Продукція
Фільтр
Ціна
від до грн
Сортувати за:

Драбини приставні

Драбини приставні – відрізняються простотою та зручністю експлуатації, проте обов'язково потребують використання стійкої опори. Приставні драбини знайшли широке застосування як у побуті, і у професійної діяльності: веденні електромонтажних, оздоблювальних, ремонтних, садових робіт, тощо.

Конструкція драбин гранично проста - дві жорсткі напрямні (тітиви) і кілька щаблів. Більшість моделей не мають рухомих частин, а значить ламатися нема чому. Тому термін служби часто становить кілька десятиліть. Довгий час купити приставну драбину було непросто, і жителі сільської місцевості обходилися саморобними варіантами з дерева або зварних труб. Наразі лідерами продажів є алюмінієві приставні драбини.

Які конструкції можуть бути драбини приставні

 • Односекційні – простота та доступна ціна. Ідеальний варіант, щоб купити собі додому.
 • Двосекційна висувна – висота може подвоюватись за рахунок другої секції. При зберіганні займає набагато більше місця ніж односекційна, оскільки секції закріплені впритул один до одного. Деякі моделі мають шарнірне з'єднання і можуть складатися як драбини в подібну форму, але вони вже відносяться до двосекційних розкладних. Якщо ви займаєтеся монтажем систем відеоспостереження та сигналізації, рекомендуємо купити приставні драбини з висувною секцією.
 • Телескопічні – найдорожчі за ціною. Ідеально підходять для роботи, поміщаються у багажник легкового автомобіля. Незамінний варіант для монтажників кабельних мереж, для систем сигналізації та телекомунікацій.

Вибір драбини – що важливо?

Якщо вас зацікавили приставні драбини, тоді варто звернути увагу на низку найважливіших параметрів:

 • Робоча висота. Це той рівень, на якому людина може комфортно та безпечно виконувати роботу. Це приблизно на рівні плеча людини, яка стоїть на передостанній сходинці. Робоча висота завжди більша за довжину приблизно на 1,5 метра.
 • Довжина. Це фізична довжина, наприклад, 2,7 чи 3,2 метра.
 • Максимальне навантаження. Максимальне навантаження в 120 або 150 кг - це означає, що, якщо підвісити вантаж з такою вагою до середини (до центральної сходинки) приставних сходів, що стоять під кутом 65-70 градусів, вона витримує цю вагу без наслідків.
 • Вага драбини.
 • Матеріал. Найлегші за вагою та доступні за ціною – алюмінієві моделі. Сталеві та інші металеві приставні драбини коштують дорожче, але вони міцніші та довговічніші.
 • Захисні системи. Поперечини повинні бути рифленими, приклепані до боковин. А опорні стійки внизу «взуті» в пластик або гуму, щоб не ковзати по поверхні.

Чому варто вибрати приставні драбини Кентавр?

Коли ухвалено рішення про придбання надійних драбин, важливо звернутися до досвідчених професіоналів. Наша компанія є такими фахівцями. Ми хочемо розповісти про важливі особливості приставних драбин KENTAVR:

 • кількість щаблів від 10 до 20;
 • висота сходів 280 мм;
 • висота драбини від 2836 до 5636 мм;
 • максимальне навантаження 150 кг;
 • вага від 4,6 до 9,1 кг.

Де купити приставні драбини від виробника Кентавр?

Драбини приставні застосовуються для доступу до горищного приміщення або для господарських робіт, пов'язаних з висотою. Ще такі драбини використовують у будівельних та ремонтних, електромонтажних роботах, а також у саду. Знайшли своє застосування і в побуті, і торгових комплексах, бібліотеках, магазинах. Враховуючи це, важливо, щоб приставні драбини були легкими і з достатньою довгою. Де можна купити такі драбини?

Купити драбини Кентавр можна як безпосередньо у точках продажу (Ви можете вибрати дилера зі списку на сторінці "Де купити"), так і зайшовши на сайт офіційного партнера romb.ua. З технікою Кентавр ви відчуєте справжню радість від того, наскільки швидко та не втомлюючись вдається виконати поставлене завдання. Драбини приставні Кентавр – ваш надійний помічник на довгі роки!

Развернуть
Модули для Опенкарт (Opencart) всех версий!