки металів. Якщо інших видах зварювального устаткування деталі з'єднаються з допомогою плавки електродів, то тут під час нагрівання плавиться дріт. Щоб зварювати метал різних розмірів, довжини, товщини, достатньо відрегулювати діаметр дроту.

Переваги зварювального напівавтомата

 • економія часу на заміні електрода;
 • розширений діапазон робочих струмів;
 • відсутність потреби у постобробці шва;
 • якісний та міцний шов;
 • зручність експлуатації завдяки широкому набору функций;
 • продуктивність цього методу є однією з найвищих.

Вибір зварювального апарату – що важливо?

Перерахуємо технічні параметри зварювального обладнання у порядку їх значущості при виборі техніки.

 • Зварювальний струм. Чим більший струм здатний видавати апарат, тим товщі електроди він потягне. А значить зможе зварити товщу металеву заготівлю.
 • Тривалість включення (ТВ). Вона виражається у відсотках від десятихвилинного циклу і позначається приблизно так: 80% (120 А), 100% (100 А). Це означає, що інверторний зварювальний апарат може працювати на струмі 120 А безперервно протягом 8 хвилин, а потім йому потрібен перепочинок на 2 хвилини. А ось на струмі 100 А такий пристрій зможе варити без перерв.
 • Напруга холостого ходу. Чим вище цей параметр, тим краще. Зазвичай він знаходиться в межах 50-90 В.
 • Споживана потужність. Значення, наведене в характеристиках, зазвичай вказано для максимального струму. Що обов'язково потрібно враховувати: величину струму в мережі, на яку має бути розрахований запобіжник. Для звичайного побутового інверторного апарату цілком достатньо стандартного - на 16-25 А. Перед підключенням зварювального апарату обов'язково перевіряйте стан розеток, струмопровідних проводів та подовжувачів.
 • Пило- та вологозахист. Побутовий зварювальний апарат інверторного типу зазвичай за цим показником має ступінь IP21, а це означає захист від сторонніх тіл середнього розміру та дощових крапель, що падають вертикально.
 • Наявність додаткових функцій.

Чому варто вибрати зварювальний інвертор Кентавр?

Коли ухвалено рішення про придбання надійного зварювального інвертора, важливо звернутися до досвідчених професіоналів. Наша компанія є такими фахівцями. Ми хочемо розповісти про важливі моменти, які переконають вас купити зварювальний напівавтомат KENTAVR:

 1. Апарат виготовлений за сучасними технологіями та має ряд унікальних особливостей, які прискорюють та полегшують процес роботи:
  • Tig-Lift — дугове зварювання інертним газом із неплавким вольфрамовим електродом (Tungsten Inert Gas). Це процес, у якому тепло, необхідне для виконання зварювання, подається електричною дугою, підтримуваною між неплавким електродом та оброблюваною деталлю. Електрод, який використовується для проведення струму, — це вольфрамовий електрод, або електрод із вольфрамового сплаву.
  • ForceArc (форсаж дуги) – функція апарату, яка збільшує зварювальний струм у момент відокремлення краплі металу від електрода. Знижує ймовірність прилипання електрода та підвищує стабільність горіння дуги.
  • Hot Start (гарячий старт) — піковий струм під час запалювання дуги для плавного старту.
  • Antistick — захисна функція, яка спрацьовує при дуже тривалому короткому замиканні, що перевищує встановлену тимчасову межу: зазвичай це близько 0,6 с, легке запалення та висока стабільність горіння дуги, знижене утворення бризок.
 2. Три режими зварювання MMA+MIG-MAG+TIG LIFT.
 3. Автоматичний захист від перенапруги та надструму.
 4. Модуляція зварювального струму.
 5. Інтуїтивно зрозуміле керування всіма важливими параметрами зварювання на лицьовій панелі дозволить виконувати зварювальні роботи на найвищому рівні.

Де купити зварювальний напівавтомат від виробника Кентавр?

Зварювальні напівавтомати – обладнання для зварювання металевих деталей за допомогою зварювального дроту. Зварювання напівавтоматичні здатні працювати як у режимі зварювання дротом, так і роботи електродами (ручне дугове зварювання). Це робить їх універсальними і підходящими для використання в різних умовах - вдома, в малому і великому будівництві, в промислових цілях. Де придбати такий зварювальний інвертор?

Купити зварювальний напівавтомат Кентавр можна як безпосередньо у точках продажу (Ви можете вибрати дилера зі списку на сторінці "Де купити"), так і зайшовши на сайт офіційного партнера romb.ua. З технікою Кентавр ви відчуєте справжню радість від того, наскільки швидко та не втомлюючись вдається виконати поставлене завдання. Зварювальні апарати Кентавр – ваш надійний помічник на довгі роки!

Развернуть
Модули для Опенкарт (Opencart) всех версий!