Продукція

Компресор Кентавр КР-5030В

Артикул: 51104

 • Ціна: 15 350 грн
* Рекомендована Роздрібна ЦінаТип компресора Поршневий
Форм-фактор Пересувний
Продуктивність, л/хв 420
Максимальний тиск, атм 8,0
Тип двигуна Електродвигун
Максимальна споживана потужність, к.с. (КВт) 3,0 (2,3)
Система пуску двигуна Редукційний клапан
Тип приводу Ремінний
Кількість циліндрів/ступенів
Напруга живлення, В 220
Частота струму, Гц 50
Число фаз
Розташування ресивера
Обсяг ресивера, л 50
Охолодження
Рівень шуму, дБ
Габарити паковання, мм 1060х370х750
Вага, кг 63,6

Опис компресора Кентавр КП-5030В

Компресор поршневий повітряний (ремінний) Кентавр КР-5030В - досить надійний та продуктивний енергетичний агрегат, призначений для стиснення і подачі повітря під високим тиском. Дана модель, продуктивність якої становить 400 літрів за хвилину, може використовуватися як в домашніх умовах, так і в невеликих майстернях в якості джерела енергії для інструментів і спеціального обладнання. Крім цього, приєднавши до компресора повітряного КР-5030В ТМ "Кентавр" спеціальні насадки, можна виконувати роботи з миття, продувки, а також фарбування.

Головною відмітною особливістю даної моделі є те, що передача механічної енергії від двигуна на вал повітряного насоса здійснюється за допомогою міцного ременя.

Акцентуємо увагу на тому, що повітряний фільтр поміщений в металевий корпус, що забезпечує захист фільтруючого елемента від пошкодження в процесі експлуатації виробу.

Для нагнітання повітря в ресивер, об'єм якого становить 50 літрів, використовується надійний двигун, забезпечений захистом від перегрівання та перевантаження, що в свою чергу подовжує термін експлуатації виробу в рази. Максимальна споживана потужність виробу становить 3,0 к.с. або 2,3 кВт.

Тиск в ресивері регулюється за допомогою регулятора. Для точного визначення тиску повітря як в самому ресивері, так і на виході, використовується манометр. Робота компресора Кентавр КР-5030В здійснюється в автоматичному режимі. Після того, як тиск повітря в ресивері досягне максимального значення 8 атм., система автоматики зупинить роботу виробу. Компресор увімкнеться автоматично у випадку зниження тиску повітря до мінімального встановленого рівня 6 атм. У разі необхідності, обумовленого робочим процесом, встановлені виробником максимальне і мінімальне значення тиску можна змінювати самостійно. Для зливання конденсату з ресивера використовується спеціальний клапан.

Компресор поршневий повітряний КП-5030В ТМ "Кентавр" простий в експлуатації і обслуговуванні. Чотири транспортувальних колеса забезпечують переміщення виробу легшим і зручнішим.

В комплект поставки компресора входять два повітряних фільтра, штуцер для відведення газів з картера повітряного насоса, чотири транспортувальних колеса, а також детальне керівництво з експлуатації.

На дану модель виробником встановлена гарантія 12 місяців, яка діє на всій території України.

Розвернути

Особливості моделі Кентавр КП-5030В:

 • об'єм ресивера – 50 л;
 • захист двигуна від перевантаження;
 • захист двигуна від перегрівання;
 • регулятор тиску;
 • манометр тиску в ресивері;
 • манометр тиску на виході;
 • швидкознімне з'єднання;
 • чотири транспортувальних колеса;
 • повітряний фільтр в металевому корпусі;
 • якісне керівництво користувача.
Немає опису

Написати відгук

Новинки

Акційні товари

Зв'язатися з нами
Ваше ім’я:
Телефон
Коментар
Модули для Опенкарт (Opencart) всех версий!